Skocz do zawartości

[CoC] Arsenal Overhaul 3.1 (v.5)


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Arsenal Overhaul 3 to jest strasznie cienki. Fajne jest to że nawalili broni od cholery, ale ulepszanie broni u mechanika jest zrobione totalnie na odpiernicz się. Wszystko się powtarza i nie można jakoś określić broni. Nie mówiąc już o tym że przez przypadek kupiłem sobie strzelbę u Żwawego, która po pełnym ulepszeniu zabija śrutem z chorej odległości. Po co ci karabin bierz strzelbę kupę pocisków i jedziesz aż do monolitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie robiłem reinstall moda i po prostu nie widzę połowy hud np nie widzę rąk ani mapy możliwe że gryzą się dodatki czy Arsenal Overhaul gryzie się z tym:

POST PRZENIOSŁEM TUTAJ, PONIEWAŻ TEMAT "COC-OPIS I INSTRUKCJA INSTALACJI" NIE SŁUŻY DO DYSKUSJI - @Anton Gorodecki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem w ten sposób:

  1. Coc 1.4.22 PL
  2. AO 3.1 v.5 PL
  3. HD Stalker Pack + Faction_reskins
  4. Na koniec z polonizacji CoC-a trzeba skopiować plik gamedata/configs/localization.ltx do gamedata/configs CoC-a.

@ChaBoyyHD zainstaluj ponownie jak wyżej a na pewno będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, chciałem pobrać spolszczenie do AO3 z podanego linku, ale wyglądał na to że wygasł. Mógłby ktoś wrzucić na jakiś hosting i podesłać?
 

Cytat

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GhoulVampire napisał:

Witam, chciałem pobrać spolszczenie do AO3 z podanego linku, ale wyglądał na to że wygasł. Mógłby ktoś wrzucić na jakiś hosting i podesłać?

To musiał być jakiś chwilowy błąd, sprawdzałem i teraz działa dobrze. @anatol dziękuję za szybką reakcję:) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Modzik bardzo fajny, mamy ogrom broni do wyboru i do tego pierdyliard amunicji różnych kalibrów, w stosunku do OWR 3.0. Grając mamy bardzo często dylemat na co się zdecydować i z czym hasać po zonie ponieważ każdy śmiga z czymś innym.  Dobra a teraz do rzeczy, animacje przeładowania broni cieszą oko, a dźwięki ucho, broń zachowuję jak na moda przystało w miarę realistycznie, więc w strzelaniu na większy dystans preferowany pojedynczy tryb ognia, zresztą słowa tefo nie oddadzą. Po prostu trzeba go przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Agrael odpiął/ęła ten temat
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.