Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zainstalowałem ze steama S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat. pobrałem moda z pierwszego postu. Zainstalowałem, pobrałem spolszczenie i nie działa. Uruchamia się gra z rosyjskimi napisami. Kopiowałem spolszczenie kilka razy zamieniając pliki i nic :( . Co może być nie tak?

Edytowane przez Piterrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro z pierwszego posta, to repack. Gdzie masz napisane, żeby stawiać go NA podstawce?

Masz w instrukcji jak wół, żeby zainstalować z pliku setup.exe i odpalać ze skrótu. A spolszczenie kopiujesz do folderu z repackiem, który nie ma nic wspólnego z kopią na Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piterrrrr. Sprawdź, czy na pewno zebrałeś wszystko, co trzeba. Aby zaliczyć, zadanie w inwentarzu powinieneś mieć:
- drut miedziany x 2
- kalafonia x 2
- tekstolit x 2
- tranzystory x 4
- kondensatory x 2
Jeśli czegoś brakuje, poniższy filmik powinien Ci pomóc.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem w laboratorium pod Generatorami. Rozmawiam z nieznaną postacią i każda opcja dialogowa kończy się tym, że ląduje w korytarzach. Próba wyjścia z nich przenosi mnie do następnego i tak w kółko. Jak je opuścić? A i w tym laboratorium nie ma możliwości używania broni, czy tak ma być?

Mam już wyjście. Znalazłem naukowca ale on nie ma kodu do zamka szyfrowego. Gdzie go znaleźć?

Edytowane przez Piterrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam pomoże ktoś przy próbie szybkiego zapisu

 GPU shading: vs(fffe0300/3.0/30), ps(ffff0300/3.0/30)
* GPU vertex cache: unrecognized, 16
* NVidia MGPU: Logical(1), Physical(1)
* Starting rendering as 2-GPU.
*** RESET [396 ms]
* MEMORY USAGE: 303600 K
* End of synchronization A[1] R[1]
* [win32]: free[1312784 K], reserved[258408 K], committed[2623048 K]
* [ D3D ]: textures[1610554 K]
* [x-ray]: crt heap[3278 K], process heap[1801547 K], game lua[73126 K], render[933 K]
* [x-ray]: economy: strings[23647 K], smem[16393 K]
stack trace:

 
[error][      87]    : Parametr jest niepoprawny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reaper napisał:

Witam pomoże ktoś przy próbie szybkiego zapisu

A przy normalnych zapisach jest ok?

To olać quicksave ;)

Mod ma duże wymagania, w tym system 64bit, patrz pierwszy post. Nie wiem jakiego masz kompa ale grafika w  dół i wtedy sprawdzić szybki zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No dooobra. To i ja zapytam - od dwóch dni motam się z zadaniem "Dziwny dźwięk" - tym, gdzie coś się tłucze za drzwiami z zamkiem kodowym. Kodu nie mam, nie wiem, jak to sprawdzić. I tym samym nie mogę pomóc Loni Smętnemu. Nie mogę ruszyć dalej, obleciałem chyba wsio dwa razy i nie wiem, co dalej. Nie wpuszcza mnie też na Magazyny Wojskowe - pomimo wzięcia zadań do wykonania na tychże. Tu pewnie jakoś mi się odblokuje, ale te zadanie dla naukowców chyba mnie zastopowało na amen.. Coś mi się skopało, czy po prostu jestem pierdoła..? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Marcelix, tak się akurat złożyło, że po przerwie wróciłem do Stalkera i akurat wczoraj zainstalowałem sobie tego moda. Wszystko świetnie działa.

Są dwie najbardziej prawdopodobne przyczyny Twoich problemów -

1. Zła instalacja (chociaż trudno to sobie wyobrazić, bo opisane jest to naprawdę dokładnie)

2. Słaby komp, który zwyczajnie nie wyrabia.

ss_jarek_10-05-19_20-29-05_(red_forest).thumb.jpg.488627da113aba55d0b1c43449bff04d.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@tom3kb 

12 godzin temu, tom3kb napisał:

A jaki ma być?

nierobaczywy?

12 godzin temu, tom3kb napisał:

A nawet jeśli to co za problem zainstalować klikając klawisz w prawo

nie no żaden problem

12 godzin temu, tom3kb napisał:

Wszystkie instalatory są takie same.

No nie są, bo jedne są robaczywe a drugie nie

12 godzin temu, tom3kb napisał:

A czytanie pierwszego postu nie boli bo tam jest instrukcja.

wiem że jest instrukcja, czytałem, zawsze czytam

Po prostu pomyślałem że coś mi się źle ściągnęło bo ja mam ori zew i nie potrzebuje repacka a linka do SAMEGO moda nie znalazłem tylko z repackiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko repack bo i spolszczenie chyba pod niego było robione, jak chcesz szukać samego moda na Zew to rosyjskie strony ale nie gwarantuje, że pójdzie bezproblemowo na polskim zewie i czy zadziała spolszczenie też nie wiem.

 

Że wszystkie instalatory są takie same to chodziło mi, że klikasz przycisk po prawej to masz ok/instaluj/dalej ten po lewej to wstecz/anuluj itp. Ta sama zasada.

To nawet jak będzie po mongolsku to się zainstaluje :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb rozumiem, postawiłem go już i na razie śmiga, ale pisałem o samym modzie bez repacka bo nie wiedziałem że on jest samodzielny i nie potrzeba do niego podstawki i grzebać w niej, ale jest ok, jak na razie chodzi i nie wywala a u mnie to już sukces i to spory jak ma mój toster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.