Skocz do zawartości

Mod do konkursu


Ranger801

Rekomendowane odpowiedzi

intro_k02_trucks_cemetery_1.jpg

 

Tytuł moda: Mod do konkursu

Autorzy:

@Ranger801

@Allen

Opis:

Mod do konkursu bazuje na Stalker CoP.
Na mapie Cmentarzysko Pojazdów z CoC są ukryte 3 schowki, każdy posiada inną zawartość.
Celem jest odnalezienie jednego ze schowków i wstawienie screena z nim do odpowiedniego działu jako nowy temat.
Pierwsze trzy osoby które znajdą schowki wybierają grę na Steam do 120zł, pozostali otrzymają losową nagrodę pocieszenia.

W konkursie mogą brać udział wszyscy oprócz Administratorów i Moderatorów.

Mod posiada również krótką linie fabularną, mającą charakter żartobliwy :)

Życzymy przyjemnej gry i szybkiego znalezienia schowka :).

Instalacja:

  1. Stalker CoP w wersji 1.6.02
  2. Wrzucić folder gamedata do folderu z grą.

Download:

https://zone.stalkerteam.pl/file/256

Uwagi:

MOD NIE DZIAŁA NA OŚWIETLENIU WYŻSZYM NIŻ PEŁNE OŚWIETLENIE DYNAMICZNE!

 

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie szukałem i nie znalazłem. Nie ubiegam się o nagrodę, ale chcę ostrzec - tfu, obym się pomylił - przed możliwością oszustwa. Zrzut ekranu można "ukraść" i wstawić na forum. To co w spojlerze, to ukradzione u Sierioży.

Spoiler

administrator.jpg.5781c933adc0d43af907a5362dc7fdbb.jpg

Prawdziwym znalazcom, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

tfu, obym się pomylił

No i pomyliłeś się. To kwestia ukończenia pewnego arcyciekawego zadania. Fakt, że screeny będą do siebie podobne wynika z tego, że należy go zrobić "w tym właśnie momencie", jak (OBŻ) Cichy przykazał.

No ale okej, złodziejem jeszcze nie byłem, a ponoć wszystkiego trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża - źle odebrałeś mój wpis. Nie oskarżałem Ciebie o kradzież. Przecież to ja Ciebie "okradłem" ze zrzutu. Cytat: " To co w spojlerze, to ukradzione u Sierioży."

Musiałbyś "okraść" @anatol 'a, bo tylko on na razie wstawił zrzut jako pierwszy, ale u niego kursor jest w innym miejscu.

Chciałem tylko pokazać administracji, że taka możliwość istnieje, bo skoro ja wpadłem na ten pomysł, mogą i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle się nie zrozumieliśmy! :) I odebrałeś mi zaszczytny tytuł, który sam sobie przyznałem.

Rozumiem, ale wiesz - liczmy bardziej na uczciwość niż jej brak. Poza tym ciężko zrobić dokładnie identyczny screen. No i dla wnikliwych zapewne jest możliwość podejrzenia jakichś "szczegółów" zdjęcia - ja się na tym nie znam.

Nagrody zdobywają trzy osoby, które wstawią screeny ze schowkami pierwsze. "Klonowanie" raczej nic nie da.

@cichy jak tam słoik, mam już lecieć po nowy, czy jeszcze masz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale niektóre pełne są ludzi z nieadekwatnymi do popełnionych czynów wyrokami - to też nie jest fair. W coś trzeba wierzyć, więc wolę zaufać sumieniu użytkowników forum (tudzież ogółowi biorącemu udział w konkursie) niż zastanawiać się, czy przypadkiem czegoś nie kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cichy promował(a) i podpiął/eła ten temat

Podbijam temat. SCREEN ZE ZNALEZIONYM SCHOWKIEM WSTAWIAMY DO DZIAŁU TUTAJ: https://stalkerteam.pl/forum/465-kontakt-z-administracją/ JAKO NOWY TEMAT. BĘDZIE ON WIDOCZNY TYLKO DLA ADMINISTRACJI I WSTAWIAJĄCEGO. DZIAŁ TEN JEST PODANY W #1 POŚCIE - ALE WOLĘ NAPISAĆ JESZCZE RAZ DLA JASNOŚCI. DZIĘKUJĘ :D.

 

W RAZIE PROBLEMÓW ZE WSTAWIENIEM PISAĆ NA PW DO ADMINISTRATORÓW LUB MODERATORA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że screeny ze znalezionymi schowkami wstawiamy do tego linku powyżej ( niestety jeszcze nie znalazłem, masakra z przeszukaniem takiej ilości miejsc :037: ), a ten po dostarczeniu wazelinki wstawiamy tutaj, niezły zapas na cały rok wystarczy :).

Fajny pomysł, śmieszne teksty, brak może artów bo żadnego nie znalazłem, Junx mógłby naprawiać taniej :), stalkerów na agro można było nazwać nickami z forum ( oczywiście nie tych do odstrzału, wiadomo o których chodzi :D ). Gratulację dla twórców.

ss_mkk7_04-21-17_16-09-25_(k02_trucks_cemetery).thumb.jpg.b0f21cc4026cb06bbfaead0241149dff.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen i @Ranger801 wykonali naprawdę świetną pracę - fabuła jest dowcipna, a schowki są tak ukryte, że dadzą się odnaleźć przy systematycznym i spokojnym eksplorowaniu lokacji. Pikanterii dodaje fakt pozostawienia pustych plecaków z podstawowego "CoC" - jak taki się odnajdzie, ma się nadzieję na glorię do momentu stwierdzenia, że jest on pusty - co daje efekt: :037: - i zaostrza jeszcze apetyt na dalsze poszukiwania. Nie ma żadnych kuriozalnych rozwiązań ze "znajdźkami" typu "OP-2", gdzie wielokrotnie trzeba było być "akrobatą" by schowek wyłuskać. Takie poszukiwania to wyzwanie dla każdego Stalkera :D.

   PS. Co do nagród - czekają na znalazców schowków cierpliwie. Ja gram dla przyjemności.

 

   PS.2 1000 rubli zostało przelane na konto każdego, kto wstawił screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę fabułę i szukam ostatniego schowka. Odzyskałem mój "skarb" :D. Teraz trzeba rozwikłać zagadkę śmierci Boskiego Stalkera... Ten to lubił tabletki o dziwnym działaniu :005:.

ss_cichy_04-23-17_09-33-17_(agroprom).jpg ss_cichy_04-23-17_09-33-54_(agroprom).jpg ss_cichy_04-23-17_09-37-10_(k02_trucks_cemetery).jpg ss_cichy_04-23-17_09-37-26_(k02_trucks_cemetery).jpg

Legendarny kombinezon @Agrael , który przywdziewa na Agropromie przed szturmem - przejdzie to do historii Forum z całą pewnością :D

 ss_cichy_04-23-17_09-24-03_(agroprom).jpg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.