Skocz do zawartości

Błędy w polonizacji Narodnaja Solianka 2016


Rekomendowane odpowiedzi

@kobal - chciałem to wyłapać, ale nazwy przedmiotów na screenie z wykazem, są w innej kolejności niż miejsce tych przedmiotów w schowku.

Daję screena zawartości schowka.

A dodatkowo dwa screeny z detektorami w plecaku. Przy ich opisach, też nazwy w robalach.

ss_administrator_07-16-17_21-38-22_(l05_bar).thumb.jpg.ce9963797fa966c67694ec72410d4c2a.jpg

ss_administrator_07-16-17_17-49-42_(l02_garbage).thumb.jpg.0b4d75d54b054b308c2ca49b6fac8aa0.jpgss_administrator_07-16-17_18-06-40_(l02_garbage).thumb.jpg.3446a39bb49870328db1c464b825c7ae.jpg

Detektory, to screeny z dzisiejszej gry. Ten specjalny z lewej, świeżo znaleziony.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie ruszyłem nawet z grą bez polonizacji. Spolszczonego zacząłem od nowej gry. I chyba ten prosty detektor artefaktów, wyświetlał się prawidłowo przed wklejeniem v.0.3. Bo mam go już dłuższy czas i wyłapał bym go w robaczkach.

Podaj mi, w jakim pliku i liniach są nazwy tych detektorów to sprawdzę jak mam. Bo na pewno nie są w alspawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal - problem wyjaśniony. Przyczyną był fix na pokazywanie anomalii, niewidocznych na słabszych detektorach. Ma nieprzetłumaczony plik items.ltx.

Wstawiłem Twój, robale zniknęły. Ale nie porównywałem plików przetłumaczony i nie, czy oprócz tłumaczenia są inne zmiany w oryginalnym aby opcja pokazywania zadziałała. Dla mnie przy tym najlepszym detektorze, jest to już nieistotne.

Temat fixa jest tutaj: https://stalkerteam.pl/topic/10274-fix-na-niewykrywalne-anomalie/

Tak że, te screeny z błędnym wyświetlaniem nazw detektorów i innych dupereli możesz odpuścić.

A tu bym zmienił dialog. Nie przynosi drugiego detektora, ale pierwszy.

ss_administrator_07-16-17_18-13-42_(l03_agroprom).thumb.jpg.be61e512f67563ea016c819f70eb3daa.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proponuję, zmienić trochę dialog dotyczący zadania "Zdjęcia dla Klonowa" W opisie jest informacja, że zdjęcia Kontrolera będzie można 
zrobić w tunelach pod X-16. Jednak Kontroler pojawia się na powierzchni przed X-16. Idąc robić zdjęcia odstrzeliłem wszystko co wrogie i tego Kontrolera również. Wczytywałem tunele z 3 razy przebiegłem całe kilka razy niema mutka. Dopiero potem skojarzyłem, że to był ten na powierzchni więc trzeba było się cofnąć w zapisach :(     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • apg2312 przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
  • 4 lata później...

@Trux mogą się trafić jakieś nieprzetłumaczone rzeczy. A wrzuć screena. Może też tak chyba być z ksywami stalkerów jak zacząłeś grać, a dopiero później wrzuciłeś spolszczenie.

 

A ty tam nie grasz w jakąś inną wersję bo z gry online kiedyś pobierałeś i się o nią pytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tom3kb napisał(a):

@Trux mogą się trafić jakieś nieprzetłumaczone rzeczy. A wrzuć screena. Może też tak chyba być z ksywami stalkerów jak zacząłeś grać, a dopiero później wrzuciłeś spolszczenie.

 

A ty tam nie grasz w jakąś inną wersję bo z gry online kiedyś pobierałeś i się o nią pytałeś.

Wydaje mi się ze to wersja właściwa.  Spolszczenie wrzuciłem od razu. Ściągnąłem jeszcze raz wszystkie party. Spróbuję reinstalki i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.