Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@vidkunsen- Twoja sprawa czy grasz na oryginale, czy ze spolszczeniem, ale ze spolszczeniem nie popełnił byś błędu z Angelą. Ona jest w budynku stacji benzynowej. Idziesz tam jak napełnisz kanister ropą. Zadanie na zrobienie mieszanki odstawiasz na bok, do czasu przyprowadzenia jej do baraku, a łatwo nie będzie. I z wyprzedzeniem informacja. Choć sumienie gryzie, zostawiamy bidulę w baraku. Autor nie przewidział dalszej pomocy w wydostaniu się z zony, choć można by to zrobić w prosty sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sierioża napisał:

Ukryłem pierwszego w życiu posta.

@_KieŁ_ Od Skidana dostajesz zadanie na przyniesienie artefaktu na Kordonie. Zamiast go przynosić, wkładasz na pas. Wtedy F5 działa.

To wiem, chodziło mi jaki konkretnie. Czy to zadanie widnieje w PDA, czy na zasadzie Skidan powie i tyle?  Za niedługo wracam na Kordon z Obrzeży, zobaczę na spokojnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_KieŁ_ jeśli zabrałeś notatkę leżącą za łóżkiem w pierdlu, to po wykonaniu pierwszego zadania na bycie przynętą, rozmawiasz ze zleceniodawcą jeszcze przy śmietniku i mówisz mu o znalezieniu jej. On Cię odsyła do Skidana. Idziesz do niego zaraz po uratowaniu i przyprowadzeniu Stiopki do wsi. Wybierasz dialog o notatce i dalej już leci samo. Wtedy będzie w PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Hmmm... Próbowałem na różne sposoby, sejf otworzyłem od razu (Fukushima), ale na to żeby otworzyć go przed ich przyjściem już nie wpadłem. Teraz działa.

To jest to, co mi się nie podoba w ZK - pewne rzeczy można rozwiązać tylko w jeden sposób, bo inaczej może być problem. Tak jak ja, kiedy zaszedłem już do Wspólnoty, mając w inwentarzu pudło, którego nie byłem w stanie otworzyć.

Andżela jest cała i zdrowa w wagoniku, ale w zadaniach mam niezaliczone doprowadzenie jej na miejsce. Nie są to jakieś ogromne mankamenty, ale zaczynają mnie denerwować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba pogmatwałem coś z tym artem, który się rozpada. Jest tak: wróciłem z Obrzeży, Skidan chce wziąć 3 arty które mam:

Spoiler

Kłębek, Kamień Wróżek i Szuter

Czy to któryś z tych ma się rozpaść po założeniu na pas? U mnie nic się nie dzieje. Notatkę z posterunku zwinąłem, dialogu u Skidana nie mam... 

Podpowiedzcie, bo jakby monitor miał uszy...:) Jaki to konkretnie artefakt, może jaką zadanie ma nazwe w PDA, może już takowe zrobiłem i art oddałem, nie wiem, niby nie widzę w wykonanych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża - a po zrobieniu zapisu i ponownym wczytaniu też nie zapisało? Od mostu puściłeś ją samą i poszedłeś po swoje manele? Bo tak trzeba zrobić.

@_KieŁ_  żaden z tych artefaktów. Trzeba od razu po rozmowie z Sanią koło śmietnika, o znalezionej kartce i po uratowaniu Stiopki gadać ze Skidanem. Wtedy daje namiar na arta. I to musi być właśnie on. Nawet taki sam, ale znaleziony gdzie indziej, nie zadaziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zadanie mam zrobione. 

8 minut temu, kondotier napisał:

Nawet taki sam, ale znaleziony gdzie indziej, nie zadaziała.

Miałem pytać czy spawner pomoże... A idzie grać dalej bez tego? Nie widzi mi się zaczynać od nowa, za mało czasu. A już pare ładnych godzin zleciało przy tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sierioża napisał:

@smox Owszem, ale o ile większości modów fabularnych mogę pewne rzeczy wybaczyć, tak tutaj włącza mi się odruch "więcej i lepiej". Jak w tym powiedzeniu, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Im lepsze to jedzenie, tym paradoksalnie większy apetyt :) 

Zgoda, ale nie rozumiem dlaczego masz pretensje do moda? Przecież to Ty grasz i od Ciebie zależy czy zrobisz jakieś zadanie, czy je spartolisz.

W modzie są momenty, że nie bardzo wiadomo co robić. Wtedy zawsze można zerknąć na Youtube. Jest tam wiele poradników z przejścia tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A też nie na darmo mamy lalę. Ma opcje bez serka, gdzie można zapytać czy coś widzi lub co wie. A jak mamy zadanie na które nam może odpowiedzieć gdy dostanie serek, to ono jest pogrubione. A że serków w modzie dostatek, lali nie przeszkadzają zepsute, można pytać często.

A bolączką moda jest takie coś, jak problem _Kła_ . Zniknięcie dialogu, choć nie był przeprowadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kondotier napisał:

A bolączką moda jest takie coś, jak problem _Kła_ . Zniknięcie dialogu, choć nie był przeprowadzony.

Nie zgodzę @kondotier, że to jest bolączka moda. Według mnie to jest bolączka gracza, który po wykonaniu zadania albo nie rozmawia ze zleceniodawcą, albo olewa to co jest w dialogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.