Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@xardas66 - tuszkany są przecież jadalne.

Na niejadalne części jest mało kandydatów do kupna i zapłata niewielka. Ale przecież masz jeszcze inne opcje na przekształcenie części mutantów. Gotowanie "lekarstw". To te z prawej strony menu wywoływanego przez F5. To też środki ochrony i walki.

A co dotyczy posiadanego wyposażenia, to AK47 na 7,62 z celownikiem i kupiona przez laptopa w sklepie internetowym lepsza Sajga, są całkowicie wystarczające do grania. Inna broń, to tylko dla uprzyjemnienia.

Radzę, dobrze zapoznać się z wszystkimi opcjami które są w laptopach. Raz że przyjemność z uzyskania nowych, bardzo ciekawych fragmentów gry w moda, a dwa, to możliwość pozyskania wyposażenia po dziurki w nosie.

Tak samo radzę przeczytać dokładnie możliwości jakie daje rozszczepianie artefaktów. Bo oprócz chyba już wszystkim znanej teleportacji, możemy je wykorzystać jako broń na nie tylko mutanty, oraz na np. łagodne lądowania przy zeskakiwaniu z dużej wysokości. I jeszcze parę innych.

@vidkunsen ten przyrząd do likwidacji anomalii przy spychaczach, nie likwiduje innych. No i jak zlikwidujesz anomalię przy ostatnim, zadanie zostanie zaliczone, to go tam zostaw. Nikt go nie kupi, a tylko przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier, tego całego DAN-a coś tam Kondotier to użyję jeszcze raz na "swałce", tam tez jest taki sam zetor jak w dolinie i tak samo działa a koło niego jest plecak którego jak zakończyłem 1-y raz moda to opuściłem, zaliczę zetora z w/w "swałki" i zostawię dana tam gdzie jest, to tylko 5 kg.

Teraz przełażę drugi raz i zaliczam zadania które ominąłem za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja rada odnośnie wyposażenia jest inna - te wszystkie manele nie są ważne, to tylko środek do osiągnięcia przez Żekana celu. Nie posądzam autora o przesadni romantyzm w projektowaniu moda, jeśli już to sam nadaję fabule jakiś konkretny wydźwięk, ale... to dobrze o tym modzie świadczy :) Jak do tej pory nie miałem skrupułów, żeby zostawiać większość rzeczy za sobą.

Przy okazji podjąłem też decyzję o cofnięciu na Wysypisko. Tracę spory kawałek gry, bo jestem na Magazynach Wojskowych, ale po pierwsze - chcę jeszcze sprawdzić spolszczenie, w końcu to beta, a drugi raz od razu raczej grał nie będę. Po drugie - nie dokończyłem zadania z Worpałem i mnie to ciśnie. Wiem, wiem, najwyżej będzie nieskończone, ale... nie lubię tak zostawiać spraw. Po trzecie: większość zapisów robiona na Magazynach w bazie mi się pieprzy, a nie mam ochoty z tym teraz walczyć. Nie wiem czy tylko u mnie, ale na wszelki wypadek uczulam Was by zwrócić uwagę, czy zegarek z ekranu nie zniknął.

Także @Agrael spokojnie mnie prześcigniesz i to o kilka długości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, trajner do złotej kuli, zainstalowałem i dałem sobie spokój, odradzam ale możecie sprawdzić sami, wywaliłem bo on mnie zawsze wywalał na ekran: http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/trejner_13_zolotoj_shar_zavershenie_3_3/5-1-0-2525

18108728.jpg

 

 

 

gold_.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spawnerem możesz sobie "przywołać" takie rzeczy, że żadna cziterka nie będzie potrzebna. A skoro z trainerem są tylko problemy to nie wydaje mi się, żeby ktoś miał ochotę testować. 

ZK to w sumie OGSE, więc jeśli istnieją jakieś trainery do niego, to i tu mogłyby działać - chyba, że autor i to uniemożliwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.