Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szeregowy Killer - nie lekceważ tego samopała. To zabójcza broń. Szybko znajdziesz ( pozwiedzaj strychy i piwnice ) proch i łożyska kulkowe. Zrób te ładunki wzmocnione. Każdego potwora nimi rozwalisz. A gdzie szukać "lepszej" broni powie Ci Skidan, jak mu oddasz papier z pierdla. To są Obrzeża, ale tam się idzie nie wcześniej, jak po odnalezieniu pierwszego schowka wskazanego przez maskę zajączka.

To co dostałeś od Skidana i samopał, jest całkowicie wystarczające do wykonania wszystkich zadań na Kordonie.

DODANO. Nie korzystaj ze spawnera. Sprzętu i broni jest tyle, że będziesz bez żalu wyrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu daję linka do mojego wcześniejszego posta, gdzie są screeny ze sprzętem jaki pozyskamy na Obrzeżach. Było tego tyle, że musiałem część sprzedać, a resztą obciążyć Stiopkę.

https://stalkerteam.pl/topic/10296-złota-kula-золотой-шар-завершение/?do=findComment&comment=117978

To co mam, to na pokaz, bo nadmiaru do czasu znalezienia się na Wysypisku, nie ma jak tego spieniężyć, nosić zaś, ze względu na antyczita się nie da. Trzeba wybrać co najlepsze dla nas, a resztę bez żalu wyrzucić. Bo po drodze będzie tego można znów nazbierać.

Tak że, spawner tylko będzie bruździł i może powodować problemy z modem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiąże się z nią pewne zadanie, które ukończysz dopiero nad Jantarem - jak postąpisz, Twój wybór. A tymczasem lalka pomoże Ci w niejednej sytuacji, chociażby wskazując ciekawe schowki na Obrzeżach, znajdujące się w koronach drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer Owszem, w Dolinie Mroku będzie taka możliwość po wykonaniu kilku zadań. Dostaniesz specjalny kombinezon pozwalający na używanie jej oraz, o ile mnie pamięć nie myli, samą broń. A odnośnie zdobytego przez Ciebie egzemplarza, możesz popytać ludzi w wiosce, czy coś na ten temat wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poparcia mojej opinii o bezzasadności korzystania ze spawnera, kolejna zsyłka na screena ze sprzętem w inwentarzu uzyskanym od moda.

https://stalkerteam.pl/topic/10296-złota-kula-золотой-шар-завершение/?do=findComment&comment=118614

To dla nowo grających. A ile sprzętu nie zabrałem lub wyrzuciłem, nie zliczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.