Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Typowy_Monoliciarz  Powinieneś mieć już dwie kolby.

Spoiler

Kolejna będzie w autobusie, jak już będziesz przed Rostokiem.

Aby zdjąć z torów na Kordonie tę psiblokadę, musisz na wysypisku znaleźć arty z których zrobisz kolejny, ją likwidujący. Szczegółów nie pamiętam, gdzie są te arty, ale trochę trzeba za nimi pobiegać. Potem przekształcić je w ten niwelator, pogadać z wojskowym.

Coś mi świta, że zaczyna się to od znalezienia czegoś pod tym pomnikiem sierpa i młota koło Pchlego.

U @Mnieciu i @MaklerR na YT, masz po polsku gameplaye z tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz 

Kolba powinna być tu, ale czytaj jak zechcesz.

Spoiler

Jak z Agro wchodzisz na Wysypisko, jest rząd pojazdów w elektrach. Pomiędzy nimi jest taka srebrzysta walizeczka.

Tego co trzeba zrobić z Abdulem nie pamiętam. Ale daję Ci namiary na filmiki. Są opisane, więc znaleźć odpowiedni nie będzie trudno.

https://www.youtube.com/watch?v=qR2oHoIrqFs&list=PLqdK5xoXsbqkZK8KPtLZ3ibzczCU11km7

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak, wróciłemz agro i mam kolbe z przezroczystym płynem to chyba ta z kolumny, doline mroku też zaliczyłem ale nie wiedziałem że abdul ma iść pierwszy na wysypisko, jak wróciłem na DM to abdul czaczął biec na budowę i tam sobie teraz leży ranny wiec popsułem skrypt XD może ktoś poratować zapisem na rostoku? po przejażdżce btr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz  Sorki, jak masz 1. kolbę to w porządku. Druga i ostatnia będzie w autobusie na drodze do baru.

Wątpię, aby jeszcze ktoś miał zapisy z moda, bo dawno nikt w niego nie grał. Lepiej powtórzyć grę od momentu w DM jak wyszliście z budowy i wejść razem na Wysyp. Na cudzym zapisie na tym etapie gry, trudno Ci będzie się zorientować, co ten ktoś zrobił, a czego nie. Powrotu z Rostoka na Wysyp nie ma. Dziennikarką się nie martw, ona zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz  No to dorób jak nie masz tego arta likwidującego psi pole na torowisku, idź na Kordon, załatw sprawy. Czy po pierwszym przekkroczeniu torowiska, rozmowie z Andrzejem i wojakiem, a przed pójściem na Wysypisko, byłeś tam gdzie upadł śmigłowiec i dobrałeś się do tego co przy nim było? Jeśli nie, to wracając na Wysypisko idź tam ( koło tych ruin gdzie była rozmowa ). Jest tam pukawka bardzo przydatna w drugiej części rozgrywki.

Powinieneś mieć na tyle kasy, aby przez internet kupić sobie Sajgę. Ten karabin ze śmigłowca i kupiona Sajga, ustawią Cię w grze.

A zanim wyruszysz BTRem do Rostoka, to to odnajdź mojego screena z zaznaczoną drogą do autobusu. Jest też tam opis niespodzianki jaka Cię czeka po przyjeździe. Chyba że wolisz być niespodzianką zaskoczony i sam szukać drogi przejścia, aby wleźć do autobusu po kolbę.

No i życzę :viva:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy śmigłowca byłem, jest tam akm ale już mam auga od skidana i ak 74, sajge mam z obrzeży, posiadam też swd z sejfu agentów na wysypisku przy pchłom targu, Twojego screena będę szukać bo chciałbym znać drogę do busa :D, aA drogę na kordon otwierał protektor, ten sam co otwierał drogę na DM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz  Ale Sajga kupiona przez internet, jest o wiele lepsza niż ta z Obrzeży. Inaczej bym nie proponował zakupu. Jak masz kasę, to zrób sobie twardy zapis, kup Sajgę i porównaj z tą co masz. Nie będzie Ci się podobała, wgrasz zapis i grasz dalej ze starą. Tak można sprawdzać wiele rzeczy w tym modzie, dostępnych przez korzystanie z internetu. Owszem, zajmuje trochę czasu, ale niczego nie przegapisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Expression    : âűçâŕí áŕçîâűé îáđŕáîň÷čę îřčáęč
Function      : handler_base
File          : xrDebugNew.cpp
Line          : 927
Description   : çŕęîí÷čëŕńü ńâîáîäíŕ˙ îďĺđŕňčâíŕ˙ ďŕě˙ňü

Ńěîňđčňĺ ëîă ôŕéë č ěčíčäŕěď ń ďîäđîáíîé číôîđěŕöčĺé

co to za błąd ?!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guccimucci5 Na przyszłość spróbuj otworzyć loga innym edytorem. Bo ten którego użyłeś, nie ma właściwego kodowania.

Tak pokazuje NP++

Expression    : вызван базовый обработчик ошибки
Function      : handler_base
File          : xrDebugNew.cpp
Line          : 927
Description   : закончилась свободная оперативная память                                             tłum.: skończyła się wolna pamięć operacyjna

Смотрите лог файл и минидамп с подробной информацией                                          tłum.: Patrz w plik loga i minidamp ze szczegółami informacji

Z niego wynika, że brakło RAMu. Najniższa linia odsyła do wyższych zapisów loga, do uzyskania szczegółów.

Rozwiązanie: zbędne wcześniejsze zapisy przenieść poza katalog moda, mocno zmniejszyć ustawienia graficzne, powiększyć plik wymiany. Albo, co wiąże się z finansami, dołożyć RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kajm21  Są w trupie który leży na wysokości śmigłowcowca z jego lewej strony, na szrotowisku na Wysypisku. Po szrocie chodź w głębokim przysiadzie i od pojazdu do pojazdu, obserwując na minimapie jak się przesuwają te "obłoczki".

Jak obszukasz trupa, to dojdź do śmigłowca, wejdź na niego i na końcu płata śmigła jest teleport. Warto skorzystać z niego i tam gdzie wylądujesz, dobrze się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kondotier napisał:

@kajm21  Są w trupie który leży na wysokości śmigłowcowca z jego lewej strony, na szrotowisku na Wysypisku. Po szrocie chodź w głębokim przysiadzie i od pojazdu do pojazdu, obserwując na minimapie jak się przesuwają te "obłoczki".

Jak obszukasz trupa, to dojdź do śmigłowca, wejdź na niego i na końcu płata śmigła jest teleport. Warto skorzystać z niego i tam gdzie wylądujesz, dobrze się rozejrzeć.

Dzięki myślałem że ten trup z częścią to jakiś randomowy bojownik który zginął w anomalii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajm21  A po co cytujesz posta, pod którym piszesz. Nie robi się tego. Wystarczyło dać moją ksywkę ( taką z małpą na początku ) i dać odpowiedź. Aby ksywka była na mlecznym tle, wybierasz ją z listy która się rozwinie przy pisaniu ksywki.

Trupy randomowe wyglądają inaczej niż trupy NPCów z gry. Oglądaj każdego, bo któryś może mieć coś ważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajm21  To nie była przygana, ale porada dla początkującego na forum. Tobie też teraz będzie łatwiej po forum się poruszać.

Pamiętaj jeszcze, że wstawiamy tylko 2 zrzuty ekranowe z gry. Jeśli jest potrzeba wstawić więcej, to dajesz te nadmiarowe do spojlera. Jak wylecisz na pulpit, to do pytania o przyczynę zawsze dodawaj Fatal Error z loga. Najlepiej w ramce Kod </> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.