Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137  Tak, morfina jest dla niego. Masz z nim kilka możliwości dawania mu poleceń. Tak, że zależnie od sytuacji, albo każ mu chodzić za sobą, albo pozostawać w jakimś miejscu.

Z tymi agentami jest jak najprawidłowiej. Mieli tam spotkanie, ale jak Cię zauważyli, to się "rozpłynęli". Pendrajw jest kwestowy. A że jeden został, to chyba zbyt szybko tam wlazłeś, mod nie wyrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dałem mu morfinę i wysłałem do wioski, minęła chwila i znalazłem jego zwłoki nieopodal wioski, w PDA było info o schowku, w schowku była maska, także maskę już mam, rozumiem że przyda się później

Próbuję naprawić tą Nivę, zamontowałem już 2 koła, bak i łożyska, a tych kół nie widać w ogóle, to tak ma być? jestem już po zadaniu na kontrolera w ATP, nie wiem co z zadaniem "ofiara" zleconym przez Skidana, w miejscu gdzie mam się niby schować zasięg ma to działo na młynie, to jak mam się tam schować skoro ono mnie "widzi"? Jakoś nie rzuciło mi się w oczy to zadanie u mniecia na YT, wiem że na tym etapie mniej więcej coś tam mu się popsuło z dyskiem i może nie ma fragmentu filmu? może akurat tam to było, no nie wiem, w każdym razie nie wiem jak zrobić to zadanie.

ss_cez137_02-26-20_10-58-55_(l01_escape).jpg

ss_cez137_02-26-20_10-24-31_(l01_escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Spartaczyłeś zadanie z Sieńką. Kto Ci teraz wytłumaczy jak z maski korzystać? Jak go uzdrowiłeś, trzeba było do wioski zaprowadzić i dopiero tam zostawić. Przy kolejnym spotkaniu pogadać z nim o masce i zrobić pierwsze poszukiwanie, aby w późniejszej grze, robić takie poszukiwania na każdej lokacji. A schowki bogate w zawartość.

A on za tobą sam przechodzi z lokacji na lokację i możesz go wykorzystywać jako podręczny magazyn. Na takiej zasadzie, że sprzedajesz mu nadmiar, a później za taką samą cenę odkupujesz co potrzebne. Tyle tylko, że najlepszą broń on zawsze zachowa dla siebie. Na to musisz uważać. Na nowej lokacji każesz mu czekać w jakimś bezpiecznym miejscu i masz go z głowy, bo nie zginie, i nie będzie Ci się plątał pod nogami niepotrzebnie.

Rozmowa z kontrolerem, to nie na ATP, ale koło lodówki przy obozowisku naukowców koło płotu, jakbyś koło niego szedł ze strażnicy do ATP.

Samochód trzeba było składać dopiero, jak miałeś wszystkie części. Zobaczyłbyś efekt od razu.

W temacie masz kilka opisów, jak się pozbyć tej wieżyczki. Każdy inny, wybierz jaki chcesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Jeśli zostawiasz go w wiosce, z opcjami "Czekaj Tu", lub "patroluj miejsce", to jak przechodzisz na inną lokację, jego mod sam przenosi. Ja tak zawsze to miałem. Chyba, że wcześniej zginął, co przy jego nadgorliwości działania jest wielce prawdopodobne. A jako tragarz naprawdę jest wielce przydatny, taki "samoprzemieszczający się" schowek.

Ale to rzecz gustu i każdy zrobi z nim co chce. Byle najpierw wykonał pierwsze poszukiwania z maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ehh skąd mogłem wiedzieć że on zginie? Niech to szlag, na szczęście mam twardy zapis przed podaniem morfiny, no cóż? Zrobię to jeszcze raz, raczej nie będę z nim łaził, nie lubię takiego czegoś, zawsze mam gdzieś z tyłu głowy że muszę na niego uważać i takie tam.

 

5 godzin temu, kondotier napisał:

Rozmowa z kontrolerem, to nie na ATP,

Jaka rozmowa? Przecież skidan daje zadanie żeby go rozwalić, jacy uczeni? Jaki radar? Gdzie radar a gdzie ja? ?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 ty się za bardzo skupiasz na poradnikach i poradach, zamiast na graniu. :)

Mi ten gościu też szybko padł, chyba po tym jak pogadałem z nim o masce.

A tak wszystkimi nagrodami i questami się nie przejmuj, broni jest tyle, że i tak jeszcze będziesz wyrzucał bo będzie za dużo żeby nosić.

Ja jak grałem to sporo zadań trafiłem przez przypadek, a niektórych nawet nie zacząłem.

Np nie pamiętam żebym bawił się w rozkopywanie grobów, kontrolera na Kordonie to też jakoś późno spotkałem przez przypadek i chyba jego zadań nie pociągnąłem.

Nie każdy wszystko musi odkryć i zrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  A gdzie ja pisałem o Radarze? Owszem Radar będzie, ale dużo wody jeszcze upłynie. Wystarczy się przejść wzdłuż płotu po prawej stronie i znajdziesz obozowisko z lodówką. Na lodówkę będzie zadanie, tak że jak go nie masz, to tam nic dziać się nie będzie.

Pisałem Ci, że @Mnieciu schrzanił początek gry, bez nagrywania ją powtórzył ( mówi o tym w którymś filmiku ) i dalej nagrywał już prawidłowo. Zobacz początek jeszcze u @MaklerR . Na YT jest jako Makler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier myślałem że jak uczeni to jantar, i miałem napisać jantar ale napisałem radar, nie wiem dlaczego tak mi się ubzdzilo, lodówka? Płot? Który płot? Na kordonie?

@tom3kb skupiam się na poradach akurat szczególnie w tym modzie bo jest wylotowy jak źle pójdzie fabuła, z resztą sam widziałeś, i tylko dlatego tutaj gitarę zawracam i patrzę na YouTube, podoba mi się ten mod i tylko dlatego go jeszcze robię, inaczej bym go olał jak outfatera czy artefakty śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Wiesz gdzie jest zwalone drzewo przez które chyba uciekałeś ze strażnicy? Uciekałeś przecież wzdłuż płotu, zanim skręciłeś w lewo do tego NPCa co stał przy drodze. To ten płot. Wyjdziesz z wioski, dojdziesz do niego i idziesz wzdłuż niego w stronę ATP i chcąc nie chcąc wleziesz na lodówkę. Możesz też iść od ATP w stronę strażnicy. Jeden czort. A tak z wyprzedzeniem. Za ATP na wzgórku leżą płyty betonowe i ramię dźwigu. Też nowa rzecz na Kordonie. I tam też mieć będziesz coś do roboty. Tak, że się nie dziw, jak niby na tak dobrze znanym Kordonie, znajdziesz coś, czego nigdy wcześniej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

23 godziny temu, kondotier napisał:

W temacie masz kilka opisów, jak się pozbyć tej wieżyczki. Każdy inny, wybierz jaki chcesz.

A możesz streścić na szybko? tu jest 70 stron panie :mercy: 

14 godzin temu, kondotier napisał:

Za ATP na wzgórku leżą płyty betonowe i ramię dźwigu. Też nowa rzecz na Kordonie

To zrobiłem b szybko, jedno z pierwszych zadań to miałem

15 godzin temu, kondotier napisał:

Zobacz początek jeszcze u @MaklerR . Na YT jest jako Makler.

Zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cez137 napisał:

A możesz streścić na szybko? tu jest 70 stron panie :mercy:

Tu masz szukajkę na forum, nie dobijaj. :mercy: Jesteś parę lat na forum to chyba umiesz wpisać coś w okienko szukaj. :062: A jak nie to najwyższa pora się nauczyć.

A walnąć ją da się z bliska (szybko pada z śrutu) ;) albo z dystansu jak masz lepszy karabin, wszystko zależy z której strony chcesz do niej podejść.

mogl8r9.jpg&key=2541fd900172305e711423c2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  W jednym z rozkopanych grobów masz snajperskiego Mosina z lunetą. Po powrocie z Obrzeży, będziesz miał ( jak tam się właściwie spiszesz ) inne snajperki. Strzelając z dużej odległości np. z Mosina, minimum 10 celnych strzałów. Jak dasz radę podejść tak blisko jak na powyższym zrzucie, to nawet samopał z tą ulepszoną amunicją da jej radę. Ale kupa amunicji pójdzie.

No i faktycznie :mercy: z tym prowadzeniem za rączkę. Tym bardziej, że wszystko na forum omówiono, pokazano palcem. I na pewno wyszukanie będzie szybsze, niż czekanie na odpowiedź. A szukając jednego, na pewno przy okazji dowiesz się o czymś innym. Karteczka, ołóweczek, tak samo w modzie przydatne, jak zapałki czy medykamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb I @kondotier sory ale nie spodziewałem się że szukajka jest w stanie odnaleźć w temacie taki szczegół jak jakieś działo na młynie gdzie temat ma 70 stron, teraz już będę wiedział

hmm? ja to mam szczęście do tych modów, wyobraźcie sobie że zrobiłem to zadanie "ofiara", szybko przeleciałem przez tą anomalię pod mostem, wiedząc że już nie przejdę na drugą stronę nie pozostało mi nic innego jak iść do Andrieja bla bla bla i jestem na wysypisku i jest...noc, a ja jeszcze nie zrobiłem zadania w wiosce na pijawkę i nie mam noktowizora, w poradniku tez nic nie znalazłem jak dojść do tego Wasilija omijając te anomalie, była tylko krótka wzmianka żeby unikać drogi, hmm? no sam nie wiem, czy nie lepiej było by cofnąć się w zapisach i iść tam w dzień albo po zadaniu na pijawkę i już mieć noktowizor? (ja rozumiem że dzięki niemu będę widział te "dymki" na wysypisku?) z resztą oglądałem filmiki mniecia i tam nawet za dnia nie widać tych dymków, co zrobić? aha znalazłem lodówkę, dałem trzeciemu czaszkę a on mi harmonijkę

9 godzin temu, kondotier napisał:

W jednym z rozkopanych grobów masz snajperskiego Mosina z lunetą.

tak, wszystko fajnie tylko że to nie Mosin tylko jakaś dziadkowa strzelba/karabin do której nie pasuje ten celownik, a działo rozwaliłem ze zwykłej strzelby :006: wszystkie groby rozkopałem przed mostem i w żadnym nie było broni do której pasowałby ten celownik

ss_cez137_02-27-20_19-29-24_(l01_escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137No w nocy to może być lipa z przechodzeniem tych dymków.

Z tego co pamiętam to dostawaliśmy niby jakąś kartkę z takim niby szkicem gdzie one są ale mi to nie za wiele pomogło :)

I, że tak powiem za którymś razem dałem dzidę do przodu na pełnej @#$&* i przebiegłem.

Ale ja to robiłem w dzień. Nie pamiętam czy ma się tu śpiwór czy tylko spanie na łóżkach, ale ja bym chyba się cofnął w zapisie i zrobił tak żeby biegać tam w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  A na Obrzeżach już byłeś? Nic nie wspominasz o nich. A to ważny element gry. Jest to lokacja na zebranie wyposażenia na resztę moda. Ja bez sprzętu z Obrzeży, nie poszedłbym dalej. Bo to byłby czysty masochizm. No i dlaczego tracisz kawał ciekawej gry?

Jak tak "szczątkowo" będziesz grał, to daleko nie zajdziesz. A na Wysypisku się wykończysz, bo wymaga nie tylko zręczności, ale jak w szachach, przewidywania na trzy kroki do przodu. Te "dymki" są widoczne na minimapie, wystarczy uciekać im z drogi i są pomiędzy nimi interwały czasowe. Zaraz na początku masz chyba trupa z mapką. Prowadzisz Andrzeja i wojaka od razu w prawo, jak najbliżej skarpy. Mocno pochylony w głębokim przysiadzie. I sprawdzasz co chwilę, czy jeszcze żyją. Każdy trup, to zawalenie gry.

Jak byłeś na Kordonie u Andrzeja, to zanim poszedłeś na Wysypisko, byłeś przy tym śmigłowcu od którego przyszedł wojak? Tam są fajne łupy.

I zapamiętaj, w tym modzie nie można odpuścić żadnego zadania. Każde ma swój ciąg dalszy, z odpowiednim skutkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb i @kondotier no to ładnie się wkopałem :023:

9 godzin temu, tom3kb napisał:

za którymś razem dałem dzidę do przodu na pełnej @#$&* i przebiegłem.

no to miałeś chyba jakiegoś wyjątkowego farta, i jeszcze ci nikt nie zginął

9 godzin temu, tom3kb napisał:

Nie pamiętam czy ma się tu śpiwór czy tylko spanie na łóżkach

śpi się w łóżkach ale chyba z tego co czytałem to zdaje mi się że któryś tam daje śpiwór, dziwne bo tyle już zrobiłem a śpiworu jeszcze nie dostałem

9 godzin temu, kondotier napisał:

A na Obrzeżach już byłeś? Nic nie wspominasz o nich

No właśnie nie byłem, myślałem że może można tam iść później z resztą liczę na to po zdobyciu arta od Wasilija bo niby ten art ma otworzyć ponownie anomalię pod mostem, to wynikało z dialogu z Andriejem

9 godzin temu, kondotier napisał:

Zaraz na początku masz chyba trupa z mapką

No jest niby ten trup, ale ta mapka pokazuje tylko gdzie co jest, w sensie miejsca na wysypie

9 godzin temu, kondotier napisał:

Jak byłeś na Kordonie u Andrzeja, to zanim poszedłeś na Wysypisko, byłeś przy tym śmigłowcu od którego przyszedł wojak? Tam są fajne łupy.

Też nie byłem, akcja potoczyła się tak szybko że nie było na to czasu a może i ja o tym zapomniałem po prostu

9 godzin temu, kondotier napisał:

Każdy trup, to zawalenie gry.

to niesprawiedliwe :angry:

dobra cofam się w zapisach przed most bo to znowu będzie lipa i będzie wywalać, oj coś czuję że przy całej mojej sympatii do tego moda pewnego dnia tak mnie zirytuje że po prostu go oleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 idź sobie najpierw na obrzeża, po wejściu zanim z kimś pogadasz zrób taki zapis nie do ruszania, jakby ci się chciało zmienić decyzje dla kogo chcesz robić zadania, dla wojska albo bandytów.

Ale moim zdaniem jak wybierzesz i przejdziesz linie dla jednej strony to nie ma sensu sprawdzać drugiej fabuły, tu i tu są nagrody, a po co tracić czas. A może za 5 lat cię znowu najdzie na moda :) to sobie pykniesz drugą ścieżkę wtedy.

Na obrzeżach jest dużo zadań i sporo sprzętu do zdobycia.

Jak to wszystko ogarniesz to najlepiej wtedy dopiero iść za most kolejowy i na kolejne lokacje.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Pośpiech jest dobry, ale przy łapaniu pcheł. A w tym modzie, szczególnie nie należy się śpieszyć. Chcesz nie mieć problemów, rób wszystkie zadania jakie są.

Owszem, wrócisz obowiązkowo na Kordon, ale to będzie już ponad połowa gry, gry w której będziesz :klnie::fire:   . A po co Ci to? Gra na Obrzeżach, to 3/4 kłopotów mniej w dalszej grze. Jeśli na Obrzeżach zdecydujesz się grać tylko 1 raz, to zagraj dla wojska. Bo gra dla przemytników jest dłuższa i bardziej skomplikowana. Ale za to o wiele ciekawsza.

Czy choć raz złapałeś taką pomarańczową latającą kulę, podobną do anomalii, która przed Tobą ucieka i wydaje taki dziwny dźwięk? To "coś", poprawia Twoją karmę, a przy wysokiej gra jest bardziej Tobie przychylna. Chyba właśnie na Obrzeżach znajdziesz arta, który będzie Ci znaczek karmy wyświetlał na ekranie. Zielona, w porządku, czerwona = problemy.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb jestem na obrzeżach i zrobiłem zapis, wziąłem też tyle sprzętu ile zdołałem unieść i zrobiłem sobie schowek obok budki komendanta czy jak mu tam, także robię dalej fabułę, stanąłem po stronie wojska 

@kondotier 

2 godziny temu, kondotier napisał:

Pośpiech jest dobry, ale przy łapaniu pcheł.

??? Racja racja, przysłowie stare jak świat ale jakże prawdziwe w tym przypadku

Zaciekawiles mnie ta karmą, nie, nigdy nie złapałem takiej kuli i nigdy nic takiego nie spotkałem, jestem dopiero po likwidacji przemytników także sam początek. Mam nadzieję że to spotkam bo fajny dodatek do moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 

Rady do gry na Obrzeżach.

Będąc w pobliżu tego bajora, użyj maski wilczka i dobrze zapamiętaj miejsce które pokaże ci filmik. Idź tam od razu.

Zajrzyj do środka łódki w bajorze, od strony dziobu.

Słuchaj głosu lalki "on czto to sprjatał ". Masz schowek np. na drzewie. Można zestrzelić.

Jak idziesz drogą od strażnicy do wioski przemytników, to jak ją miniesz i miniesz traktor, z lewej strony pod płotem masz kamory i biegającego połamańca. Walnij go z daleka, a w kamorach masz sejf. To nieukończony fragment zadania z moda. Więc podaję ci kod do sejfu: 1111. Zawartość cieszy.

Grę dla wojska chyba robił Makler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Dlaczego on się tyloma rzeczami truje jak je zje? nie truje mi się tylko sucharami i konserwą, wszystko inne go truje, słonina ,chleb, racje żywnościowe etc w ten sposób ciągle jest głodny i żarcie mi znika w tempie ekspresowym

druga sprawa to taka że jak mam coś w plecaku to jak próbuję to schować do jakiegoś schowka to już w plecaku tego nie ma, dlaczego tak się dzieję?

i trzecia sprawa, jestem w tej wiosce przemytników, znalazłem klucz do piwniczki, rozwaliłem przy niej 3 psi psy, gdy wychodzę z piwniczki atakuje pijawka, przy kolejnej próbie wczytania (nie mogę jej pokonać) dzieje się to co wtedy, nie chce się wczytać i tylko reset ratuje, poprzedni twardy zapis wczytuje

ss_cez137_02-28-20_19-43-33_(predbannik).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

1. a tu się czasem nie psuje żywność jak się ją długo nosi, sprawdzaj opisy czy nie jakiś popsuty albo napromieniowany czy też zatruty chleb itp.

2. pewnie jakieś itemy questowe albo te "magiczne" przedmioty?

3. no to musisz się jakoś ogarnąć i ją pokonać jakoś wreszcie.

Ad1. @kondotier to opisał:

Cytat

DODANO:  Trzeba uważać na to co jemy. Gotowe produkty takie jak konserwy serki, kiełbasa mogą się zepsuć i po zjedzeniu mamy pokaz skutków ich zjedzenia i jeszcze silniejszy głód. W plecaku, zepsute i dobre produkty wyświetlają się osobno. A by sprawdzić które są zepsute, z jakimkolwiek NPCem wybieramy opcję handlu i proponujemy sprzedaż obu rodzajów. Te wielokrotnie droższe są zepsute. Jeśli NPC ma kasę, sprzedajemy. A jeśli nie ma, lepiej od razu wyrzucić. Lalce jest obojętne jaki serek dostanie, więc serki można trzymać jakie są, tylko nie jeść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Absolutnie nie zrozumiałem, tego z chowaniem do schowka. Gdzie tego nie ma, w plecaku, czy w schowku? Bo że nie ma w plecaku, to przecież logiczne, powinno być w schowku. Ale musi to być schowek w ustronnym miejscu, bo jak zostawisz w schowku na strażnicy, to podpieprzą żołnierze. Ty kradniesz, to tym bardziej oni. W remizie też urzędują NPCe. Jak wchodziłeś na lokację, po lewej stronie był helikopter, a przy nim skrzynia, Tam wojsko nie dociera, a na wieży obok chyba jest druga, albo dobra pukawka.

O jedzeniu masz już odpowiedź, dlatego nadmiar jedzenia trzymaj w schowkach. A przede wszystkim gotuj i jedz. Gotowane się nie psuje. Zjedz kocioł zupy, będziesz długo syty. Drugi ugotuj zaraz po zjedzeniu i noś ze sobą. Tylko pilnuj, aby znów nazbierać składników.

A tej sytuacji w wiosce przemytników nie jestem w stanie podpowiedzieć. A spróbuj uciec od tej pijawki na któryś dach i z niego ją sprzątnąć. Bo na temat klucza, to trzeba chyba mieć naprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

10 godzin temu, kondotier napisał:

bo jak zostawisz w schowku na strażnicy, to podpieprzą żołnierze. Ty kradniesz, to tym bardziej oni

"W tym modzie nic ze zrobionych schowków nie ginie. Obojętne, czy to są skrzynie, plecaki z moda, czy też postawine swoje. " - no to jak? ginie czy nie?

10 godzin temu, kondotier napisał:

Gdzie tego nie ma, w plecaku, czy w schowku? Bo że nie ma w plecaku, to przecież logiczne, powinno być w schowku.

W plecaku, ale jeszcze ZANIM to schowam to tego nie ma, a jak wejdę w plecak to jest, jak wchodzę w schowek to mam przecież 2 okna, plecaka i schowka, no i w plecaku nie ma tych rzeczy które chcę schować do schowka, natomiast jak wyjdę ze schowka i wejdę do plecaka z powrotem to już są, to są różne losowe rzeczy od znaczka po urządzenie do sprawdzania silników diesla

@tom3kb 

12 godzin temu, tom3kb napisał:

2. pewnie jakieś itemy questowe albo te "magiczne" przedmioty?

Nie, normalne graty

aha czyli to żarcie się psuje, musiałem gdzieś tego nie doczytać

dzięki

Próba handlu z czernowem, do tego po gadce z nim poszedłem do tej remizy strażackiej, zrobiłem prawie wszystko i zorientowałem się że znikł mi zegarek i F1 etc, rozwalił mnie typ na wierzy, próba wczytania i lipa, zawias i to samo co z czernowem a ostatni dobry zapis mam w wiosce przemytników, tragedia po prostu, pod tym względem ten mod to nieporozumienie

FATAL ERROR
[29.02.20 09:29:09.388]  
[29.02.20 09:29:09.388] [error]Expression    : fatal error
[29.02.20 09:29:09.388] [error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[29.02.20 09:29:09.388] [error]File          : script_engine.cpp
[29.02.20 09:29:09.388] [error]Line          : 90
[29.02.20 09:29:09.388] [error]Description   : <no expression>
[29.02.20 09:29:09.388] [error]Arguments     : LUA error: ...\złota kula soc\gamedata\scripts\achievements.script:513: attempt to index field 'actor' (a nil value) 
[29.02.20 09:29:09.388]      
[29.02.20 09:29:09.388] stack traceback:
[29.02.20 09:29:09.388]     [C]: in function 'r_float'
[29.02.20 09:29:09.388]     f:\złota kula soc\gamedata\scripts\xr_logic.script:1284: in function 'pstor_load_all'
[29.02.20 09:29:09.388]     ...\złota kula soc\gamedata\scripts\bind_stalker.script:553: in function <...\złota kula soc\gamedata\scripts\bind_stalker.script:519> 
[29.02.20 09:29:09.388]  

IMG_20200229_084544.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.