Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier  @tom3kb jeszcze raz w takim razie, co to jest repack? repack to kopia podstawki, tak? mam ori podstawkę, czyli rozumiem że repack mi niepotrzebny, tylko mod, czyli to co ściągneło się wrzucam do kopii podstawki i hula? tak?

Albo po prostu wrzućcie (najlepiej na google) nowy link z tym repackiem skoro ten jest martwy

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cez137 napisał:

@kondotier  @tom3kb

Albo po prostu wrzućcie (najlepiej na google) nowy link z tym repackiem skoro ten jest martwy

Łe ta już pędzę i uploaduje jakieś 4 giga chyba. Możesz sobie pobrać z torrenta albo yandexa. Linków z googla innych nie znalazłem z repackiem.

Żeby był link to najpierw trzeba coś wrzucić do internetu. :)

 

A co to Repack jak byk masz napisane, gra z modem w jednym.

Jak chcesz możesz spróbować pobrać samego moda, zarzucić na Zew i na to polonizację ale nie gwarantuję, że odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

1 minutę temu, tom3kb napisał:

Łe ta już pędzę i uploaduje jakieś 4 giga chyba.

:007: zadzieram kiece i lecę

1 minutę temu, tom3kb napisał:

możesz spróbować pobrać samego moda, zarzucić na Zew i na to polonizację ale nie gwarantuję, że odpali.

No nie odpali bo już próbowałem :unsure:, w pobranych plikach nie ma normalnej gamedaty tylko jakaś dziwna, spróbował bym pobrać z Janka ale nie mogę pobierać tak dużych plików bo każe mi się rejestrować gdzie ja jestem tam zarejestrowany a jak się loguje to wywala captche i jakieś dziwne rzeczy (nr tel żebym podał i takie tam), kiedyś już o tym wspominałem, albo że przekroczyłem limit pobrań, z Janka to mogę pobrać małe pliki typu jakiś patch czy coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba mam dość duży problem z fabułą. Przeszłam na obrzeża, pomagam wojsku, dostaję zadanie "swój człowiek". Znalazłam obóz, mam informację o innych obozach, tylko nie mogę zdobyć informacji o liderze. Obejrzałam na youtube, i u innych jak wchodzi się do tej wioski to są dwa trupy i żadnych ludzi. U mnie jak jest ta piwnica w której powinien być trup, to przed wejściem stoi Kaban, nie można z nim porozmawiać, nie można zabić, w środku piwnicy są jeszcze dwie postacie, i widzę na minimapie że gdzieś dalej (chyba pod ziemią bo na ziemi nie ma) jest jeszcze ktoś. Może coś źle zrobiłam, wcztywałam save (twardy, zaraz po wejściu na Obrzeża) i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelekzalkoholem  Do tych dwóch w piwnicy dostaniesz się z jakiegoś zadania.

Oglądałaś filmiki Mniecia i MakleRa, czy rosyjskich graczy?

https://www.youtube.com/watch?v=qR2oHoIrqFs&list=PLqdK5xoXsbqkZK8KPtLZ3ibzczCU11km7

https://www.youtube.com/watch?v=XcP_0l75jAI

Bo coś mi się widzi, że tam na posterunku czegoś nie zrobiłaś prawidłowo.

 

Jeden gra pomagając wojsku, drugi przemytnikom. Nie pamiętam który którym. Ale dam Ci taką radę. Jak skończysz działania na Obrzeżach pomagając wojsku, przed samym powrotem na Kordon, zrób sobie twardy zapis. Następnie z zapisu na Kordonie sprzed wejścia na Obrzeża zacznij kolejną grę, ale tym razem pomóż przemytnikom. Nie będzie Ci nudno, bo to kompletnie inne gry. A na koniec tej drugiej, znów twardy zapis i decyzja z którego zakończenia obrzeży grać dalej. Bo przy każdej z tych gier, możesz nazbierać inny sprzęt. 

A tu od 20:30 masz pokazane jak należy działać na początku Obrzeży

https://www.youtube.com/watch?v=LVn_r4mCTcw

Bo coś mi się widzi, że tam na posterunku czegoś nie zrobiłaś prawidłowo.

A tak na dokładkę. Dlaczego masz męską ksywkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Dobra, udało się, po prostu musiałam zabić samodzielnie wszystkich przemytników zanim zrobiło to wojsko.

Ale jak zwykle mam kolejny problem xD A właściwie pytanie. Jestem w Barze, zrobiłam quest z sejfem w kotłowni, Abdul chce ze mną iść na Magazyny. Czy fabuła moda jakoś zaprowadzi mnie do Dziczy i na Jantar czy mam zostawić na razie Abdula i iść tam sama? I czy na Magazynach będzie możliwość jakichś pobocznych questów czy poprowadzi mnie prosto na kolejną lokację?

A pawełek dlatego że to fajne batoniki z alkoholem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelekzalkoholem  Już od dawna ( znalezienie lalki i jej opowiadanie ) masz opcję pójścia na Jantar. Po to zbierałeś te cylindry. Ale nie ma żadnego wskazania "idź na Dzicz i Jantar. W opcji dialogowej z Abdulem masz możliwość wyboru. Wybierasz tę, że masz jeszcze coś do zrobienia i idziesz na Dzicz. Na Dziczy jest wesoło. Zadanie na popiersie Lenina ma dwa rozwiązania. Tak, że zabezpieczając się zapisami, proponuję zrobić obydwa i dalej pójść z tego, które bardziej Ci przypadnie do gustu. Możesz na Dzicz nie iść, ale tracisz wtedy sporą część gry i jakiejś jego logiki. Tego nie radzę.

Będąc na Jantarze, dobrze się zastanów co zrobić z lalką. Też dwie opcje. Tu radzić trudno, bo jest to zależne od tego, czy często korzystałeś z jej pomocy, czy nie.

A na Magazynach to będzie gimnastyka umysłowa, zadań zatrzęsienie. I tak są zrobione, że bez ich wykonania dalej nie pójdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, otóż zamierzam pójść do baru, więc postanowiłem załatwić wszystkie niezałatwione sprawy i mam kilka pytań. Po pierwsze - gdzie znajdę Worpała, bo dezaktywowałem wszystkie mogilniki i nic. Po drugie gdzie znajdę soczewki? W straży znajduje taką lampę, do której aktywacji potrzeba 3 soczewek a ja zebrałem tylko 2 :/  I jakich części potrzeba do naprawy radia dla lalki? Bo niby potrzeba akumulatora, ale nawet jak mam akumulator to nadal pisze, że potrzebne są części. No i mam jeszcze jeden problem. Po tym jak uratuję naukowców na agro, to jeżeli nie przeklikam szybko dialogu to gra wywala. Nawet jeżeli przeklikam to i tak po wczytaniu gry i tak mnie wywala. Tutaj macie loga. ( Nie wiem czy to to bo na logach zbytnio się nie znam :/ ). Z góry dzięki za pomoc.

xray_patryk.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarnobylski_Pieseł  A za kogo grasz na Obrzeżach? Bo na nich "Soczewek" jest sporo. Są w schowkach. Ile schowków np. na drzewach znalazłeś i otworzyłeś? Lampa ze strażnicy będzie potrzebna dopiero na Magazynach Wojskowych, tak że "Soczewek" zdążysz nazbierać. Sporo artów możesz znaleźć w sejfie za wioską przemytników, tam gdzie biega połamaniec. Ten kwest jest niedokończony, więc trzeba "cziterskim kodem" 1111 otworzyć sejf po zabiciu połamańca. Wstawiłem wpis, opisujący dokładnie położenie tego sejfu i dałem zrzuty ekranu.

Pytasz o częściach do radia. Musisz przecież je mieć wyszczególnione w zadaniu. Tam chyba oprócz akumulatora potrzebne są części z magnetofonu na strychu domu w wiosce na Kordonie.

Worpała jako takiego nie znajdziesz, idziesz tylko po jego śladach. Jak mogilniki odnalazłeś, to zadanie powinno się samo zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jeżeli tak wygląda sprawa z lampą to na razie nie będę się bawić, bowiem według  encyklopedi soczewki można znaleźć w barze. A co do radia. Na razie lalka mówi mi jedynie abym podłączył źródło prądu, i o częściach nic nie mówi, ale spróbuję. O ironię kiedyś te części zebrałem i teraz pewnie leżą sobie na wysypisku w skrzynce ( albo na podłodze ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarnobylski Pieseł  - Nie używałem spawnera. I chyba zespawnowany nie działał.

Ale wygląda, że sknociłeś grę. Teleportowanie się za pomocą Pilota jest wkomponowane w grę. Będzie taka sytuacja na Dziczy i Magazynach, że bez teleportacji ani rusz.

Niedokładnie przeczytałeś wstępne porady, bo w nich było "pouczenie", aby go nie oddawać.

Wiem, że porada "powtórz grę" nie jest lubiana, bo "tyle czasu gry zmarnowane". Ale nie zrobienie czegoś co należy, to utrata sporej części tego, co proponuje mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.