Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy_Monoliciarz - film/solucja od 6 minuty.

Tzw. czarny/ciemny dym do szereg anomalii które mają cykliczny system, szukaj luk miedzy nimi i tam się pchaj , poobserwuj najpierw jak się poruszają, po jakiej trajektorii.

 

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Gram już od jakiegoś czasu w tego mode starając się sam rozwiązywać zagadki , ewentualnie pomaga Cineman ale chyba utknąłem bo na stadionie w Prypeci anomalia rozwala mi Praktykanta i nie mogę znaleść kapsuły i chyba nie ma sensu iść na CEA, wcześniej na Jantarze też miałem błąd przy zabieraniu PDA przy trupie na początku i w konsekwencji nie mogę zabrać tego podrasowanego AK z sejfu przy tunelu, chyba coś za dużo namieszałem :)

Generalnie fajny mod , miałem trochę wylotów i zepsutych sejwów ale daje radę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pfirst Ten filmik powinien Ci pomóc.

https://www.youtube.com/watch?v=b71lBIpb4lA

Praktykant ma być trupem w barakowozie, obszukując dostajesz informację i znaczniki gdzie może być kapsuła na mapie. I w jakiej kolejności byś tych miejsc nie sprawdzał, to musisz być we wszystkich, a kapsuła zawsze będzie w ostatnim. Taka modowa niespodzianka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ma tam być jego trup ale jak wchodzę na stadion to w tym wagoniku anomalia rozwala ciało Praktykanta i znacznik znika

Zostają same kości lub nic i nie dostaję info o możliwym miejscu zakopania kapsuły

Na filmikach nie ma tej anomali tam

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pfirst

Już za dobrze nie pamietam, można było tam spać? Anomalie zmieniają swoje położenie po emisji? Są w ogóle emisje?

Bo jeśli tak to można by zdrzemnąć się żeby nie było tam tej anomalii i przyjść za jakiś czas.

Tylko nie pamietam już jak w tym modzie to było już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża W sumie niczym się nie ryzykuje :) Można wrzucić i sprawdzić.

Patrzyłem na listę zmian, pododawane jeszcze różne rzeczy i addony więc optymistą raczej nie jestem, że zadziałają.

Są też zmiany w opisach i w pda itd więc chyba ze spolszczeniem będą problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Typowy_Monoliciarz  Jeśli ten Mobius to artefakt z osobówki w anomaliach na Obrzeżach, to tak jest.

A w drugim przypadku po powrocie na Wysypisko, najpierw trzeba pogadać z wojskowym którego tu przyprowadziłeś. Stoi w tej kotlince zaraz przy baraku.

Bo teraz nastąpi jak gdyby koniec aktu pierwszego moda. Po przejściu do Rostoka powrotu nie będzie i jeśli masz jakieś zaległe zadania na już odwiedzonych lokacjach, to trzeba je ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz   Arty aby zrobić ten który zdejmuje tę blokadę na torach zbierasz sam i przekształcasz w takiej strefie jak się idzie do DM. A jak nie ma Wasiliewa, to coś jeszcze nie zrobiłeś. Może nie zebrałeś kolb, albo nie odwiedziłeś wszystkich mogilników. Jest sporo możliwości blokady fabuły. Zdjęcia UFO zrobiłeś?

A BTRa nie naprawiasz sam, tylko rozrusznik dajesz Wasliliewowi, to on naprawia i jest jego kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.