Skocz do zawartości

Wywiad - Film: F.O.T.O.G.R.A.F.


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

http://stalker-gaming.ru/news/film_f_o_t_o_g_r_a_f_ehkskljuzivnoe_intervju/2017-10-03-538

DQMONGs4yWE.jpg

(mój przekład)Przedstawiamy Państwu ekskluzywny wywiad z forum stalker-uc.ru z reżyserem i dyrektorem jednego z najciekawszych projektów dla stalkera w 2017 roku: film "FOTOGRAF".
Agent ochrony sił pokojowych, przydomek Fotograf, przybywa do strefy, aby zapobiec globalnej katastrofie.
Nowy film będzie na podstawie gry, a nie na jej motywach. 
 ... w filmie, który zobaczysz będzie tylko to, co jest w grze. Wszystkie wydarzenia z filmu nie są sprzeczne z grą, ale
tylko ją uzupełniają. Data premiery zostanie ogłoszona na końcu Października.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to jest ciekawe :)

Tu podrzucam coś po angielsku dla tych, którzy nie znają rosyjskiego: http://www.startlr.com/based-on-the-motif-of-the-legendary-s-t-a-l-k-e-r/

A jeśli chodzi o sam wywiad: będzie fajnie, jak ktoś go przetłumaczy! Jak znajdę dłuższą chwilę to ja to zrobię, ale nie liczcie na to :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zdanie jakie pada w trajlerze wszystko wyjaśnia:

-Co to za miejsce?

- zaplecze bunkra, centrum badawcze...

:D

A jeśli chodzi o statystów którzy graja role zombiaków to zapewne żołnierze wracający w niedzielny poranek z przepustek. ;)

1:35 - 1:37 - moja była ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://stalker-mods.su/news/stalker_film_f_o_t_o_g_r_a_f_po_igre_tizer/2017-11-11-4185

(Релиз художественного фильма "Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф." состоится 20 февраля 2018 года. Под релизом понимается то, что с этой указанной выше даты начнутся его закрытые показы в кинотеатре г.Ростова-на-Дону и на международных кинофестивалях. Фильм будет выложен в общий доступ на канале Youtybe 20 октября 2018 года) -

Czyli w skrócie: film się ukaże 20.02.2018 w kinie w Rostowie nad Donem a na youtube 20.10 2018 będzie ogólnie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

11 marca w centrum kinowym „Wielkie” (ros. Большой, adres ul. Czerwonoarmistów 105, Rostów nad Donem, Rosja) odbyła się zamknięta premiera thrillera sci-fi „F.O.T.O.G.R.A.F.” w reżyserii Maxima Faszczenki, opartego na motywach znanej modyfikacji do Cienia Czarnobyla. Poniżej krótkie wideo z tego wydarzenia:

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie tego projektu film "F.O.T.O.G.R.A.F." zostanie udostępniony bezpłatnie 11 października 2018 roku na kanale YouTube.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A scena śmierci Pijawki? To było najzabawniejsze co widziałem ostatnio :D Rozumiem zamysł, ale tą zbytnią teatralnością w pewnym momencie przegięli :D

Ale ostatecznie jestem pozytywnie zaskoczony. Podjarałem się jak od Spalacza, ale oczekiwania miałem tak naprawdę niewysokie. Dostałem dużo więcej niż się spodziewałem. @kondotier Jak już obejrzysz daj znać jak się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.