Skocz do zawartości

Powrót Legendy - Porady Graczy


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Gram dalej na razie powinnościowcem i dostałem misje od tego gnojka Prapora, żeby zlikwidować przywódcę Czystego Nieba! Rozumiem, że ten Prapor to bardziej wojsko, niż Powinność, ale poważnie, nie ma innego rozwiązania? Dajcie spokój, przecież te 2 frakcje mają prawie taki sam cel...
Już próbowałem, zabijałem go - misja nieudana + no cholera, nie chcę tego robić, nie tak działa Powinność
Rozmawiałem z przywódcą CN - no ma się nie wychylać fajnie, dziękuje mi on itp, potem wracam do bazy Powinności i co misja niezaliczona zostałem dezerterem, bo miałem ogon i dowiedział się że kłamałem... nosz kurw...
Jest jakaś opcja jeszcze?
Woronin ma to w dupie, jak widać.

Edytowane przez Grimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grimm napisał:

zabijałem go - misja nieudana

Dziwne, po zabiciu Wiedrowa misja powinna być normalnie zaliczona. Ja strzelałem mu w łeb ze snajperki stojąc na płaskowyżu naprzeciw fabryki.

Godzinę temu, Grimm napisał:

zostałem dezerterem, bo miałem ogon i dowiedział się że kłamałem...

W tym wypadku możesz wstąpić do innej frakcji.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no dobra wczytam i zabije jeszcze raz, ale słabo trochę, bo bardzo lubię frakcję CN, a po jego zabiciu pewnie nie będę zbyt mile widziany w ich bazie, to na co ja zabiłem psi-pijawkę na północ od ich bazy... po za tym jak już pisałem tak nie POWINNA postępować POWINNOŚĆ.
Chrzanić Prapora mam nadzieję, że to będzie ostatnie zadanie od niego.
 

10 minut temu, vidkunsen napisał:

Grimm nie kłam, milcz, idących na śmierć się nie okłamuje.

Jesteś najemnikiem, masz kwit, wykonaj misje bo... bo nie tylko ty masz kwita na ten sam cel. :biggrin: ;)

A to ciekawy komentarz, hmm...

Dziękuje za odpowiedź i że w ogóle macie jakiekolwiek chęci mi dalej odpowiadać haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grimm napisał:

tak nie POWINNA postępować POWINNOŚĆ.
Chrzanić Prapora mam nadzieję, że to będzie ostatnie zadanie od niego.

O ile pamiętam, będzie jeszcze jedno zadanie związane z Wolnością. Ale równie dobrze możesz olać Powinność i zamiast zabijać Wiedrowa - wstąpić do Czystego Nieba.

Godzinę temu, Grimm napisał:

Dziękuje za odpowiedź i że w ogóle macie jakiekolwiek chęci mi dalej odpowiadać haha :D

Nie ma sprawy, będzie coś jeszcze - pytaj śmiało. :)

Edytowane przez 3OM6AKAH
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiedrowa (z wielkim bólem serca) zabiłem 2 dni temu. Co ciekawe na minimapie CzN pokazuje mi na żółto (za wyjątkiem 2 osób), ale jeszcze nie sprawdzałem czy np. da się porozmawiać z ich technikiem.

//Da się. Trzeba tylko wrogą _czwórkę_ czystoniebowców odstrzelić bez świadków.

Grimm, dalej nie będzie lepiej. Będziesz miał zadania z Wolnością, którą też lubię.

Edytowane przez Kubuś Puchatek
dodatkowe informacje
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Grimm - na szczęście Żwawy jest postacią drugoplanową (odnalezienie go jest misją poboczną) i nie ma dalszych zadań z nim związanych. Tak jest na pewno, gdy gramy Samotnikiem. Nie przypominam sobie, aby w przypadku linii Czystego Nieba było inaczej (ale głową ani żadną inną częścią ciała nie ręczę :biggrin:).

 

Edytowane przez 3OM6AKAH
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 20:08, vidkunsen napisał:

Nie zapominaj, że powinność to byle trepy które których pogoniono z armii a oni ciepiąc na "helsinki" dalej o niej marzą. :biggrin:

 

Powinność to byli żołnierze którzy postanowili walczyć ze zoną na własną ręke za sprawą przykrych doświadczeń które przeżyli. Armia skupiała się głównie na granicach zony i na przejmowaniem konkretnych większych punktów jak np elektrownia no i była pod kontrolą rządu. Powinność działa bardziej "swobodnie" poza kontrolą rządu, dzięki temu mogli więcej ( np mogą współpracować z stalkerami, a wojskowi już nie mogą, bo ich prawo tego zabrania ) Pomiędzy wojskowymi a powinnością jest stały dobry kontakt, idee mają podobne, oraz wiele znajomości, kolegów no i powinność od wojska kupuje broń i inne zaopatrzenia. Powinność to tacy "wojskowi stalkerzy, wolni od władzy rządu". Odeszli dobrowolnie z armii. 

 

Wielu ludzi kpi sobie z czynów powinności, ja jednak na podstawie znanych mi informacji które starałem się wygrzebać z każdej wiki, wiem że ich idea może być słuszna ponieważ - "Grupa". Banda naukowców którzy z zony zrobili swoją fortece nie do zdobycia i nie do ruszenia ( jak na razie ). Naukowcy z tej frakcji prawdopodobnie chcą przejąć kontrole nad ludzkością poprzez nonsfere, więc im dłuzej powielamy takie idee jak np wolności tym więcej oni mają czasu na swoje badania które zbliżają ich do przejęcia władzy nad ludzkością. 

 

Edytowane przez Monolithalian
  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Monolithalian napisał:

Wielu ludzi kpi sobie z czynów powinności, ja jednak na podstawie znanych mi informacji które starałem się wygrzebać z każdej wiki, wiem że ich idea może być słuszna

Z tym to bywa różnie - czasem celem "Powinności" jest zniszczenie Zony, czasem przejęcie nad nią kontroli dla własnych korzyści, a czasem jeszcze coś innego. Wszystko zależy od tego, jaki był zamysł autorów danego moda.

W Legend Returns okazuje się, że "Powinność" to sługusy armii i SBU, a polecenie zabicia przywódcy Czystego Nieba (frakcji, której celem jest przecież zniszczenie Zony) wygląda raczej na walkę z "konkurencją", niż z samą Zoną.

No i jeszcze w podstawkach (CS i CoP) z rozmów z różnymi stalkerami można dowiedzieć się, że siłowe działania "Powinności" powodują natychmiastową reakcję Zony, przez co ich efekty są odwrotne od zamierzonych (np. wzrost liczby mutantów na danym obszarze).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinność to nie armia, ją założyli byli wojskowi, nie bez powodu byli...
Było w jednym z PDA w jakiejś odsłonie, że Powinność założyli wojskowi z rządowych ekspedycji pozostawieni na pastwę Zony, ale przetrwali i po zobaczeniu okropieństw Zony postanowili działać.
Zawsze Powinność i Czyste Niebo w moim sercu.
Oni przynajmniej mają jaja, żeby podjąć działania.
Z resztą, mniejsza o to, mam pytanko, ponieważ grając jako członek Czystego Nieba, z polecenia Wiedrowa zbadałem podziemia Agropromu, znalazłem w legendarnym już szybie teczkę, ale nie pokazuje mi zaliczonego zadania, oraz żadnej kwestii dialogowej z Wiedrowem na jej temat i pytanie, czy to nie jedyne dokumenty, ale też pomyślałem, może nie wyszedłem tak jakby ''głównym wyjściem'' którym zaplanowali to sobie twórcy moda.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 3OM6AKAH napisał:

 

No i jeszcze w podstawkach (CS i CoP) z rozmów z różnymi stalkerami można dowiedzieć się, że siłowe działania "Powinności" powodują natychmiastową reakcję Zony, przez co ich efekty są odwrotne od zamierzonych (np. wzrost liczby mutantów na danym obszarze).

No ale wiesz, stalkerzy wiele rzeczy mówią jak np że w centrum zony jest kosmiczny kamień który spełnia życzenia. 

 

2 godziny temu, Grimm napisał:

Powinność to nie armia, ją założyli byli wojskowi, nie bez powodu byli...
Było w jednym z PDA w jakiejś odsłonie, że Powinność założyli wojskowi z rządowych ekspedycji pozostawieni na pastwę Zony, ale przetrwali i po zobaczeniu okropieństw Zony postanowili działać.
Zawsze Powinność i Czyste Niebo w moim sercu.
Oni przynajmniej mają jaja, żeby podjąć działania.

Nie uważam żeby powinność była jakimiś wyrzutkami wojskowych, jest to jedna z najsilniejszych frakcji w Zonie, która bardzo dobrze się trzyma i ma swoje wielkie mózgi w ekipe. 

Nie ma też nigdzie napisane że powinność składa się z gorszych byłych wojskowych

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2020 o 21:28, Monolithalian napisał:

No ale wiesz, stalkerzy wiele rzeczy mówią jak np że w centrum zony jest kosmiczny kamień który spełnia życzenia. 

 

Nie uważam żeby powinność była jakimiś wyrzutkami wojskowych, jest to jedna z najsilniejszych frakcji w Zonie, która bardzo dobrze się trzyma i ma swoje wielkie mózgi w ekipe. 

Nie ma też nigdzie napisane że powinność składa się z gorszych byłych wojskowych

Nigdzie nie napisałem, że to wyrzutki.
Napisałem, że byli wojskowi nie bez powodu BYLI.
Chodziło mi o to, że rząd w pewien sposób ich zawiódł, kraj za który by oddali życie itp
Zostali porzuceni podczas różnych nieudanych misji, ekspedycji, czekający na pomoc, która nigdy nie nadeszła postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grimm - w tej grze każdy (no prawie) około 99,9 % Stalkerów (frakcja nieistotna) to ! były wojskowy!

Każdy gdzieś był, służył, zwiedzał świat bez własnej woli - jeśli kumasz ten eufemizm.

A trepami zostają tylko ci co mają tzw. powołanie - około 5 - 6 % , pozostali to kmioty ze zrytymi beretami co to chcą szybkiej emerytury, cieplej posadki w szmaciarni - kwatermistrzostwo lub po prostu "łatwej" kasy, są też zjeby ciepiące na dysymulację i przekonanie, że słońce świeci tylko na ich dupy więc są bezkarni i poza jakąkolwiek moralnością.

Odróżniaj tych z zasadniczej od trepów. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.