Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam kolejny problem, robię zadanie dla Akima na szczeniaka z zapomianego lasu, Akim dał mi snajperkę, przynete ale nie dał mi nabojów do niej a na filmiku widać że takowe są, wróciłem do niego bo pomyślałem że po prostu zapomniał czy coś i mi je da ale nie, nic z tego, o co chodzi? ktoś potrafi to wyjaśnić? Akim za szczeniaka ma mi dać 2 latarki dla górnika a górnik kawałek monolitu za te latarki. pozdro

aha szkicu okolicy też mi nie dał, musiałem szukać po YT gdzie to jest i znalazłem ten filmik

 

ss_windows7_11-17-18_13-32-11_(puzir).jpg

ss_windows7_11-17-18_13-32-22_(puzir).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan   jak możesz to zobacz jeszcze ocb z tym Łukaszem bo nie umawia mnie na spotkanie z najemnikami, jak widzisz sygnet mam a fabuła nie idzie do przodu, gram na tym Twoim sejvie od momentu problemów z chimerą co nie chciał wziąć tek kukły

 

szczeniak.dds

szczeniak.sav

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie miałeś po LPmyszki dodatkowego celownika? 
Jest na to na forum fix

https://stalkerteam.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=27362

Trzeba podmienić pliki. 
U mnie wszystko było ok.

To sejw przed wyrzuceniem przynęty:

przyneta.sav

przyneta.dds

To sejw ze szczeniakiem w plecaku.

szczeniak ok.dds

szczeniak ok.sav

Co do Łukasza to nie pamiętam o jakich najemnikach mowa ???

Jak będziesz na MW wstaw sejwa.     

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan

14 godzin temu, OldMan napisał:

A czy przypadkiem nie miałeś po LPmyszki dodatkowego celownika? 

miałem, a to ma coś wspólnego? czytałem gdzieś że jest problem z celownikiem ale to dopiero w czerwonym lesie, gdzie te pliki wrzucamy z tego fixa?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 poniżej masz link do fix'a na podwójny celownik (nie tylko do snajperki Akima ale jeszcze do przynajmniej 2 karabinów). Sposób wgrania jest banalnie prosty, czyli po prostu wrzucasz i podmieniasz plik w miejscu zainstalowania gry w katalogu bin, ( u mnie np:  E:\Gry\STALKER - Cień Czarnobyla\bin). Tam są 3 katalogi (w paczce z fixem oczywiście) do wyboru zależnie od tego jaką masz wersję patcha.

@OldMan koledze chodzi zapewne o najemników w warlabie przed rozpierduchą. 

Zen_crosshair(файлы_xrGame.dll).7z

Edytowane przez ramirez12
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 dobra wziąłem tego sejva co @OldMan mi wrzucił, oddałem szczeniaka i latarki i nadal nie wiem co robić z tymi najemnikami, poszedłem do Warlabu, była Pantera ale nie chce gadać a przecież jestem przed zadaniami dla niej, nawet strzelałem do nich i nic, nie wiem co mam dalej robić

ss_windows7_11-21-18_12-16-56_(warlab).jpg

ss_windows7_11-21-18_12-19-53_(warlab).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier wiesz co? Mnie to się wydaje z ten sejw tzn gra i sejw z niej na którym gram musialbyc jakoś mega pomodzony, gdy zacząłem na nim grać miałem jakieś rzadkie bronie, pomyślałem spoko, wykrywacze mutantów, porobione wszystkie kwesty kostii gdzie Stara wieś nie jest dostępna na tym etapie gry a tj ostatnie zadanie od kostii, no porobione praktycznie wszystko, wszystko od matwieja kulinaria, zrobiony cały akim, zdobyty medalion czarnego doktora, jakiś schowek mam tylko znaleźć w czerwonym lesie no i dalej linia fabularna z kłem czyli ci najemnicy, pantera i dalej, niektóre "rzeczy" porobione jeszcze zanim przyjdzie na nie czas, coś mi tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 tak dla jasności, czy robiłeś jakie kolwiek zadanie dla pantery? Np to ze znalezieniem telefonu? Czy poprostu przyszedłeś do warlabu i dalej zero dialogów? Jakie masz jeszcze zaczęte zadania w pda ? Może być tak jak napisał @kondotier ja sam tak miałem z jakimś zadaniem (też gdzieś właśnie na tym etapie gry) że za nic ruszyć nie chciało aż do momentu jak porobiłem wszystko co zrobić się dało na tym etapie gry. A jeśli nic to nie daję to może i faktycznie jest to wina sejwa. Tak na marginesie to nie lepiej było cofnąć się z grą jak miałeś problem z chimerą niż grać na cudzym sejwie ktory defacto tak jak sam napisałeś wybiega sporo na przód z wieloma zadaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 nie, nie robiłem dla niej żadnego zadania, przyszedłem do warlabu i ona tam była ze swoimi gorylami, nie mam innych zadań oprócz schowka w czerwonym lesie, likwidacja obozu jest od Barmana, wzięta niedawno bo nie miałem co robić ale to raczej nie wpływa na fabułę, nie chciało mi się cofać w zapisach i grać od nowa, poza tym nie wiedziałem że to się tak pogmatwa.

ss_windows7_11-22-18_11-11-29_(warlab).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no nie wiem ale to by było trochę chore, mam zadanie na czerwony las i ktoś nie był u kostii? gdzie on jest praktycznie na początku moda to samo z matwiejem, a akim zrobiony, nie podejrzewam, przypominam ci że gram na nie swoim sejwie, po drugie mod i tak by mnie gdzieś zaprowadził żebym wziął zadanie, że coś jest niezrobione, miałbym jakieś info żeby gdzieś iść do kogoś, no coś by się działo, czyż nie tak? nie dało by się dojść do Chimery (to moment od którego gram na tym sejwie) nie wykonując jakiś tam zadań.

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, muszę znaleźć schowek w jaskini przyjaciela myśliwego (łowcy pijawek) na Zatonie. Według wideo poradnika (19 minuta) powinien być w tym właśnie miejscu, niestety tam go nie ma, więc zakładam że są inne możliwe jego lokalizacje, problem w tym że nie znalazłem nigdzie żadnych wskazówek odnośnie tego schowka. PS ten drugi schowek w jaskini z dziwnym kontrolerem obok rozbitego śmigłowca znalazłem. 

Spoiler

 

 

ss_ja_11-25-18_16-09-59_(zaton).jpg

ss_ja_11-25-18_16-10-09_(zaton).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GDZQX  Podnieś i odrzuć drugą od drzwi kratownicę, wejdź do kanału i przejdź do pomieszczenia za drzwiami. To jest dopiero schowek Striełoka.

https://www.youtube.com/watch?v=NmRQJo2JC9s

@ramirez12  A to dla Ciebie. Trochę pobiegasz, chyba że mieć będziesz farta.

https://www.youtube.com/watch?v=A0dnzo8u_-A

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.