Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ramirez12 napisał:

@boberm wchodziłem już kilka razy do labu, niestety nic nie pomaga. Co do tego schowka który zdobywa się po przejściu kilku teleportów też nic. Przemierzam całe X10 a teleport się nie uaktywnia. nie mam już pomysłu co z tym zrobić. 

Przyznam szczerze że takiej sytuacji nie miałem w żadnej z edycji NS czy też Opka . Na Twoim miejscu wróciłbym z zapisami do momentu zdania poprzedniego schowka - czyli tego z Radaru . Skrypty gdzies sie zawiesiły . Albo odpuścic i ganiać bez teleportera ;-))) ale czasami moze być trudno bo to jeszcze wiele kilometrów przed Tobą. W jedną i drugą stronę :-)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm nie wiem jak to sobie przypomniałeś / znalazłeś ale jesteś wielki. już spisałem na straty ten wątek a tu taki suprajs hehe.  obejrzałem kilka czy kilkanaście filmików, trajlerów itp. czytałem w kilu poradnikach i na paru forach ale nie wyłapałem tego. nie mniej jednak wielkie piwo dla Ciebie. Dzięki stary 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@prozmus84 

A walizkę zabrałeś po zadaniu od Sidora, czy przypadkowo wcześniej?

Porównaj swoją grę, z tą na filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=Rbs1BUzITAc

Masz zachowany zapis gdy walizkę zabierałeś? Za jego pomocą możesz sprawdzić czy sytuacja się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodeckidokładnie tak. Zabrałem walizkę od wojskowych, dostałem aktualizacje zadania. Przy okazji zrobiłem jeszcze jakiś misje i później poszedłem na Kodron, ale nie mogłem przekazać walizki.

@kondotiermiałem zadanie na walizkę. Szukałem sava, ale nie znalazłem. Teraz za późno na cofanie się, ponieważ dużo zadań zrobiłem. W sumie szkoda.

Edytowane przez prozmus84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 No to jak będziesz wchodził na Bagna? Tam jest sporo zadań do zrobienia, a bez nich nie ma gry. Ni ma wychodka. Trza powtarzać.

Już niepotrzebne do gry zapisy, to się przenosi do folderu poza modem. Ma się wtedy jak znalazł.

A z tym zniknięciem walizki to dziwna sprawa. Kilka razy grałem w NS2016 i nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. Może ma ktoś zachomikowane zapisy, zapytaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@tomlopag  Np. tu 'rolik' z maja 2018, czyli, 'domyślnie', po patchu 23.02.2018, 

https://www.youtube.com/watch?v=w4FMOAM3Dw4

i tu jest bez Tolika.

A tu 'kawełek' pliku z patch'a 23.02.18

<text>Привет Меченый.. Так, смотрю за делами здешними, в случае прорыва барьера должен подмогу вызвать из бара... Да только рации нет нормальной. В этих аномалиях зоны, только армейские ламповые могут нормально работать... Тут мне на ушко шепнули, что у бандитов, на территории АТП, может быть такая. Может поможешь с этим делом, а я тебе по большому секрету расскажу, как можно аномалии ликвидировать, если они на пути расположены....</text>

Ani słowa o Toliku.

A tu z polonizacji, niby do patch 23.02.18 - wg opisu linku:

<text>Cześć Naznaczony. A tak, obserwuję co się tutaj dzieje, w przypadku przerwania bariery powinienem wezwać wsparcie z Baru... Tylko Tolik, zaraza, przepadł gdzieś z radiostacją. Wiesz chyba, że tylko wojskowe lampowe mogą w tych anomaliach normalnie pracować... Może poszukałbyś Tolika? Ja ci za to w wielkim sekrecie opowiem, jak można anomalię anihilować, jeśli leży ci na drodze.</text>

Wniosek. Radiostacja jest na lokacji ATP, a jak nie ma - to się robi interesująco... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiostacja dla Wilka ns2016 patch 23.02.18 ciąg dalszy.

@tomlopag Jeśli grasz na spolszczeniu tej wersji/patch'a - to w tej polonizacji do ns2016 patch 23.02.18 pod linkiem w #1 w pobieralni - zmiana w kweście Wilka na radiostację komuś umknęła niezauważona. Stąd takie kwiatki. Całości to raczej nie będę sprawdzać, ale ten plik poprawiłem. Wrzucić po ścieżce 'gamedata\config\text\pol\( i tutaj skopiować, ze zgodą na zamianę ten plik: sak_strings.xml

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.