Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym bardzo o jeszcze jedną pomoc. Utknąłem w akcji. Moim ostatnim zadaniem było odwiedzenie handlarza Rabinowicza w Prypeci, który wskazał cel, żeby znaleźć Czarnego Doktora w Opuszczonym Szpitalu lub Limańsku. Niestety przejście do tych lokacji jest jeszcze niedostępne. Gdy pytam Zachara w Barze o przejście, to mówi on że musi zebrać dane od ludzi czy coś w tym stylu żeby je uzyskać.  Nie grałem już jakiś czas i niestety zapomniałem co tam trzeba było jeszcze zrobić. Kojarzę, że coś było podane w jakiejś rozmowie z kimś i wiem, że nie pojawiło się to jako zadanie w dzienniku. Niestety nie mogę odtworzyć rozmowy i nie wiem już co to było. I czy było w ogóle istotne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu utknąłem. Mam misję dla Ducha - chodzi o znalezienie dwóch złotych kotletów na terytorium CEA-2. Niestety nie wiem jak mam znaleźć/odblokować przejście. Znalazłem jedynie drzwi w Sarkofagu, za którymi znajduje się przejście, ale drzwi są zakodowane. Niestety nie potrafię jasno wyczytać na forum jak to przejście odnaleźć. Nie mam też pomysłu do kogo iść po zadanie, które może to przejście odblokować. Pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch generalnie powinien Ci dać przejście Sterownia-CEA 2 wtedy drzwi są otwarte. Jeśli nie to to przy Monolicie leżały czaszki teleporty Monolitu które przenoszą Cię właśnie na CEA 2. Wrócisz normalnie bo przejście w drugą stronę istnieje. No i w przyszłości dostaniesz jeszcze przejście CEA1-CEA2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego też porzuciłem granie w podstawkę, bo widziałem, że nic nowego się nie pojawiało, poza sporadycznymi dodatkowymi misjami w lokacjach już ogólnie dostepnych. Miałem zrobione chyba 90% podstawowych misji i byłem zdziwiony jak mało i czemu tak mało jest dodatkowych misji i kiedy wreszcie pojawią się nowe lokacje. Nawet poruszyłem specjalnie ten temat na forum i tam dostałem odpowiedź żeby nie spieszyć się z podstawką. Sorry nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci powiedział, że nie masz przechodzić podstawki ale zrobił Cię w bambuko. Wszędzie jest napisane, że podstawka w NS czy OP to podstawa podstaw. Bez tego nie ma co ruszać gry bo nigdzie nie dojdziesz. I gra nie jest gównem. Wybrałeś sobie najtrudniejsze i najdłuższe mody i jesteś zdziwiony po raz któryś z kolej, że nie idzie i nic nie dostajesz na tacy od twórców. Mod jest bardzo trudny i pisało Ci to wiele osób. Wiec nie wiem czemu swoją frustrację wylewasz na Nas i na grę. My chcemy Ci pomóc. Po to tu jesteśmy.

Ale do rzeczy. Zrób teraz szybko w grze podstawkę po prostu przejdź fabułę do końca wtedy odblokuje Ci się wiele lokacji i możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wylewać frustracji na nikogo z Was, ale uważam że mod skonstruowany w taki sposób, że po przegraniu kilkudziesięciu jak nie kilkuset godzin i przejściu 90% podstawki nagle gracz dowiaduje się że jest w d*pie, bo nie pociągnął pozostałych 10% do końca i powinien jeszcze raz powtórzyć wszystko od początku po trzech miesiącach gry jest jakimś nieśmiesznym żartem i jedną wielką gafą ze strony autora moda. Grałem już w wiele modów, ale nie przypominam sobie żeby w każdym z nich trzeba było przechodzić najpierw 100% podstawki. Może poza jednym, ale było to jasno powiedziane w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak przeszedł 90% procent fabuły z podstawki to na pewno nie utknął bo przecież ma tyle rzeczy do zrobienia jeśli chodzi o zadania.

A tak w ogóle co za problem jechać dalej z zadaniami z podstawki?

Przecież we wszystkich soliankach fabuła z podstawki i nowe zadania "robią się równocześnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przecież ten mod sam prowadzi Cię do tego aby przejść najpierw podstawkę i poznać fabułę. Dopiero potem możesz robić podstawowe wątki fabularne jak i od groma pobocznych. Wszystko zależy co chcesz najpierw robić. I w większości modów które zawierają fabułę CC musisz najpierw ją ukończyć aby kontynuować zabawę.

Skoro masz 90 % zrobione to po prostu zrób Sarkofag i CEA 2 i będziesz miał zadanie z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trochę mie rozbawiło "brak nowych zadań" przecież na każdej lokacji praktycznie od startu jest tyle tego badziewia, że ciężko się ruszyć na nową lokację bo nie wiesz czy najpierw jak najwięcej zrobić tutaj, czy iść na kolejną.

@chszarz no sorry ale jak ograłeś kilka modów to chyba widzisz, że są takie z całkowicie nową fabułą albo takie jak np solianki, że oprócz standardowej oryginalnej fabuły z gry masz nowe główne linie fabularne, linie poboczne, pojedyńcze zadania itp. To chyba nie trudno się domyślić, że i to i to przejdziesz grając w moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.