Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tom3kb napisał:

@Necrontyr8989

Zakładam, że raczej trzeba wybierać. Konkretnego info nie widzę nawet na wiki, o liczbie punktów do zdobycia też są różne informacje.

Zauważyłem że skill Handlu jest bezwartościowy. Włożyłem w niego 4 punkty. Ceny towarów które sprzedawałem nie zmieniły się a ceny towaru które chciałem kupić spadły prawie niezauważalnie. Pancerz który kosztował 23652 kosztuje 23359 xD Nadal nie da się podnosić kasy od NPC. Zauważyłem też u jakiegoś YTubera że rozwinięcie handlu na maksa nie daje podnoszenia kasy z trupów, Przetrwanie niestety też nie. To zostało wycięte co jest sprzeczne z samym tytułem gry xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Necrontyr8989

@Necrontyr8989

No to niezły ten zysk z handlowca. :D  To jak masz zapis z kilkoma dostępnymi punktami to bym chyba zmienił decyzję.

Ja z tego co pamiętam to inwestowałem w perka survivalowca to mi podskakiwał dopuszczalny udźwig o kilka kg to była zauważalna różnica chociaż, niby miał też zwiększać częstotliwość zdobywania informacji o schowkach.

Teraz dopiero zacząłem grać od nowa na tej spolszczonej 1.4007 to nawet jeszcze nie dostałem punkcików żeby posprawdzać co i jak.

Jest jeszcze mod na sprzedawanie uszkodzonych przedmiotów, to dodatkowe rubelki.

https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/traders-buy-crap-quality-v14007

@Necrontyr8989

Jest jeszcze mod na sprzedawanie uszkodzonych przedmiotów, to dodatkowe rubelki.

https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/traders-buy-crap-quality-v14007

I kolejny na tanich przewodników (np z 2000 na 200 rubli to dużo się zaoszczędza) ale w komentarzach piszą ludzie, że crashuje grę to nie wrzucam, jak chcesz to też w tych addonach do LA.

Ps. A jeszcze mnie tak naszło, że żeby hakować kompy musimy dostać lub kupić pendrive z oprogramowaniem i go użyć żeby ulepszyć pda.

Może dopiero to daje nam możliwość zbierania kasy z trupów? Nie mam jak sprawdzić na razie, może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rabowania trupów bo to wycięto. Moja ostatnia LA to była 1.3003 i tam mieli przy sobie ładne banknoty. Gotówka została w wersji 1.4004 ale tylko w kilku schowkach. 
Moge wrzucić tego moda na uszkodzone itemy na już spolszczonego moda czy i tak będę musiał znów go spolszczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić najnowszą wersje Configuratora? Chodzi mi o plik .exe bo co próbuję u siebie zaktualizować to Configurator się crashuje.

Co do modyfikacji na ceny gratów to ja używam ten modzik: https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/non-hostile-economy-v14007

Jeśli chcesz sprzedawać bronie "ubite w chlaminu" to skorzystaj z tego moda https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/traders-buy-crap-quality-v14007

Nie musisz się martwić o polonizację korzystając z tych dodatków, bo nie mieszają nic w tekście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FeRu  ten mod na lepsze ceny sprawił że większości broni nie da się sprzedać xDDD                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No on zmienia ceny tylko skupu i sprzedaży, a bardzo zepsute bronie dalej nie nadają się na sprzedaż. Dlatego musisz wybrać czy sprzedawać wszystko nawet graty całkiem uszkodzone, czy sprzedawać bronie w stanie jak w podstawce tylko za lepszą cene, dodatkowo kupowane bronie oraz sprzęt będzie tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FeRu napisał:

No on zmienia ceny tylko skupu i sprzedaży, a bardzo zepsute bronie dalej nie nadają się na sprzedaż. Dlatego musisz wybrać czy sprzedawać wszystko nawet graty całkiem uszkodzone, czy sprzedawać bronie w stanie jak w podstawce tylko za lepszą cene, dodatkowo kupowane bronie oraz sprzęt będzie tańszy

Nie. Nowy sprzęt który został dodany do tej wersji czyli broń, skanery, pancerze itp. Nawet jak są na 100% całe to są na czerwono i nie mają ceny. Nie sprzedam ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne, może coś nie tak zainstalowałeś, albo masz oba dodatki naraz wrzucone. Ja używam tych w zalaczniku która zmienia tylko i wyłącznie stosunek cen skupu i sprzedaży sprzętu i nie miesza w weapon packu ani niczym innym Sprawdź sobie ten dodatek. Wrzuc folder misc go do gamedat\config usuwając poprzednie pliki jakie tam miałeś i sprawdź teraz. Ten dodatek jest kompatybilny z kazdą wersją LA z dodatkami czy nie.

misc.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrzuciłem oba. Sprzedawanie mocno popsutych itemów i lepsze ceny. Zrobie kopie gamedaty na wszelki wypadek gdyby to w załączniku jeszcze bardziej spaprało gre :v 

39 minut temu, FeRu napisał:

Hmm dziwne, może coś nie tak zainstalowałeś, albo masz oba dodatki naraz wrzucone. Ja używam tych w zalaczniku która zmienia tylko i wyłącznie stosunek cen skupu i sprzedaży sprzętu i nie miesza w weapon packu ani niczym innym Sprawdź sobie ten dodatek. Wrzuc folder misc go do gamedat\config usuwając poprzednie pliki jakie tam miałeś i sprawdź teraz. Ten dodatek jest kompatybilny z kazdą wersją LA z dodatkami czy nie.

misc.rar 898 B · 1 pobranie

Wrzuciłem twój czysty misc i tylko moda na lepsze ceny od ciebie i niestety nadal ta część sprzętu nie jest na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.