Skocz do zawartości

Parę problemów :)


Ignachinio

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili parę pytań :) Gdzie znajdę schowek Striełoka w Sarkofagu?

Gdzie jest to magiczne miejsce na CEA-2 gdzie mam zrobić takie samo zdjęcie jak Striełok

Gdzie leżą narzędzia dla Chudego? mam albo na magazynach albo u bandytów szukać wisi mi to zadanie i nie ogarniam już co miałem zrobić.

Czy na nowych lokacjach coś się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ignachinio napisał:

 

Gdzie leżą narzędzia dla Chudego? mam albo na magazynach albo u bandytów szukać wisi mi to zadanie i nie ogarniam już co miałem zrobić.

Dwie miejscówki w bazie bandytów są pokazane na screenach w ogólnym temacie op 2.1.

Jak normalnie w Cieni Czarnobyla masz z bazy bandytów masz uciec tunelem to teraz w tym budynku jest dodatkowe pomieszczenie i narzędzia są np na rurach albo chyba pod czy za jakimś biurkiem.

U mnie chyba są na Magazynach w bazie Wolności i już ze dwa miesiące mi wisi to zadanie bo nie mogę ich jakoś znaleźć. :D

Chociaż podobnie miałem z wykrywaczem metali i dopiero teraz też go znalazłem bo sobie z głupa zacząłem strzelać do takich innych skrzyneczek co myślałem, że robią za dekorację :)

Więc i narzędzie może jakoś fartem jeszcze w tym roku znajdę. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie na lokacji czarnobyl 1 sie dzieje dość sporo. Ale jak już wiele razy mówiłem, nowe lokacje są istnym strzałem w twarz dla graczy. Serce poltergeista odda nam z biegiem wydarzeń, po prostu wykonuj zadania i sam się odezwie. Detektor artefaktów nie ma saharow? Ale to są elitarne. Najlepszy detektor da nam siemiecki, kiedy uporamy się już z izomorfami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłem zadanie na fleszki jego kompanów i obroniłem na końcu jego i Dimaka w pralni to w ramach nagrody mi to dał.

 

Schowek Striełoka na CEA 2 na antenach tak mówi doktorek  i schowek na jego arty na radarze, ? Podrzuci ktoś film? jak to się robi?

 

I pytanko co do PDA Striełoka co trzeba i kiedy górnikowi przynieść?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@tybet64 Do zamówienia Sidora potrzebne są chyba muchomory.

Fala mutantów rozpoczyna się... sam już dokładnie nie wiem w którym konkretnie momencie, zależy czy wszystkie inne zadania wykonałeś, czy masz jakieś zaległe.

W pewnym momencie gry dostaniesz sms od Noego jak pamiętam, a i nie zaszkodzi, jak będziesz na Zatonie to odwiedzaj Szewczenkę i patrz czy go tam czasem nie ma. Z tym sms to coś mi świta ale nie jestem pewien czy to w tej wersji czy w 2.0 tak było. Może @boberm albo @Ignachinio lepiej pamiętają jak to się zaczynało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.