Skocz do zawartości

Misery 2.2.1 Official + Gunslinger


Gość Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

@senkiwaka Nie no jak karta nowa i 16 giga to nie powinno się wywalać - ja w swoim mam 8GB i na maksymalnych grałem w tego moda jak robiłem spolszczenie do niego. No chyba, że masz ram DDR3 to może przez to nie daje rady :D Ale jak działa to gitara, różnicy jakiejś wielkiej w grafice być nie powinno, jedynie może tekstury będą trochę mniej szczegółowe. 

Tym bardziej - dziś ogarniałem aktualizację spolszczenia do samego Gunslinger Moda i musiałem trochę skręcić szczegółowość tekstur, żeby mod mi trzymał stabilne 60FPS, a mimo to udało mi się takie widoczki zachować 😍

Spoiler

ss_szczepan_04-23-21_12-09-04_(zaton).jpg

ss_szczepan_04-23-21_12-12-36_(zaton).jpg

ss_szczepan_04-23-21_12-14-15_(zaton).jpg

ss_szczepan_04-23-21_12-26-09_(zaton).jpg

@tom3kb Nie no to raczej Windows 7 :D W ustawieniach ekranu, albo wyglądu da się ustawić taki wygląd okien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senkiwaka a to luz ☺️

To teraz jak chcesz to pobaw się różnymi suwaczkami graficznymi w menu.

Ewentualnie zostaw jak jest jak ci odpowiada lub zmniejsz rozdzielczość, a podbij ustawienia grafiki. To już metodą prób i błędów żeby wg ciebie dobrze wyglądało i ok chodziło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
5 godzin temu, prozmus84 napisał:

Pamiętacie gdzie znaleźć detektor Wołos? Jeden dostałem od naukowców za misje.

Drugi znajdziesz w kabinie koparki na Kopaczi a trzeci za uporanie się z gniazdem pijawek.

  

W dniu 26.09.2021 o 21:24, Terixo napisał:

Hejka takie pytanie. Czemu na tym modzie zwiadowca ma słaba regenerację staminy w kombinezonach z zamkniętym obiegiem powietrza ? To jest jakiś błąd gry czy u mnie coś poszło nie tak ?🧐

Tak jest chyba z każdą postacią i w innych projektach na bazie Misery, w mniejszym lub większym stopniu.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Paulinnio:

torrent: https://stalkerportaal.ru/load/zov_pripjati_repack/misery-221-gunslinger-mod-final-repack-ot-spaa-team/135-1-0-3424

Spoiler

Ссылки на загрузку:

» Загрузить «MISERY 2.2.1 + Gunslinger» с ФО: Yandex Disk | Ur-Files [3,53 ГБ]

Все фиксы установлены

» Загрузить «MISERY 2.2.1 + Gunslinger» с торрент: Торрент #1 | Торрент #2  [3,53 ГБ]

Нужна установка фиксов


Инструкция по установке:

1) Скачиваем модификацию через торрент.
2) Запускаем установщик и устанавливаем.

Есть вылеты и баги, в целом играбельно.

Требуется новая игра

torrent: https://gk-stalker.xyz/games/call-of-misery/3640-misery-221-gunslinger-mod-repack-ot-spaa-team.html

Spoiler
1. Скачать материал
2. Установить в пустую папку
 
⏭ [17.6 KB] СКАЧАТЬ С СЕРВЕРА ТОРРЕНТ!
 /_ld/0/48_misery_2_2_1_gu.torrent (cкачиваний: 5168)
⏭ [3,7 ГБ] СКАЧАТЬ С ЯНДЕКСА!
 MISERY 2.2.1 + GUNSLINGER Mod + Спавнер RePack
⏭ [3,7 ГБ] СКАЧАТЬ С ОБЛАКО!
 MISERY 2.2.1 + GUNSLINGER Mod + Спавнер RePack
Оцените:  - Оценить - Отлично Хорошо Неплохо Плохо Ужасно 4.4    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Agrael  Sprawdziłem, linki z pobieralni nieaktualne.  

Najnowsza wersja moda   to    Misery + Gunslinger R4.0 (28.12.2022)    na stronie    VK

ps

Jak się wydaje      Misery+Gunslinger 16.10.2020 Polonizacja beta .rar   działał raczej nie będzie ?

 
Edytowane przez Marcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcxHmm... jeżeli wrzucisz ze spolszczenia foldery class_diversity, configs i ewentualnie textures to powinno działać, ale plików z folderu scripts nie powinno się raczej wrzucać (tak na wszelki wypadek). Z tym, że mogą być jakieś braki w tekście jeżeli ta nowsza wersja ma dodane bronie z ostatnich aktualizacji Gunslingera czyli Grozę, Winchestera 1300 czy SIG SG550 i SG552 - może im brakować nazw i opisów i nazw i opisów ulepszeń, ale poza tym na 95% powinno działać.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205  @Agrael   Dzięki za odzew.   Repack   wypakowany,   ścieżka    D:\Games\Misery + Gunslinger ,  pobrane dodatki ,  uruchomiony   JSGME.exe    i mam zagwozdkę.   Oczywiście tekst RU z czym u mnie ni w ząb   ...nie panimaju.

A dodatków jest aż  31  i nie wiem , które aktywować  ???  przy okazji nie uszkadzając spolszczenia.   Jeśli mogę prosić o radę , byłbym wdzięczny.   Załączam foto z instalatora JSGME .

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od strony tech.  pytanie ...czy ten mod obsługuje DX10 ???  z screenów wygląda,  że ....nie.    Czy się mylę czy po prostu coś źle ustawiłem ....... teselacja, 3D inne ?

Spoiler

Ustawiony    r3_use_dx10_1 on   w user.ltx   oraz ustawieniach samej gry  DX10     2560x1440   :

image.thumb.jpeg.dfdfbc4764301395174521f400f4f3ff.jpeg

 

  "tylko "  pełne oświetlenie  (domyślnie dx9 ) :

image.thumb.jpeg.974140eaafcf1037be9045c152d911b4.jpeg

 

  jak zmienić język domyślny ....który plik zawiera tą informację ??

image.jpeg.a8323bfa4bd3906942b29a99dbc2efd3.jpeg

 

na koniec  próbuję zaktualizować spolszczenie .........  aktualizacja Gunslingera do 4.0 dodała 58nowych plików inne zostały usunięte, zmienione etc.  Teraz katalog   ' pol '  zawiera 107 plików.

image.thumb.jpeg.5721db9f2a4eb69ecfbace5d93bd86b8.jpeg

a o tym już był post wyżej   😁

image.thumb.jpeg.db26244a02999b714a9a491719b0a09d.jpeg

 

Edytowane przez Marcx
korekta ostatniego screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.