Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby poprawnie zainstalować, trzeba po prostu wrzucić folder gamedata z gun packa do folderu z grą?

Czy coś zwaliłem?

EDIT @Yurek - Czyli te nowe bronie nie są tak po prostu używane przez np. bandytów, tylko trzeba zrobić coś specjalnego, żeby je dostać?

Edytowane przez Oziorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było szukałem tym razem jak trza przez szukajkę forumową.

 

Problem: Wybór priorytetów - odszukaj trzy schowki Jakuta.

 

W Janowie odnalazłem bez większych problemów.

Kolejne miejsca (Skadowsk) to:

Oczyszczalnia ścieków - przeszukana i nic.

Niedaleko stacji antenowej w kanałach - zarówno kanały jak i całą stację przewiskałem i nic.

 

Poradźcie Panowie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej masz paczkę screenów jak ten kwest przebiegał u mnie.

Znalazłem bez problemu trzy schowki. Ich lokalizację masz na screenach.

No chyba, że jest kilka lokalizacji, to może wtedy być problem, bo mogą być w innych niż moje miejscach.

Wybór priorytetów - schowki Jakuta.7z

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej masz paczkę screenów jak ten kwest przebiegał u mnie.

Znalazłem bez problemu trzy schowki. Ich lokalizację masz na screenach.

No chyba, że jest kilka lokalizacji, to może wtedy być problem, bo mogą być w innych niż moje miejscach.

Obawiam się że mogą być w różnych. Dlatego że sam plecak znalazłem obok Janowa na szczycie pogłębiarki wraz z pedrivem zawierającym kod do plecaka w lokacji z polem minowym (nie pamiętam jak się nazywa ta lokacja).

Tak czy siak sprawdzę odrobinę później i dam znać.

 

Oczywiście bardzo Ci dziękuję za pomoc. :)

 

 

EDIT: Niestety o ile odnalazłem kolejne dokumenty w Zakładzie utylizacji to już Żelazny Las mnie przerasta. Jest napisane wyraźnie że to gdzieś w okolicy i dodane "w kanale" czy "kanałach" Dokładniej przeszukać nie potrafię. Nie dość że już mnie to zmęczyło to i wnerwić przy okazji. :( Najgorsze że mnie to blokuje. Chciałbym już pokasować trochę bandytów i zlikwidować herszta bandy żeby uzyskać "osiągniecie". Zrobić tego nie mogę gdyż ci czekający na dokumenty to nieśmiertelne terminatory. Wszystkich wytnę a oni będą tam warować co może później wpłynąć na rozgrywkę. I jestem KURDE w kropce.

 

Zastanawiałem się jeszcze czy może przy użyciu spawnera tego brakującego nie dodrukować. Nie chcę sobie psuć zabawy ale i Seppuku nie mam ochoty popełnić. Poza tym jak poznać co zespawnować? :|

 

Dzięki za dobre chęci.

 

EDIT:

Czy ktoś próbował instalować Gun Pack?

 

Pytanie: Wymagana nowa gra czy po dograniu Gun Packa giwerki się znajdą w grze bez konieczności rozpoczynania nowej rozgrywki? 

Edytowane przez vranorvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie w złym miejscu szukasz...

Schowka nie ma w Żelaznym Lesie ani okolicach - ta wzmianka o żelaznym kr... dotyczy Janowa i pogłębiarki, ale z tego co rozumiem, to ten schowek znalazłeś. Masz też ten z Oczyszczalni - więc wychodzi an to, że brakuje Ci tylko ten z kanałów pod "Stacją Antenową Krug".

Ta kanalizacja, to nie tylko ta rura, którą wchodzimy od strony anomalii Topiel, to również legowisko pijawek. Tam też sprawdzałeś ?

 

Są trzy dokumenty, które chce od Ciebie Sułtan lub Lucjan (w kwadratowym nawiasie masz nazwę do spawnera):

1. Teczka Sułtana             [zat_sultan_contra_info_1]

2. Specyfikacje Sułtana   [zat_sultan_contra_info_2]

3. Szczegóły przemytu     [zat_sultan_contra_info_3]

 

Tobie z tego co się domyślam, brakują te drugie. Spawnują się one w grze w dwóch lokalizacjach:

create_inventory_item("zat_sultan_contra_info_2","zat_a6_sultan_rukzak",-313.053,-7.185,136.909,318858,271)
create_inventory_item("zat_sultan_contra_info_2","zat_a6_sultan_rukzak",-432.826,2.762,6.965,131494,14)
Jeśli chodzi o Gun Packa to nie wiem. Podobno można go zaisntalować w dowolnym momencie. 

Jak chcesz to sprawdzić, to zrób sobie najpierw kopię folderu gamedata.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek dzięki za odpowiedź.

 

Pomyliłem lokacje ale dobrze zrozumiałeś chodziło o tyły Janowa. Tam na szczycie tej machiny znalazłem pierwsze papiery.

To z kanalizacją to wiem, domyśliłem się jednak pomimo bardzo długich i namiętnych poszukiwań tego trzeciego ni cholery nie odnalazłem. (spawner poszedł niestety w ruch). :|

 

Powiem tak.Mod jest super super,więcej takiej roboty i będzie w co grać.SZACUNEK. :nuke: :thumbsup:

 

Prawda to. Dodane lokacje sprawiły wiele radochy. Sporo jeszcze pozostało do zrobienia jest mało zadań ale i tak jest świetnie. Świetna robota no i Koledzy przetłumaczyli na nasz język :)  :thumbsup:

 

! Gdyby ktoś szukał odpowiedzi: Gun Pack można dodać w trakcie gry i nie trzeba zaczynać rozgrywki od początku. Sprawdzone i wsio działa. !

 

EDIT: 

 

 

"Jeśli chodzi o Gun Packa to nie wiem. Podobno można go zaisntalować w dowolnym momencie. 
Jak chcesz to sprawdzić, to zrób sobie najpierw kopię folderu gamedata."

 

Tak właśnie zrobiłem. Żeby zbytnio nie ryzykować. ;-)

Edytowane przez vranorvs
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Ma ktoś save z zakresu: oddania agentowi SBU ładunku wojskowych albo po zbadaniu któregokolwiek helikoptera na zatonie? Do tego momentu mniej więcej grałem a potem niestety dysk twardy razem z zapisami coś odwalił i musiałem formatować. 

Edytowane przez Józef Stalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba zainstaluję tego Gun Packa. 

 

 

 

 

Zaliczyłem wylot przy wczytywaniu. Możliwe że to moja wina. Zainstaluje moda od nowa i spróbuję. 

 

Gra uparcie wywala na początku wczytywania save

 FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'rx_attach_bandage'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
Edytowane przez Józef Stalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło pytanie o klucz do furtki w podziemiach Agropromu.

 

@cichy odpisał:

 

"Jeżeli chodzi Ci o Agroprom (bo nie napisałeś które podziemia) to http://stalkerteam.p...a/page__st__100 post 102 i 103"

 

Poszedłem przeszukałem ale nie znalazłem trupa naukowca. Co robić? zespawnować się tego klucza nie da a trupa najprawdopodobniej nie ma. Chyba że tak w tej wodzie gdzieś siedzi a ja gram na ustawieniach minimalnych i ogólnie aż gały bolą od wypatrywania więc chodziłem na czuja czekając na info tekstowe o możliwości przewiskania ale pupa. :-(

 

Co robić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sejw poszedł.

 

Co do dokumentów: Już jakiś czas temu tam byłem a z pamięcią u mnie różnie. Do tego mody mi się mogą kiełbasić. Obawiam się też że one (dokumenty) mogą pojawiać się w różnych miejscach.

Jedyne miejsce które zapamiętałem to: w garażu w tym kanale (nie wiem jak to się fachowo zwie) gdzie wchodzi mechanik żeby dobrać się do podwozia samochodu. Tym ostatnim licząc od wejścia właściwego czyli od głównej ulicy.

 

Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za moją pamięć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.