Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To masz jakiś błąd bo ja nie miałam problemu z wirtualną gotówką. Co masz na myśli o kodach na schowki. Znalazłeś flesh'ke z kodem do schowka i schowek? Użyłeś tej flesh'ki przy schowku? Mówię o kliknięciu w plecaku na flesh'ce i daniu "użyj". Powinno się pojawić że "nie można użyć na tej lokalizacji" albo pojawić się znaczek na mapce, zielony chyba i wtedy wpisać kod. Chyba że nie o tym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz jakiś błąd bo ja nie miałam problemu z wirtualną gotówką. Co masz na myśli o kodach na schowki. Znalazłeś flesh'ke z kodem do schowka i schowek? Użyłeś tej flesh'ki przy schowku? Mówię o kliknięciu w plecaku na flesh'ce i daniu "użyj". Powinno się pojawić że "nie można użyć na tej lokalizacji" albo pojawić się znaczek na mapce, zielony chyba i wtedy wpisać kod. Chyba że nie o tym mówisz.

pewnie jest jakiś byk bo niby mam odsetki ale u bankiera ich nie widać . A co do kodów na schowki to znalazłem taką fleszkę i zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Ma ktoś torrenta do SGM 2.2? Jeżeli tak, to proszę o link.

Udało mi się pobrać SGM. Niestety, ma radość długo nie trwała, gdyż wywalało do pulpitu. Pierwszy raz, to dlatego, że nie mogło znaleźć sekcji "w_m134.ltx". Poradziłem sobie z tym usuwając wpis w prefetch_single dotyczący m134. Gra ładowała się, a pod koniec wywaliła. I to bez loga. Czy mógłby mi ktoś pomóc?

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddział Alfa zostawia niezłe uzbrojenie, a PDA dowódcy każdego oddziału można sprzedać za niemałą kasę.

 

Wiem z doświadczenia - M14 od jednego z ich snajperów jest po paru ulepszeniach jedną z najbardziej szalonych pukawek w całym modzie.

Edytowane przez Fawkzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dodatek gun mod pack:

1.W PDA z eq postaci, nie pojawiły się nowe taktyki do znalezienia. Tak będzie czy coś się pochrzaniło. Poza tym same bronie gdzie będą? w rekach stalker'ów, sklepach, skrytkach, czy jeszcze za misje czy jak?

Dopiero zacząłem, ruszam dopiero w kordonie do tunelu do naszego zwiadowcy. Lecz... kiedy będą jacyś mechanicy czy cóś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

ludzie gdzie ja znajde klucz do sejfu bandytow?? pozabijalem wszyskich bandzirow z kordonu i zaden klucza nie mial.

 

Jurij ja mialem podobnie musisz usunac gre calkowicie , zainstalowac stalka potem moda(mi zrobil jakis katalog w katalogu z gra wystarczy zawartosc przekleic do folderu z gra) potem fiksa wypakuj na pulpit i stamtad daj do gry i scalaj katalog i tak na koncu ze spolszczeniem i bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek1986 ,

klucz znajdziesz na poddaszu jednej z tamtejszych budowli (w plecaku).

Dzieki byl w budynku na przeciwko tylko bylem tam wczesniej i tego plecaka tam nie bylo dlatego nie szukalem :) i teraz pytanie czy zawsze tak jest ze item sie respi dopiero jak jest potrzebny czy mozna znalezc cos co bedzie potrzebne puzniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.