Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diegtiariow

Trochę filmików z prawdopodobnie tworzonej nowej wersji tego moda - znalezione na kanale Policaii na YT:

Spoiler

Gauss 3D:

Spoiler

 

 

3D celowniki:

Spoiler

 

 

SEQ - coś związane z artefaktem:

Spoiler

 

 

Wiadro dla studni w grze:

Spoiler

 

 

Wiadro dla studni 2:

Spoiler

 

 

Wiadro - ustawienia w Actor Editor:

Spoiler

 

 

Robienie skał z linii:

Spoiler

 

 

Rozbijalne okno:

Spoiler

 

 

No Sun (Bez słońca) dla terenu:

Spoiler

 

 

Połączenie lokacji:

Spoiler

 

 

Dynamiczny stół:

Spoiler

 

 

Kolba z mutantami:

Spoiler

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

@kondotier dzięki za link, ale w nim nie ma schowków z narzędzi podstawowymi i precyzyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,chcę zassać moda Martwe Miasto Przełom a nie mogę bo na Janku mam zapełnione i nie wiem jak usunąć,Link z Gogle nie działa a jak pobiorę od Ruskich aplikacji exe nie da się wcale odpalić,wyskakuje bląd etykiety woluminu.Pomożecie coś zaradzić Panowie,wczoraj skończyłem AZM więc pasowałoby coś z Zewu Prypeci pokazać na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3.0 z GD do pobrania STĄD

@FilmisterPL wszelkie pytanie odnośnie moda proszę kierować tutaj, tzn. w temacie z modem - nie w dziale "Nowe Mody".

Edyta: Link do GD wygląda ok, ponieważ go poprawiłem:biggrin: Zostawiłem nawet notkę (na samym dole). Dziękuję, nie ma za co:P

Edyta 2: Właśnie z ap.prp.ru pochodzi ten link. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tom3kb przypiął/eła ten temat

@makabra112 Bo trup nie leży bezpośrednio pod antenami, ale w podziemiu. Gdzieś w połowie anteny masz beczki stojące na deskach. Odturlaj je jak najdalej od tych desek, aby po ich zniszczeniu nie wpadła Ci jakaś do wejścia. Zejdź na dół. Trupa łatwo znaleźć. Zabierz kartę, i pootwieraj te włazy które można. Ale do tuneli nie wchodź. Właz musi być otwarty, abyś mógł tu wrócić, po znalezieniu innego trupa z kartą do zbrojowni. Po otwarciu włazów wracasz do fontanny. Tam idziesz do piwnicy z zamkniętymi drzwiami. Więcej nie powiem, nie popsuję Ci zabawy. A będzie jej sporo.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondotier napisał:

@makabra112 Bo trup nie leży bezpośrednio pod antenami, ale w podziemiu. Gdzieś w połowie anteny masz beczki stojące na deskach. Odturlaj je jak najdalej od tych desek, aby po ich zniszczeniu nie wpadła Ci jakaś do wejścia. Zejdź na dół. Trupa łatwo znaleźć. Zabierz kartę, i pootwieraj te włazy które można. Ale do tuneli nie wchodź. Właz musi być otwarty, abyś mógł tu wrócić, po znalezieniu innego trupa z kartą do zbrojowni. Po otwarciu włazów wracasz do fontanny. Tam idziesz do piwnicy z zamkniętymi drzwiami. Więcej nie powiem, nie popsuję Ci zabawy. A będzie jej sporo.

 

Ok dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makabra112  Nie cytujemy wpisu, pod którym dajemy odpowiedź.

Tego forumowicza do którego się zwracasz, wywołaj takim zabielonym nickiem jak Twój.

Robisz to tak : wpisujesz małpę=@ i bez odstępu piszesz jego ksywkę. Pojawi się rozwijana lista i po kilku znakach  na niej wyświetli się chciana ksywka. Klikasz w nią i gotowe.

Ale możesz też tylko podziękować znakiem reputacji. Turyści dostali ostatnio prawo do dwóch reputacji na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.