Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Roman.B - tutaj masz nówkę nie śmiganą (na razie tylko ja na tym forum) w wersji 3.01, 7,2 GB w 7 zipie:

(pobierasz i dajesz sobie nakładkę po Polsku z wersji 3.0)

p.s. jakby coś to dajesz znać i coś zawsze znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Dzięki za linki, ale tak wyszło że wstawiam swój, trochę przerobiony. Dla zainteresowanych link do wersji 3.0 + Spawner PL + możliwość zwiększenia udźwigu + wersja Polska:

https://drive.google.com/file/d/1iIk6SFRN9z7Rz0t01SJjzwXNIVd7_6-W/view?usp=sharing

UWAGA! gra musi być w katalogu D:\  lub D:\Games\

Użycie spawnera: podczas grania wciskamy ESC potem F1 i mamy menu.

Zwiększenie wagi: używamy spawnera do zrobienia sobie artefaktu "Śmigło", który daje nam dodatkowo 500 kg udźwigu.

Edytowane przez roman.b
  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod pod spawner jest zmodyfikowany w odróżnieniu od oficjalnej wersji 3.0, spawner jest zintegrowany z modem, ja zrobiłem wersję PL

Ale jak ktoś by naprawdę potrzebował to mogę udostępnić tylko spawner PL z wymaganymi plikami z modu.

Edytowane przez roman.b
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że link do fixa jest już nieaktywny. Jakby ktoś znalazł, to wrzuci się od razu na nasz serwer. 

Zacząłem grać w tego moda i podoba mi się. 
ss_daniel_10-26-20_21-29-25_(darkscape).jpg
 

Jeżeli ktoś lubi biegać po Zonie w poszukiwaniu schowków, to się odnajdzie. Ja mam ułatwioną grę, bo w razie potrzeby zajrzę do tematu moda i pewnie znajdzie się podpowiedź, gdybym gdzieś utknął. Zbyt późno zabrałem się za MM: Przełom, ale trudno.

Aktualnie jestem w Parowie i znalazłem arty dla Bagiennego Doktora. Laboratorium było naprawdę solidnie rozbudowane, ale to oczywiście na plus. Podoba mi się, że znalezione schowki są pokazane na mapie:

Spoiler

ss_daniel_10-26-20_20-34-03_(escape).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Tyle pamiętam, że fiksy trwały krótko, bo je szybko dodawano do moda. Zobacz daty wydania fixa i i paczki moda. Paczka może już go zawierać.

A z moda na pewno będziesz zadowolony. Szkoda, że autor moda nie znalazł nikogo, na rozwinięcie zadań pobocznych.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Być może fix został już dodany do paczki z modem. Ja nie miałem żadnego wylotu w Dolinie Mroku. 

Pojawiła się nowa wersja moda ( 3.01 ). Jego autor napisał..
Версия 3.01 ни в коем случае не новая версия, это просто поправленая версия 3.0, сюжет и квесты не менялись. Все изменения касаются графической части... 

Wersja 3.01 nie jest nową wersją, to tylko poprawiona wersja 3.0, fabuła i zadania nie uległy zmianie. Wszystkie zmiany dotyczą części graficznej... 

Wersja 3.01:
https://yadi.sk/d/Ro_uTkvwIjyKRw 
https://drive.google.com/file/d/18GdqzusYjxMosHgZadMd9brNC4cgoTBh/view 

Poprawka dla wersji 3.01:
https://yadi.sk/d/GeIV8_KD8mv3Og

Исправляет Вылет на статике при переходе в Припять, абгрейд L85, баги геометрии в Тёмной долине. Разархивировать и пометить файл в папку patches
Naprawiono awarię statyczną podczas poruszania się po Prypeci, ulepszone L85, błędy geometrii w Dolinie Mroku. Rozpakuj i zaznacz plik w folderze patches

https://ap-pro.ru/forums/topic/446-stalker-dead-city-breakthrough-v30/ - Źródło. 

A tymczasem gram sobie powoli. 

Ciekawy schowek w X-16. Broń nieporęczna i ciężka, ale na stada mutantów w sam raz:

Spoiler

ss_daniel_10-28-20_17-42-17_(brainlab).jpg

Po dwa kolejne schowki warto przejść się na Dzicz do domu z zawalonym dachem. Zawsze ich zawartość można spieniężyć. 

Spoiler

ss_daniel_10-28-20_18-01-11_(rostok).jpg

I znów X-16. Tym razem nie schowek. 

Spoiler

ss_daniel_10-28-20_17-49-42_(brainlab).jpg

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  A już myślałem, że pojawiły się te "nienarodzone" zadania poboczne.

Niby poprawki kosmetyczne, ale zawsze kilka problemów mniej. Ciekawe, czy na tym 3.1 spolszczenie nie będzie miało błędów, lub powodowało wylotów. Chociaż patrząc na to co poprawiano, nie powinno.

@tom3kb Jako wstawiający moda, możesz to sprawdzić? Bo można by było dać odsyłacze do #1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wersję 3.01, ale próba wczytania zapisu z poprzedniej wersji skutkuje wylotem. 

Zaraz zacznę nową grę na najnowszej wersji i sprawdzę spolszczenie. Wiele nie tracę, bo aż tak daleko nie zaszedłem.

----
Sprawdziłem. Spolszczenie jest jak najbardziej kompatybilne z 3.01:

Spoiler

ss_daniel_10-28-20_20-08-39_(escape).jpgss_daniel_10-28-20_20-14-47_(escape).jpgss_daniel_10-28-20_20-16-16_(escape).jpg

... A grafika nieco poprawiona:

Spoiler

ss_daniel_10-28-20_20-10-06_(escape).jpgss_daniel_10-28-20_20-12-50_(escape).jpgss_daniel_10-28-20_20-44-36_(escape).jpg

Pojawił się również dubbing rosyjski. 

Myślę, że można dorzucić tę wersję do wstawki. 
 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę edytowałem linki do pobrania we wstawce. 

Podmieniłem v3.0 na v3.01

Zmiany w 3.01 są Tylko graficzne, ale Patch 1 jest dość istotny, bo autor moda napisał, że wyeliminowano parę drobnych błędów. Dodatkowo wrzuciłem na nasz serwer przetłumaczone intro. 

Jeżeli chodzi o temat z v2.3, to napiszę tam, że v3.01 jest dostępna i dam link do przekierowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  Uwierz, w tym modzie spawner na nic nie jest potrzebny. Wszystkiego znajdziesz w nadmiarze i nie będziesz w stanie tego nosić. I to prawie od samego początku. Jak z zadaniem Doktora pójdziesz do Mrocznego Parowu i dobrze przeszukasz lab, znajdziesz świetny detektor, a z nim na każdym kroku arty. Za nie kasa i wszystko co chcesz do kupienia. A oprócz detektora, sporo różnych fajnych rzeczy. A zadanie od Woronina zaprowadzi Cię do takiego magazynu broni, że aby zabrać będziesz musiał kursować parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.