Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@gucio46  Dokładne naprowadzenie na ten arsenał dostajesz dwukrotnie. Raz, biorąc od Woronina zadanie na specjalną broń, którą jednak trzeba będzie mu oddać i drugi raz od Kartografa, już bez żadnych obciążeń. A gdzie są wejścia, masz w temacie dokładnie opisane ze zrzutami, wszystkimi niuansami i zawikłaniami do jego odnalezienia. Wejść jest kilka, ale nie z każdego można skorzystać od razu. Potrzebny cały ciąg działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vidkunsen napisał:

Gucio46 - wejśc do podziemnych korytarzy jest 4.

Limańśk - 2 - koło fontanny i przy antenach, 1 - Rudy las - przez sztolnie oraz Martwe Miasto - kanał koło drogi.

Mam chyba pecha w tym modzie   do   CEA-2 laboratorium  nie mogę się dostać choć mam kartę i  ładunek a w tym pod antenami tez a kartę znalazłem ,idę połazić  obok fontanny                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować  @Anton Gorodecki za spolszczenie moda, a także wszystkim stalkerom z tego tematu( wybaczcie, ale nie będę każdego z Was ping'ował :P )

Dzisiaj właśnie ukończyłem owego moda. Bardzo dobrze mi się w niego grało, patrząc też na długą przerwę od serii. Modzik godny polecenia, stabilny i spoko zoptymalizowany. Podczas rozgrywki rzuciło mi się kilka elementów na minus jak np: OP snorki, czy trochę słabe DMG broni. Z drugiej strony ogromny plus za dobrze schowane skrytki i ich zawartość! Sam przyznam, że szukając wszystkich dokumentów nie raz musiałem lukać na filmik ( np skrytka dokumentu na wysypisku D: ). Szkoda też, że nie ma zbytnio misji pobocznych- te mogłyby jeszcze bardziej wzbogacić moda o zawartość. 

BTW, w lokacji CEA jest przednia zabawa z Monolitem, gdzie dostajemy z RPG z chorych odległości i jesteśmy zabijani od razu :DD

Bonusik dla początkujących, którzy chcą się w szybki sposób wzbogacić:

Spoiler

W lokacji Dolina Mroku (północna placówka) znajduję się "baza" bandytów. Są oni do gracza neutralni do póki nie wejdziemy do teren owej placówki. Warto tam zajrzeć i wykosić wszystkich, gdyż znajduję się tam handlarz, który w swoim EQ powinien posiadać kilkanaście artefaktów- wystarczy go sprzątnąć i zabrać artefakty. Ważne jest, aby zabić handlarza na końcu, gdyż w modzie bardzo szybko znikają ciała :/ Z tego co pamiętam to on nawet nie będzie do nas strzelał, tylko stoi jak słup za barem. Nie wiem czy ja tylko tak miałem, ale nieźle się obłowiłem na jego zabiciu. Swoją drogą w placówce jest także handlarz bronią ( budyneczek prawie na środku) i z niego też można dobry loot pozbierać. Akurat ja miałem taki przypadek, że ten dzban wyskoczył na mnie z RPG D: Także warto sobie zrobić zapis przed wejściem tam i mieć szczęście, aby jego zwłoki padły blisko okienka, by go przeszukać. Ja zrobiłem to tak, że sprowokowałem go do wystrzału z RPG i akurat podleciał blisko okienka.

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gucio46 Pytanie @Protean bardzo istotne. Bo tylko brak dokumentów może stać na przeszkodzie.

Jak pod antenami zabrałeś kartę z naukowca, to otworzyłeś jeden z włazów? To istotne, dla dalszego chodzenia po tych podziemiach. Tylko otwierasz i nie wchodzisz.

A co Cię czeka przy fontannie masz tutaj:

Wejście do zbrojowni jest konieczne tylko przy zadaniu Woronina. W innych przypadkach jest to tylko dozbrojenie GB. Ale skoro już byłeś na CEA i starasz się wejść do labu, ten sprzęt na nic Ci się nie przyda.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arisakaz tego co zauważyłem to bardzo szybko znikają tylko ciała NPC, których zabiło się z dużej odległości (np. ze snajperki). Wystrzelałem tak na Bagnach najemników przy przejściu na Agroprom. Zanim zdążyłem dojść do ciał, to pozostała po nich tylko broń. Jeśli walczyłem na bliższym dystansie to ciała pozostawały znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.