Skocz do zawartości

Priboi Story - Eternal [OGSR]


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kbJakie fiksy masz na myśli? Do starszych wersji niż 2.0 chyba jakieś fiksy były, ale żeby były do 3.0 to nie widziałem :P 

A co do tego energetyka to wiem, też trafiłem na ten błąd, ale nie wiem za bardzo jak go naprawić - przeglądałem pliki i nie udało mi się znaleźć linijek od tego energetyka, żeby zamienić mu koordynaty do ikonki na te od normalnie wyświetlającego się energola. Ten błąd już był w modzie jak go postawiłem, ale chyba występuje tylko na Posterunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb A rzeczywiście :P Możesz bez obaw wrzucać - to jest ten sam plik, który ja wrzuciłem jako dodatek bo sprawdziłem te pliki tekstowe w folderze w fiksem i ów fiks właśnie zmienia udźwig z 2020kg do 115 i cenę OC-33 Pernacza bo oryginalnie była zbugowana i już na Kordonie było można kilka sztuk zdobyć, a Żwawy płacił nam po 6000 za jedną - fiks poprawia też ten błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Udało mi się to naprawić ikonę tego zepsutego energetyka :P Nie wiedzieć czemu w modzie są dwa energetyki jako 2 oddzielne przedmioty i niczym się nie różnią, a nawet lepiej - drugi ma podane tylko koordynaty do ikonki, nie ma żadnych zmienionych statystyk, ani oddzielnej nazwy czy opisu - ciężko powiedzieć czy to jakaś pozostałość z oryginalnego Priboja, której autorzy zapomnieli usunąć czy o co chodzi... W każdym razie:

items.ltx

2.jpg

Plik się wrzuca do gamedata/config/misc. To taka informacja dla innych osób bo Tomek sobie raczej zdaje sprawę gdzie się to wrzuca, ale nie każdy musi to wiedzieć :)

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj odpaliłem - nie powiem ciekawił mnie ten mod 

Pierwsze wrażenia: ładnie i łatwo

byle jaki bandyta ma OC-33, albo mp9 które sprzedaję za majątek u barmana... 

do tego regeneracja - nie mam artów, nie miałem kurtki a działała... o co chodzi?

i wytrzymałość głównego bohatera - stoje i strzelam się z bandytami na ATP i niespecjalnie się spociłem żeby ich zabić - może to OP 2.2 mne do czegoś innego przyzwyczaił... 

 

no nic pogramy dłużej to zobaczymy jak będzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb to takie dziwne po solance stać i strzelać na spokojnie... ale nie narzekam - cza się czasami odstresować :D

 

Przygotowuje się i moją rodzinę psychicznie na OP 2.2 - zobaczymy jak będzie :D

 

edyta: we wcześniejszym poście oczywiście ma być OP2.1 a nie OP2.2 - przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod skończony, balans był dziwny bo im dalej w las tym raczej łatwiej. Starcia z bandytami były chyba jedynym wyzwaniem natomiast monolitowcy z kałachami - prawie wcale. Grałem na poziomie Weteran, zawsze na nim gram. Potem w końcówce gry przywiało mnie do Doliny Mroku - okazało się, że w tych domkach koło starej chlewni znajdują niezbędne papiery. To chyba jedyny nowy obiekt na mapie, który ma jakąś funkcję. Bandyci tam się kręcący dali mi do wiwatu zaskakując mnie jeszcze raz dziwnym balansem w modzie.

Część broni była słaba a nawet bezużyteczna. Z karabinów szturmowych jedynie Groza 5,45 była przydatna przez całą grę. Tak to pistolet automatyczny najlepszy, dopiero pod koniec przesiadka na karabin z taśmową amunicją z pudełka. Czasem miałem wrażenie że przeciwnicy nie obrywają gdy odpala im się animacja w której się wiją z bólu? Do takiego wniosku doszedłem gdy chciałem pokonać monolitowca z pomocą karabinu Gaussa. Po pierwszym starciu karabin wyrzuciłem. Pieniądze gromadzą się szybko ale i tak nie byłem w stanie kupić lekarstwa na tego wirusa X, jakby cena podnosiła się przy każdej próbie zakupu po zgromadzeniu kolejnych funduszy.

Końcówka poszła gładko dzięki amunicji dostarczanej taśmowo. W kieszeni dowódcy zagubionego patrolu amunicji wystarczyło dla każdego. Niby nasza postać ma udźwig 2000+ kg ale to zmyłka. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 W tej wersji ta cała szopka z kiełbasą zamiast noża jest wycięta. A jak pobrałeś z posta #1 dodatek na zmianę udźwigu no to zamiast 2020kg masz 115 bo 2020kg jest bez tego dodatku... W poście #1 jest wszystko opisane.

A zaczynasz jak każdy inny mod - robiąc zadanie po zadaniu - Priboj to jeden z najstarszych modów do Cienia i fabuła nie jest tu zawiła tak jak w Tajnych Ścieżkach czy Złotej Kuli, więc lecisz tak jak pokazują Ci zadania w PDA i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie to zadanie też musi być wycięte bo kręciłem się po posterunku chwilę i w kiblu, ani w jego okolicach nikt się nie kręcił. Jakby nie patrzeć to w sumie dobrze, że to wycięli bo głupie i dziecinne te szopki z kiełbasą i papierem jak dla mnie, ale poza tymi dwoma abominacjami reszta fabuły chyba jest nienaruszona:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022No ja spolszczenie zrobiłem do wersji 3.0, wcześniejszych nie brałem pod uwagę bo jakby nie spojrzeć - jeżeli mod jest rozwijany to najnowsza wersja przeważnie jest najlepsza do tłumaczenia, a nie zanosi się, żeby miała powstać kolejna wersja tego moda (przynajmniej tak wygląda po podejściu autorów do postów na ap-pro. No tak, te dwa zadania i tak były na samym początku, a ja przeszedłem całego moda od początku do końca, więc możesz śmiało grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam coś takiego :

 

FATAL ERROR

[error]Expression    : FATAL ERROR
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\a\OGSR-Engine\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 358
[error]Description   : Can't open section 'wpn_pp2000'

Gra ładuje się do 12% a potem to !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.