Jump to content

Złe Towarzystwo: Remaster

kondotier
 Share

Recommended Posts

Lf73ktgxR_0.jpg
Tytuł Oryginalny: Плохая компания: Remaster
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data Premiery: 07.11.2021r
Autor: Michaił Zarubin

OPIS:

Spoiler

„Zremasterowana” wersja modyfikacji Złe Towarzystwo, która została opublikowana wraz z premierą części drugiej

W Złym Towarzystwie poznamy historię Masona - członka oddziału, którego liderem jest były bojownik Gryf. W skład grupy wchodzi dawny żołnierz Jeżozwierz pełniący funkcję mechanika, stalker Szakal odpowiedzialny za uzbrojenie oraz medyk o ksywce Cichy. 

Grupa Grifa zmierza na spotkanie z najemnikami do Prypeci, jednak po dotarciu na miejsce sprawy szybko przybierają fatalny obrót. Jako że w przeszłości Mason był jednym z najemników, teraz znalazł się po obu stronach barykady. Na domiar złego dowiaduje się, że ścigają go fanatycy z Monolitu.. 

• Całkiem nowa fabuła z nastawieniem na dużo akcji i trzema zakończeniami; 
  • Nowe osiągnięcie - Przyjaciel Stalkerów; 
  • Kilka nowych przedmiotów; 
  • W kolejnych aktualizacjach naprawiono wiele błędów oraz dodano kilka zadań;

Ponadto główny bohater przedstawionej historii pojawił się w innej produkcji, która doczekała się spolszczenia; Łącznik. Należy ją traktować jako preludium do części 1. 

SCREENY: 

Spoiler

ss_fred_11-19-21_19-57-59_(pripyat).jpg

ss_fred_11-20-21_17-58-33_(pripyat).jpg

ss_fred_11-20-21_21-19-28_(pripyat).jpg

INSTALACJA:

Spoiler
  • Zawartość pobranego archiwum (folder gamedata, bin) umieszczamy w głównym katalogu gry. 
  • Należy dokonać zmiany nazwy pliku:

gamedata\anims\pomutnenie_ecrana.ppe na pomutnenie_eńrana.ppe

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Złe Towarzystwo: Remaster:

• Nasz Serwer - [KLIK]

Złe Towarzystwo 2: Mason + Remaster:

• Yandex - [KLIK]
    GoogleDrive - [KLIK]

Katalog ПК Remaster i katalog ПК2M zawierają różne części moda i nie należy nakładać ich na podstawową wersję gry równocześnie!

• Dodatnia 4

Dotyczy stawiania moda Złe Towarzystwo 1 Remaster.

Kto będzie chciał w niego zagrać, powinien od razu - albo gdy dopadnie go wylot przy niszczeniu monolitowskiej konstrukcji w przedszkolu - dokonać zmiany nazwy pliku wg. ścieżki:

gamedata\anims\pomutnenie_ecrana.ppe
zmienić na

pomutnenie_eńrana.ppe

Wystarczy samą literę c zmienić na nasze ń .

A nawet jak ktoś grał w niego w pierwotnej wersji - jest na forum - to teraz grę powinien powtórzyć, bo została zmieniona fabuła w celu uzyskania kompatybilności z cz.2.

Gra przyjemna, bezproblemowa. Szybko dorobiłem się takich rzeczy. Z lewej strony zawartość schowka, info o którym przyszło gdy przechodziłem drogą koło szpitala.

ss_fred_11-20-21_17-58-33_(pripyat).jpg

Pozostałość po szkodnikach na drodze poruszania się.                            

ss_fred_11-19-21_19-57-59_(pripyat).jpg            

A tu jak na razie, jedyny pocałunek pijawki, choć wcześniej zlikwidowałem już ich sporo.

ss_fred_11-20-21_21-19-28_(pripyat).jpg

PODBICIE TEMATU

Złe Towarzystwo 1 Remaster ukończony. Jest duża zmiana w zakończeniu moda, w stosunku do tego co było w poprzednim Złym towarzystwie. Nie ma już 3. końcówek zależnych od gry, ale tylko jedna z nich. Fabuła też jest trochę zmieniona, aby trafić na tę potrzebną końcówkę.

A to ostatnia scena z moda przed wideoepilogiem.

ss_fred_11-21-21_19-29-54_(zaton).jpg

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak postawić cz.2 i dowiedzieć się o dalszych losach Masona.

• Dodatnia 2

@kondotier
Przenosząc Twoje posty z tematu o drugiej części moda, troszkę mi się pomieszało i pojawiły się nad moim wpisem, ale już to naprawiłem. Z tym, że stałeś się jednocześnie autorem wstawki. 

Trochę wyjaśnień, bo wspólnie z @kondotier postanowiliśmy umieścić wszystkie przygody Masona w jednym dziale. Po prostu stworzyliśmy nowy, a wstawki odświeżono. Wersja Remaster jedynki trafiła osobno na nasz serwer. Wszelkie dyskusje z nią związane będą się toczyć tutaj.