Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie:

Po zrobieniu kwestu ;; Grzesznika; pognałem na ATP tak jak jest w poradniku:

  Niestety Grzesznik dynda pod powałą . Czytamy notatkę. W schowku Dziadka Szczukara na stryszku znajdujemy kolejną. Na mapie zaznacza nam 6 schowków. Najważniejszy jest ten w którym w Narodnej Soliance siedziała Mucha. Tam znajdujemy kartę do drzwi w labie X-10 i notatkę

 Ja po tym poszedłem na ATP i porozmawiałem z   Krzemieniem na temat Kutwy - był wymieniany w jednym z PDA od bandytów. W naszym PDA pojawia się zakładka z trzema kluczami i portalem - to jak wynika ze zdjęcia w Szpitalu. Idziemy do Molocha.

Niestety nie mam dialogu z Krzemieniem, czy aby coś nie pokręciłem?

Czy mam iść do X-10 i nie przejmować się, że nie ma tego dialogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem tego moda trzy razy i za każdym razem na Generatory docierałem inaczej,to znaczy że nawet jak zboczysz z głównej ścieżki fabularnej to prędzej czy pózniej mod i tak  naprowadzi cię na własciwą ścieżkę.

Z opisów innych wynika że ukończyli moda w jeszcze inny sposób. Tak więc jeśli ktoś Ci podpowie co Masz zrobic, to prawdopodobnie ukończysz moda w ten sam sposób co ta osoba, jeśli sam podejmiesz decyzje czy iśc do x-10 czy też nie, to może Twoja historja jeszcze coś nowego odkryje. :smile:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panie i Panowie :)

A jak mam problem z zadaniem "Obowiązek powinnościowca".

Załatwiłem bandziorów norzami ale nie wiem jak zaliczyć pkt.2 zadania tj. "Zlikwidować punkt handlowy bandytów na Roztoku" :|

 

Są tam beczki więc wrzuciłem granat i poszły z dymem i tyle.

 

Jakaś podpowiedź? :)

 

EDYTA: Dobra... samo się rozwiązało jak wróciłem porozmawiać z Jakowlewem

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem ojca Witalija, porozmawiałem z Geigerem i skierowałem się do Agro, gadałem z Dead Manem, wlazłem do podziemi, idę do kryjówki Streloka a tam mina i dobrze zaopatrzony schowek, wychodzę i idę do jakiegoś wyjścia, które przenosi mnie do katakumb. Wychodzę i co dalej? Powinienem coś znaleźć w X-16 lub w podziemiach? Poszedłem jeszcze do X-18 i w sali z helikopterem są emisje psioniczne.

 

Czy planowane jest zrobienie jakiegoś dobrego poradnika, jak to w przypadku innych modów Zaurusa?

 

Edit:

A co z tymi dwoma helikopterami od Coopera? Mam to jako zadanie właściwe.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam problem z zadaniem "obowiązek powinnościowca". Chodzi o to ,że zabiłem chrona i zadanie się zaliczyło potem zabiłem jego obstawę i ta część zadania się nie zaliczyła. Gdzieś na forum znalazłem save Yurka o nazwie "80 yurek" ale nie chce się wczytać tylko wywala do pulpitu. Czy mam cos źle zainstalowane? Proszę o porade co dalej robić bo nie wiem czy zadania Jakowlewa są obowiązkowe do wykonania i nie wiem czy grać dalej, żeby nie okazało się że mi się fabuła rypnie i nie będę mógł dokończyć moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować radioskaner w X-10? Wrzucam go do paska i nic, klikam, przeciągam i nic. Próbowałem nawet starej sztuczki z Gaussem, aby otworzyć drzwi, ale cholery zamykają się....

 

Edit:

Mógłbym chociaż poprosić o save'a z przejścia już do Martwego Miasta?

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na serio nie miałby kto sejva z początku trzeciego rozdziału? Ten radioskaner czy tam transmiter naprawdę nie działa. Czy popełniłem jakiś błąd? Spotykam w labku Żelazną Mordę, może to jest to?

 

Po rozmowie z Niemcem w Prypeci nie pognałem za uciekinierami do CEA, tylko poszedłem szukać Grzesznika, czy to jest ta luka fabularna? Mod mi się spodobał i chciałbym go skończyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, jak aktywować te cholerne klucze w Szpitalu.. stoję kucam i gówno to daje, ma ktoś jakiś pomysł?

 

Dobra problem z głowy. Wystarczyło na kuckach przejść przez każde z pół. Udało się aktywować ten portal.

 

 Ale zadanie z wioską Zombi to już przegięcie jest... mam 27 artów a Jemioł ma to w d.. i nie reaguje na to.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.