Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Cez137 - jak już będziesz za bariera i będziesz miał dalej te ksenomorfy z zadania dla Sidora to je sprzedaj lub gdzieś zostaw, za barierę miałeś się dostać dzięki nim ale możesz też bez nich czyli nie wykonać tego zadania dla SIdora.

Zagraj w odmianę moda - Redux, jest logiczniejsza i poprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen dobra wziąłem je i tak za barierę i jeszcze kilka innych gratów, schowałem w bezpiecznym miejscu

1 godzinę temu, vidkunsen napisał:

Zagraj w odmianę moda - Redux, jest logiczniejsza i poprawiona.

Przyjdzie czas 

@tom3kb 

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

w poradniku na forum nie jest napisane kto i kiedy je zabiera?

Nie wiem, jeszcze do tego nie doszedłem

 

Mam jeszcze 2 pytania ale to raczej z ciekawości niż z jakiś problemów, pierwsze to jak używać zestawu naprawczego? Czy trzeba mieć ram zestawy tak jak w Soliance? jeżeli tak to skąd je wziąć? a drugie bo to mnie zdziwiło, Andrieja Cze spotykamy w kopalni na terenie MW a ja go spotkałem w Jantar-Bufor w dziurze w ziemi zaraz obok bazy powinności gdy zdałem zadanie na wykończenie tego bandyty w dziczy tym nożem do rzucania, on miał Chabr? Chaber? hmm?

ss_windows7_03-28-19_14-55-50_(l08_yantar).jpg

ss_windows7_03-28-19_16-08-44_(yantar_old).jpg

ss_windows7_03-28-19_16-08-50_(yantar_old).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cez137 napisał:

 pierwsze to jak używać zestawu naprawczego? Czy trzeba mieć ram zestawy tak jak w Soliance

A magiczna szukajeczka forumowa mówi, że zestaw naprawczy w tym modzie ma ograniczoną liczbę użyć i lepiej zostawić sobie go na czarną godzinę ;) Szczególnie, ze jest w tym modzie kilku mechaników, którzy naprawiają sprzęt. Ale teraz to musztarda po obiedzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier aha dzięki, czyli zmyłka, sory ale nie czytałem 14 stu stron tematu a to może mi gdzieś umknęło

@tom3kb no dobra ale ja ani razu jej jeszcze nie użyłem tzn otworzyłem ją bo się da, ale nie da się nic naprawić, przycisk od tej akcji jest "martwy", i tak się zastanawiałem jak go wskrzesić i pomyślałem że może ram zestawy są tu jakieś, gdybam, szukam, pytam, MYŚLĘ, a że nie wszystko udaje mi się znaleźć? hmm? no nie można mieć wszystkiego Panie redaktorze

A co z tym Andriejem? bo też pomyślałem że może się coś mod pomotał, bo wcześniej spotkałem go właśnie na MW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

A czy czasem tu nie było tak, że żeby skorzystać z zestawu potrzebne były 2 sztuki tej samej broni? Jedna naprawiana, a druga na części? Tak samo z kombinezonami.

Dawno go skończyłem to już takich szczegółów nie pamietam, musisz sprawdzić. Zobacz też w PDA w notatkach czy nie ma czegoś o naprawach broni, bo tam było chyba sporo różnych wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Być może jest jak piszesz, nie wiem nie próbowałem

Ludzie gdzie konkretnie jest Rennes na Radarze? Latam jak głupi w te i we wte, w poradniku wyraźnie jest napisane że mamy go spotkać, wszedłem do X10 po Ripley, znalazłem kombinezon ale nie spotkałem Rennesa i kod "1" mi nie działa, Ripley tez nie spotkałem, a widać na mini mapce że ktoś jest za drzwiami, myślę że to może mieć związek że go nie spotkałem, w poradniku nie ma napisane gdzie on jest konkretnie, utknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem, może ktoś z Was ma na to swój sposób inny niż w poradniku, a mianowicie, jestem w sarkofagu i mam ubić tych 60-ciu najemników, w poradniku jest napisane że "Na niższym poziomie zabieramy z ciał arty - to pomaga - wysoka radiacja daje w dupę."  no i rzeczywiście na początku i nie na niższym tylko na wyższym poziomie ale to już tak poza tematem, tak, znalazłem w trupie najemnika uwaga 1 słownie jeden art i to lipny bo KROPLĘ, coś tam może daje ale niewiele bo ma +10 promieniowania, potem jest tylko gorzej, zrobiłbym to ale radiacja mnie zabija a oni nie mają tych artów, robiłem to kilka razy bo myślałem że arty się zrespawnują ale niestety nic takiego nie nastąpiło, ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo hmm? no to lipa, w plikach nie grzebie bo nie umiem, jeszcze coś popsuje

aha jeszcze jedno, bo mi się przypomniało, dlaczego nie można otworzyć tej skrzynki? bo można wrócić do Pancera i jest dialog, i on mówi żeby zabrać wyposażenie i wrócić, Johny mówi że wróci ale skąd wziąć wyposażenie? myślałem że w pobliżu jest jakaś skrzynka z wyposażeniem ale dopiero jak wejdziemy w teleport to on nas przenosi do pomieszczenia z foto a skrzynki nadal nie da się otworzyć, czy to tam jest nasze wyposażenie?

ss_windows7_04-05-19_12-10-56_(l12u_control_monolith).jpg

ss_windows7_04-05-19_12-11-03_(l12u_control_monolith).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie artów jest bardzo proste jeśli nie ma antyczita. Nie mam tego mod ale zapewne to tradycyjnie; GRA\ gamedata\config\misc\atrefacts- otwierasz notatnikiem czy innym edytorem tekstu, szukasz swojej Kropli, bo napisałeś ze masz     [af_drops]:af_base        tam masz linijkę    -radiation_restore_speed = -0.001     to Twoje +10 ochrony od promieniowania, usuwasz jedno 0 i masz +100,   -0.01;  dwa zera -0.1 to +1000.  Chcesz inne wartość np. + 250 ochrony to dajesz  -0.025 itp.  Zatwierdzasz  zmiany i uruchamiasz grę.  Takie zmienianie parametrów broni, artów, pancerzy czy udźwigu, powoduje że gra się robi zbyt łatwa i nudna. Nie polecam

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom dobra zrobiłem to bez żadnych cheatów, nie powiem było ciężko, ledwo ledwo ale dałem radę, obecnie męczę się z tym psem na ATP, też wytrzymała bestia.

Nie ma tego w poradniku więc tu napiszę, po przeniesieniu się na Wschodnią Prypeć artefakt wampir (ten ze starej wsi co strzegło go 3 burerów i dawał + 900 z hakiem wytrzymałości) zmienia właściwości na wręcz odwrotne i wysysa z nas energię, należy się go pozbyć lub zamienić na pasie na inny, on po prostu nie ma nic na plusie, ma 2 właściwości i obie na minusie, przynajmniej u mnie tak było.

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.