Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o jej zdobycie to tak. Jest to zadanie poboczne od Wiedźmina. Ale kolesia już nie ma na tym świecie, a ja zostałem z tą "armatą" i nie wiem czy będzie mi ona później potrzebna czy nie?

I druga kwestia, która mnie dziś zaskoczyła. Po powrocie z Bagien, zaszedłem do swojej hacjendy w Barze, a tam kręcił się jakiś podejrzany typ. Zagadałem więc do niego :

 

5kn335.jpg

O czym on gada? Jakie ostrzeżenie? Kto to w ogóle jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 20 FeRu podawał linka do najnowszego patch'a lub też możesz ściągnąć całego moda już z tym patch'em (dwa linki na yandex też znajdziesz na tejże stronie w moim poście). Później tylko kopiujesz spolszczenie (folder gamedata) do katalogu gry i powinno działać (oczywiście zakładam, że masz zmieniony plik fsgame.ltx).

Możesz też spróbować mojej gamedaty, z linka poniżej:

http://www.mediafire.com/download/nx5pqmh1r7vjvkq/olr25_fixx15_gamedata_pl.zip

 

EDIT:

Po skopiowaniu gamedaty ze spolszczenia, trzeba odpalić konfigurator moda - info w pierwszym poście tego tematu.

Edytowane przez vitamin1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co wstawili fix 15 i mają problemy ze spolszczeniem.

Poczytajcie w #1, dla jakich fiksów było zrobione. Na czerwono jest informacja, żeby nie wstawiać innych fixów, dopóki się w #1 nie pojawią.

Kto fix 15 wstawił, musi liczyć się z niezgodnościami.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To wideo jest nie z wersji 3.0 tylko z Vektora. Screeny które się pojawiaja w trakcie trwania filmu faktycznie są już z nowej wersji moda. Czekam na finalną wersję prac z niecierpliwością bo wszystklo wskazuje na to iz dostaniemy perfekcyjnego S.T.A.L.K.E.R.a,czyli takiego jakim zawsze miał być...

Jeszcze w zwiazku z poruszaną kwestia instalacji fixxx 15 i spolszczenia do niego, to opisałem w tym temacie co trzeba zrobić żeby nie było konfliktów. Wystarczy usunąć ze spolszczenia oraz z fixa do niego wszystkie foldery i pliki nie odpowiedzialne za spolszczenie, bo samo spolszczenie i poprawka ma zintegrowany fixxx 4 bodajże,przez co występuja konflikty i częste wyloty gdy wrzucimy te starsze pliki na fix 15

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przy próbie uruchomienia repacka z forum z fixem 15 i nałożonym na to spolszczeniem (bez folderów levels i shaders) zaliczam lot koszący do pulpitu z tym logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_mm_efx.xml, for language pol
 

stack trace:

Faktycznie, nigdzie nie znalazłem tego pliku, nawet wśród plików rosyjskojęzycznych. W patchu do spolszczenia również go nie widzę.

EDIT: OK, dla tych, co nie wiedzą co może być przyczyną: z folderu config (ze spolszczenia i narzuconego patcha 0.1 do spolszczenia) wyrzućcie wszystkie foldery oprócz gameplay, text i ui. Na obecną chwilę powoduje to jeszcze tylko buga z brakiem polskiego tekstu w menu głównym, ale reszta działa.

EDIT 2: Ruski tekst w menu można zamienić na polski poprzez kopię wszystkich plików z folderu pol do rus :D. Działa, nie wyświetla tylko polskiej czcionki. Ale spokojnie, kuzyn Arni już nad tym pracuje :cool:

EDIT 3: Jednego pliku nie należy jednak wyrzucać, chodzi o localization.ltx. Trzeba jednak zmienić linijkę language = pol na language = rus, inaczej nie zadziała. Po tym polska czcionka powinna się pojawić.

Edytowane przez Arni
Rozwiązanie problemów z OLR 2.5 fix 15 i spolszczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja grałem ze spolszczeniem narzuconym na Fix 15 i nie było niektórych opisów i nazw przedmiotów czy broni, tylko nazwy "kodowe" (niektóre ważne itemy były właśnie tak opisane np. niektóre dokumenty) lub niektóre miały opis napisany "ślaczkami", jednak większość przedmiotów i chyba wszystkie dialogi były poprawnie napisane.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zainstalować tego moda z nieoficjalnym fixem 15. Problem jest w tym, że w instrukcji wyraźnie pisze - "Z folderu z wcześniej zainstalowaną grą ("OBLIVION LOST REMAKE 2.5") usunąć folder _bin_olr_ i folder gamedata (jeżeli jest). Powtarzam: folder_bin_olr_ i gamedata usunąć koniecznie."

Nawet jak wypakowałem wszystkie gamedaty db z fixa i zrobiłem z nich zwykłą gamedatę, to mod się nie uruchamia. Poddaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox, masz jakiegoś loga? Jeśli tak, to jakiego? Bo jak ja instalowałem moda z fixem 15 i spolszczeniem to zrobiłem chyba mniej więcej tak (już nie pamiętam, a nie sprawdzę, bo nie jestem "u siebie") - z folderu config ze spolszczeniem wywaliłem wszystko oprócz folderów gameplay, text i ui oraz pliku localization.ltx w którym linijkę language = pol zmieniłem na language = rus, po czym wkleiłem zawartość folderu pol (bodajże był w folderze text) do rus. Po tym gra mi ruszyła i było wasze spolszczenie, tylko jak mówiłem, brakowało niektórych opisów a niektóre były ślaczkowe. Fixa 15, którego wkleiłem do folderu z grą, nie wypakowywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo chętnie zagrałbym w tego moda - akurat będę miał trochę wolniejszy weekend. Byłbym wdzięczny za informację, jak go zainstalować (tzn. z jakim fixem i w jakiej kolejności instalujemy które pliki). Szczerze przyznam, że trochę się pogubiłem w tych wszystkich poprawkach. Czy może polecacie czekać na poprawnie działający z polską wersją językową fix nr 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaniedbaliśmy tego moda. Powodem tego było pojawianie się mnóstwa nieoficjalnych fixów. Spolszczenie robiliśmy z fixem 3 i 4, teraz jest 15. Oficjalny Patch 0.1 for OLR 2.5 dodany jest do spolszczenia. 

Najlepszym rozwiązaniem było by zainstalowanie moda zgodnie z opisem w 1 poście. Problem w tym, że nieoficjalnych fixów 3 i 4 już nie ma. Może ktoś ma i wstawi.

Chciałem zrobić aktualizację spolszczenia, ale tak jak pisałem wcześniej - nie potrafię zainstalować tego moda z nieoficjalnym fixem 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.