Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliło mi się, artefakt kinetyczny to ten artefakt za pomocą którego można ruszać rzeczy.

Zdobyć można go (chyba) na 2 sposoby.

Pierwszy to wycieczka do Med-Priboru. Po przybyciu Barman powinien powiadomić nas że potrzebuje anomalnego Wintorieza, który jest w rękach gościa z Czystego Nieba w głównym kompleksie (tam gdzie był schowek Striełoka).

Po pogadaniu z gostkiem odeśle nas za bazę wojskową, gdzie znajdziemy dużo trupów stalkerów w niebieskich kombinezonach i stalkerów z płaszczami. Gdzieś w pobliżu znajdziemy czarną teczkę z artem kinetycznym.

Po powrocie do kompleksu czeka nas komitet powitalny złożony z całej hordy mutantów, poczynając od zombi kończąc na chimerach, więc się przygotuj. Gościu z CN zginie  a my możemy zabrać jego pukawkę.

Weż trochę antyradów bo koło teczki jest dużo promieniowania.

Drugi sposób na który nie jestem w 100% pewny to odwiedzenie Starucha w X18. Bodajże będzie teraz siedział tam gdzie ratowaliśmy artem kinetycznym jakiegoś samotnika podczas pierwszej wizyty.

Jeśli mnie pamięć nie myli to za któryś z artów grawitacyjnych (nie pamiętam który) możemy kupić od niego art kinetyczny lub strzelbę na bolty.

Edytowane przez GlucioPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u czystoniebowca na med pribor i kazał mi przynieść teczkę która leży "za murem" ale którym murem i gdzie konkretnie tego się nie dowiedziałem, obczesałem całą bazę dookoła i nic więc olałem to zadanie.Teraz już wiem że za bazą wojskową więc tam pójdę i poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GlucioPL napisał:

Jaką strzelbę? TOZa? No raczej się da, nie widzę czemu nie.

Mi nie chodzi o tego długiego toza, tylko tego co dostaje się od żaby zaraz przed zabiciem kontrolera w kordonie, wyrzuciłem go jakoś zaraz potem na wysypisku i już nigdzie nie widziałem takiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz repack, bo widzę, że masz inną wersję moda i może byc to problem. W Głownym katalogu powinieneś mieć OLR-Launcher.exe i Stalker-Orl.bat i przede wszystkim Configurator.cmd, który odpalasz na początku. U Ciebie nie widzę nic takiego. W ogóle masz wersję moda z Fixx 19? Na pierwszej stronie masz linki od @cichy do Repacka. Instalujesz tylko jego i nakładasz spolszczenie. Odpalasz konfigurator i wybierasz odpowiednie opcje. Potem odpalasz ORL-LAuncher.exe i klikasz Oblivion Lost Remake

 

Tak powinien wyglądać główny folder.

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałeś z tych linków na pierwszej stronie?

https://cloud.mail.ru/public/7cHz/FaFom2F9D

https://cloud.mail.ru/public/A3Tf/oUeXZCNL5

Jeśli tak, to dlaczego twoja struktura plików się różni? Mod jest samodzielny, nie instalujesz go na podstawkę, a chyba to zrobiłeś.

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaa a to on jest samodzielny, a ja go właśnie w podstawkę wklejalem ehh

@tom3kb jak to nie uciagnie toster tego moda? Z resztą zobaczę bo zawsze chciałem zagrać w tego rimejka, zwykłego obliviona kiedyś już zrobiłem i to nawet na poprzednim kompie, i chodził normalnie a tamten to jeszcze miałem na xp haha, to był dopiero zabytek 

@FeRu tak z tych linków pobierałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Mod nie ma wielkich wymagań. Na statyku powinien spokojnie działać nawet na chlebaku. Jednak oświetlenie dynamiczne jest już bardziej wymagające. Najważniejsze to nie przesadzić z gęstością trawy, bo dając suwaki na maks nawet mój I7 2600k podbity na 4.8GHz  się dławi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FeRu dobra wszystko hula, mam statykę i najmniejsze ustawienia grafiki, trawy na zero, i wszystko co mogło by psuć moda na minimum nawet rozdzielczość 1024x960 ustawiłem w razie W, powiem ten mod taki sobie, najgorzej bo nie znam tych lokacji ale to może i plus, no nic pogram trochę i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłeś  i to na marnych ustawieniach, dlatego może CI się wydawać taki sobie. Co innego odpalić moda na najwyższych ustawieniach. Grafika i stare wersje lokacji na prawdę wyglądaja super. Nie ma się co spodziewać po tym modzie super hiper grafiki z modelami HD i broniami, bo nie o to tu chodzi. Jest to mod przywracajacy STALKERA z lat 2002-2004 i to udało się świetnie. JA ograłem OLR  z 7-8 razy i ciagle do niego wracam, bo ma ten sam klimat, który widziałem w zapowiedziach, screenach i trailerach właśnie z tych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.