Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja mam 3 problemy.

1.Potrzeba nazwy rurki do miotacza by zrespić na wysypisku  się nie zrespiła sejwy nic nie dają.

2.Anomalia "sniezna"nie mam jej w encyklopedii chociaż zrobiłem jej zdjęcie(a może to zrobił @tom3kb) jak ona wygląda.

3.Po dodaniu pliku na 28 artów na pasie w encyklopedii przejścia i sposoby transmutacji są  po angielsku czemu????

ss_suchy_08-01-19_16-30-15_(l01_escape).thumb.jpg.1ec8203424340e83cd93d2a59bae51c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1  Najprostszym wyjściem "za potrzebą", będzie kupienie kapsuły tej anomalii i sobie ją postawić. Nie będziesz musiał ganiać aby ją znaleźć. Tylko na miejsce postawienia wybierz albo ustronne miejsce, albo takie, że będzie powstrzymywała mutanty.

Możliwe, że zamiast kapsuły trzeba użyć artefaktu. Nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ludzie mają problem z rozpoznaniem anomalii? Po co wydawać gruby hajs na kapsułę. Prawie na każdej lokacji jest śnieżna. Po za tym za każdym wejściem na lokacje, układ i rodzaje anomalii się zmieniają. Śneżną chyba tak samo rozpoznać łatwo jak galaretę. Jak sama nazwa mówi anomalia wygląda jak opadający śnieg. Mnóstwo białych kropeczek i charakterystyczny dźwięk świątecznych dzwoneczków z szumem wiatru.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - schowek dzwiękowy? Jeśli tak - masz cztery -

-pierwszy na stacji paliw na dachu ( odgłos kapania wody)

-drugi na  konstrukcji z dużą radiacją ( dzwięk skrzydeł ptaków) 

-trzeci na słupie przy budynku bazy Borowa ( odgłos radiostacji)

-czwarty w zatopionym Kamazie ( krakanie wron)

Niestety nie pamiętam kolejności. 

Schowek Striełoka - w betonowych kręgach  w jeziorku  przy "podziemnym" wejsciu do bazy Borowa ( DM )

                               - równiez w betonce przy budynku z Najemnikami ( Dzicz)

Uwaga - bez superskoku jak wejdziesz do kręgów to raczej nie wyjdziesz.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm pomyliła Ci się tylko kolejność między punktem 3 i 4,:) wcześniej w kamazie na bajorze, póżniej na słupie obok bazy bandytów... a potem wsch. prypeć i dalej... :) Co do tych schowków w rurze na dziczy to są 2 warianty, jeden w rurach przy tym małym budynku przy którym stoi krzyż, drugi wariant w rurach zaraz przy niedokończonym budynku gdzie siedzą najemnicy. 

Godzinę temu, Zwinny napisał:

Kto broń białą naprawia?

Sam możesz naprawić przy pomocy zestawów naprawczych. A z postaci to chyba Wasyli, ale nie wiem dokładne, zawsze naprawiałem broń białą sam. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Tak jak pisał @boberm do broni białej są zestawy do ostrzenia. Dostajemy je za zadania cykliczne. W schowkach bardzo rzadko się pojawiają, mi w schowku trafił się tylko jeden. Wykonuj cykliczne i patrz jaka nagroda za nie i będziesz wiedział:)

W sumie choćby jeden taki zestaw wystarczy, możesz go użyć 3 razy, i naprawia sporo około 30 % uszkodzeń albo może i więcej, nie sprawdzałem dokładnie.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie założenie jest takie, aby tej super broni nie używać non stop tylko od święta a codziennie biegać z bagnetem m7. Dla mnie jest to już przegięcie i gram z czitem :)

Pany problem mam. Przejście na radarze, u góry tylko Monolit siedzi i wchodząc tam od razu strzał i koniec.. Jest jakaś inna droga? Czy trzeba się męczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.