Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Sorry że cie w błąd wprowadziłem.

Nie no spoko, ja i tak Ci w tym temacie nie pomogę, bo nie pamiętam gdzie te pukawki się dostaje. Op 2.1 jest ogromny i żeby zapamiętać każdy szczegół, mózg musiałbym mieć większy niż ten w X-16:) 

Poczekaj, może ktoś inny będzie takie coś pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

ja sam nie pojmuję jak komuś się chciało robić tak wielkiego moda i że wogule zmieścił się w 15gb. 

Ja też nie wiem.... Ale właśnie za swój ogrom zadań ten mod jest taki fajny i wciągający:) A że trudny i przegięty, to już inna sprawa.... Mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w OP.2 dało się ją dostać od Zimnego chyba. Ale pewien nie jestem.

Ja oprócz Haka strzelby wcale nie używam tych zabawek. AA-12, USAS Szatan, Sajga 20 no i mój faworyt AA-12 Camo to broń która jest najlepsza :) Kładzie wszystko. Nie widzę sensu dokładać lunetę do strzelby.. wolę mieć karabinek z lunetą. Większa siła ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem zrobić misję z traktatami naukowymi dla Sacharowa. Grałem poprzednio w STALKERSOUP i zrobiłem tą misję, tylko że tam to było mniej skomplikowane. W X18 znalazłem bez problemu ten traktat ale w X16 już plątam się z godzinę i nie mogę znaleźć. Opis misji mówi że "traktat powinien się znajdować w pomieszczeniu gdzie Duch odbierał ostatni raz łączył się przez radio". Mało mi to mówi... W STALKERSOUP traktat był dupnięty na podłogę razem z Duchem w pomieszczeniu z kontrolerem i to wszystko, a tu jest w schowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do was. Czy macie bardzo częste wyloty podczas np. zapisywania, wchodzenia w różne strefy, rozmawiania z kimś w barze? Bo już dzisiaj mi 12 razy wywaliło grę i już mnie to powoli irytuje. To mi się najczęściej w barze dzieje(na terytorium poza barem też, najczęściej przed wejściem tam gdzie jest masakra z psami, i przy przejściu na magazyny wojskowe/dzicz) i na bagnach. Na bagnach chyba mi najwięcej w dniu wywaliło grę 4 razy ale dziś już mam rekord wylotów w godzinę. Chyba to się zaczęło dziać po zainstalowaniu tego cheata od Junxa, jeśli to przez to i nie ma wyjścia poza usunięciem tego, to już wolę te wyloty. Jak jest się anielsko cierpliwy to to nie przeszkadza ale ja nie należę do tego typu osób :)

Aha i jeszcze jedno, jak wywali mi grę to najczęściej pokazuje się error z napisem "(coś tam na e, nie mogę sobie przypomnieć, może później dopiszę jak przypomnę sobie lub znów mi wywali) is invoked"

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Dla mnie to trochę dziwne.... Ta wersja Op jest bardzo stabilna, chociaż gram na "drewnianym" sprzęcie, nie miałem z nim takich problemów.

A jak u Ciebie z zapisami? Przenosisz je czasem poza folder moda czy wszystko w modzie jest? Czasami to pomaga. W wersji 2.0 to pomagało, tutaj, myślę, też może pomóc.

Co do tego czita - to jest prosty sposób. Wrzuć do moda z powrotem oryginalny plik death.manager i pograj trochę, zobaczysz czy wyloty ustąpią. Jeśli to jest wina tego czita, to po przywróceniu oryginalnego pliku wylotów nie będzie. A w zamian za tego czita będziesz mógł dorzucić spawner.

No i jak znów Cię wywali:biggrin: to podaj loga błędu. Może ktoś znający się na rzeczy coś pomoże. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris RadiataNie, nie mam bo właśnie zrobiłem tak jak kiedyś mi powiedziałeś żebym sobie tam linijkę master zmienił z 4 na 40, dzięki za to :)

 @Ignachinio No właśnie tak też podejrzewałem... Dobra, jakoś przeżyję, gram na oświetleniu dynamicznym, bo jest dużo ładniejsza grafika. Gram na swoich zapisach, nawet nie wiedziałem że na kogoś zapisach można grać.

Tu mam dokładniejszy screen errora.handelisinvoke.png.f75d71fb2d02580fae4beb8fd8022978.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka cytując wpis na stronie http://stalker-worlds.ru/forum/topic/4116-vylety-i-bagi-op-21/page-23

"Nie znaczy to, że coś się zepsuło, po prostu pamięć gry się przepełniła, co jest związane z 32-bitowym silnikiem gry. 
Wylot może zdarzyć się na przeładowanej teksturami lokacji, takiej jak na przykład Bagna. 
Albo może wydarzyć się, kiedy niesiesz kupę towaru w grawikostiumie, co również może przepełnić pamięć gry."

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zbieram traktaty dla Sacharowa i teraz jestem w X10. Miałem schowek, nazywał się "zapasy monolitowca" i był właśnie na cysternie w X10. chodzę po laboratorium i nic nie mogę znaleźć. Także wstąpiłem do poradnika, tam zadania z traktatami i patrzę a tam powinien być traktat, gdzie ja miałem ten schowek. I teraz jestem w niepokoju bo boję się czy ten traktat czasem nie kopnął w kalendarz i go już nie odzyskam. To ten schowek nie?:

Jeszcze jedno, jak dostać się do tego warlabu?

ss_kuba&filip_07-08-20_13-41-05_(l10u_bunker).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

A kto zleca to zadanie? Czyli muszę zrobić najpierw te zadania a później dopiero z traktatami?

Musisz, panie dziejku, zacząć główną fabułę Soljanki:) Zaczyna się od wzięcia zadania u Łysego w Barze na przyniesienie skarbu z Pieczary. Potem rozmowa z Górnikiem, a dalej już poleci...

Tu masz poradnik:

W tej wersji niektóre zadania są zmienione, ale nie ma tego dużo, będziesz wiedział co i jak. W razie problemów daj znać, zawsze coś się wymyśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.