Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Anomalie bandyci... i bum BTR tylko by się nadawał ale chyba jeżdżącego nigdzie nie ma :P

Jest jeżdzący BTR. na Cea 1 koło wejscia do sarkofagu. chyba ze ci wybuchł.

(niedaleko tam gdzie była torba dla doktora)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr_Sztychowka napisał:

No tu jest taka ciekawostka, tego BTRa również prowadzić w vanilli cienia Czarnobyla, zapomnieli usunąć...

coś mi się tam przypomina.. ale fajnie wiedziec, ostatnio sie "bawiłem" i wlazłem tutaj.

White.jpg

A co do uzyteczności samochodów, Nie do końca, mam samochód z ATP w barze i transportuje sie nim między moim schowkami, do tranzycji, jest szybciej i nie musze łazic. mam ten samochód poza mapą.

A propo, gdzie moge kupić uniwersalne zestawy naprawcze do broni białej? dostałem od lubera. a gdzie dostac wiecej?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś kim jest jakiś "ARF-man"? Bo przyszedłem sobie na Kordon oddać Buustiemu walizeczkę, i patrzę a jego kolega jakieś truchło ciągnie, to ja przeszukuję, a tu minigun w środku i paczka ammo...

On jest potrzebny? Bo tak szczerze to ten minigun mi się podoba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, TwojaStara napisał:

czy ten mod powoduje chęci do samobójstwa ?

Nie, nie powoduje. Spokojnie:happy: Jest po prostu trudny i miejscami przegięty. Jak lubisz taką skomplikowaną rozgrywkę, to ok, a jeśli nie.... To poszukaj sobie czegoś przyjemniejszego i łatwiejszego, mnóstwo takich modów jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem sobie na Zatonie, i trochę się zawiodłem. Bo jeszcze przed tym na Jupiterze byłem i to było bólem, że jak jest ten taki "ogólno-lokacjowy" bar, to tam nikogo nie było. Radio sobie chodziło i koniec. To sobie myślę, że może na Zatonie coś będzie. To idę sobie na Skadowsk... Pusto. Nawet radyjo nie gra. Czy oni później się pokażą? Bo ktoś mi kiedyś mówił że nawet gadający Bibliotekarz tam jest. 

I jeszcze, bo nie jestem jednak całkiem zawiedziony, bo jest nowa frakcja "Wehrmacht" i w "Żelaznym lesie" był Paul Hausser. I teraz się zastanawiam, czy też kiedyś znajdę tego nie miłego generała na "A", nie chcę wypowiadać jego imienia, bo jeszcze bana dostanę ;).(mam nadzieje że nie dostanę)

Aha, bo jeszcze zapomniałem, powie mi proszę ktoś, ile było lokalizacji w OP2? Nie musicie wymieniać nazw, tylko liczbę bym prosił :).

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Nie wiem, kiedy pojawiają się ludzie w stacji Janów. Ale na Skadowsku kwestowe postacie pojawią się gdy przyniesiesz Dimakowi 3 części starego dokumentu z Zatonu.

Ci z tej "sympatycznej" frakcji pilnują dokumentów Dimaka...:biggrin:

W OP-2 było +/- 36 lokacji. Tyle samo było ręcznych teleportów, na każdą lokację, stąd pamiętam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wariat napisał:

Nie wiem, kiedy pojawiają się ludzie w stacji Janów. Ale na Skadowsku kwestowe postacie pojawią się gdy przyniesiesz Dimakowi 3 części starego dokumentu z Zatonu.

Znaczy się, ja nawet nie wiem czy w ogóle oni się pojawią, czy oni w ogóle są... Nigdzie nie widziałem ich, ani na filmikach, screenach itd. 

 

2 minuty temu, wariat napisał:

Ci z tej "sympatycznej" frakcji pilnują dokumentów Dimaka...:biggrin:

Aha, aha, a jeszcze mam pytanko, gdzie jest ten gościu na G? bo nie pamiętam jak on się nazywa, ale on ma mieć kod do tych drzwiczek do laboratorium, tego ogólnie co tam był ten byczy karabin Gaussa w zewie Prypeci.

 

4 minuty temu, wariat napisał:

W OP-2 było +/- 36 lokacji. Tyle samo było ręcznych teleportów, na każdą lokację, stąd pamiętam.

Oo, dzięki, bo chciałem wiedzieć ile jeszcze mniej więcej schowków kolekcjonera mi zostało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dr_Sztychowka napisał:

gdzie jest ten gościu na G?

Anomalia "kocioł". Stoi sobie w szuwarach przy tej anomalii.

 

3 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

ja nawet nie wiem czy w ogóle oni się pojawią, czy oni w ogóle są

Po przyniesieniu papierków Dimakowi na Skadowsku pojawią się ważne postacie, niezbędne do ukończenia gry:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.