Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _KieŁ_ napisał:

Coś pogmatwałem, ale może ktoś miał podobnie i wybrnął... Mianowicie, wisi mi zadanie na zaginioną ekspedycję gdyż Sacharow nie opcji dialogowej na zakończenie. ALE, zadania od Kła mam zrobione, powinien mi dać teraz przejście na Czerwony i Limańsk bodajżę. Tylko niestety też nic nie chce gadać. I tak, nie pamiętam jak to było u mnie z Siwym, teraz przy przejściu na Jantar się pojawia, jest PDA ale nie dodaje mi się do ekwipunku, spawnerem też nie idzie dodać. Taka blokada jakaś, bo wszystko inne mogę brać. Cofanie w zapisach ostatecznie uwzględnię, chociaż nie wiem do jakiego momentu, ale może jest inny sposób?

Jestem tuż po zabójcach Kła i zadaniach Ducha - jak zrobiłem dwa zadania Ducha na Mścicieli na Bagnach i na Kordonie, u Sacharowa to zadanie zrobiło się aktywne, rozmowa była, potem pojawiła się nowa linia zadaniowa - żeby w x-10 znaleźć ciała naukowców - miałeś na to dialog? Bo zadania na to nie ma - tylko dialog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak to było z Duchem, bo niby w PDA mam notkę z pierwszego spotkania, potem pamiętam jak opowiadałem o tym Kłu, ale tak dawno to było że za nic przypomnieć sobie nie mogę tych kwestów Ducha z np. z  Mścicielami... . Sejwa nawet takiego nie mogę znaleźć, a niby mam wszystkie. A jeszcze nie tak dawno miałem dialog u Sacharowa, czy poświęci mi chwile, a on odpowiadał żeby pogadał właśnie z Duchem, tylko że jego nima, a już na pewno na Radarze... 

Kombinuję jak mogę by się nie cofać, bo tyle to ja jeszcze w nic nie grałem, dzisiaj natknąłem się na ciąg zadań związanych z nalotem kontrolerów na kilka lokacji i szalonym doktorem w x16:) Myślałem że coś to pchnie, ale nic...

 

EDIT:  Dzięki @boberm, tyle się tych poradników naoglądałem i naczytałem że już wszystko się myli ;) A przeoczyłem wizytę w podziemiach Agro i zasadzke... Dzięki Wielkie za naprowadzenie.

 

Edytowane przez _KieŁ_
problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _KieŁ_ napisał:

No właśnie nie wiem jak to było z Duchem, bo niby w PDA mam notkę z pierwszego spotkania, potem pamiętam jak opowiadałem o tym Kłu, ale tak dawno to było że za nic przypomnieć sobie nie mogę tych kwestów Ducha z np. z  Mścicielami... . Sejwa nawet takiego nie mogę znaleźć, a niby mam wszystkie. A jeszcze nie tak dawno miałem dialog u Sacharowa, czy poświęci mi chwile, a on odpowiadał żeby pogadał właśnie z Duchem, tylko że jego nima, a już na pewno na Radarze... 

Kombinuję jak mogę by się nie cofać, bo tyle to ja jeszcze w nic nie grałem, dzisiaj natknąłem się na ciąg zadań związanych z nalotem kontrolerów na kilka lokacji i szalonym doktorem w x16:) Myślałem że coś to pchnie, ale nic...

 

Rzuc okiem na  pozycję

"=poszukiwania zaginionej  ........"

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _KieŁ_ napisał:

EDIT:  Dzięki @boberm, tyle się tych poradników naoglądałem i naczytałem że już wszystko się myli ;) A przeoczyłem wizytę w podziemiach Agro i zasadzke... Dzięki Wielkie za naprowadzenie.

Jak udało ci się zrobić Kła bez Ducha ? Wow - chyba robiłeś Pieczarę i Labirynt, ja tam dopiero muszę się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pieczarę męczyłem już od początku, bo nie nawidzę tej lokacji, potem Labirynt, Niezbadane Tereny i wtedy odezwał się Kieł. Ale nie wiem czy taki ciąg leci normalnie, bo jednym z zadań głównych miałem wyloty i pomogłem sobie spawnerem, więc mogłem naruszyć kolejność...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja omijałem pieczare ile mogłem, ale już stoję pod ścianą - bo muszę już zrobić zadanie na Fimę Koksa - uwolnić go z Labiryntu, potem pewnie będę miał resztę zadań z labiryntem i potem pewnie kieł - bo wykończyłem na razie część nitek fabuły i zadania mi się kończą w PDA 

tak więc witaj Labiryncie - i przygodo

 

a Tobie dobrej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Korn otworzył sejf w Prypeci Kieł wysłał mnie do Czerwonego Lasu żeby znaleźć "coś".. Gdzie mogę to znaleźć no bo chyba nie trzeba dosłownie całej lokacji przeszukiwać?

Edit: Już znalazłem, trzeba było z Leśnikiem pogadać. Nie wiedziałem że się tam nagle pojawił to nie zaglądałem do pokoju na górze.

Drugi edit: Właśnie jestem w etapie gdzie mam wejść do D6 a z tego co wiem to to już ostatnia lokacja w tym modzie. Mam sobie zostawić to na finał i robić inne rzeczy czy wejść i przejść to? Nie byłem jeszcze nawet na wschodniej części mapy lol.

Edytowane przez Ziomkowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem na Radarze, nie wiem jak dostać się do schowka który jest za płotem obok przejścia do Doliny mroku, jak się do niego dostać ? to schowek kolekcjonerski 

i jeszcze potrzebuje dwóch kodów do drzwi, jedne drzwi są przy płocie odgradzający połowę Radaru a drugie są w laboratorium gdzie wyłączamy mózgozwęglacz 

za pomoc płace w walucie watykańskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przymulołek Tu masz wszystkie schowki Kolekcjonera na Radarze:

Spoiler

 

Kod do drzwi na Radarze da Ci Siak po wykonaniu jakiegoś zadania dla niego, a kod do zamkniętych drzwi w lab X-10 będzie dostępny jak będziesz miał zadanie znaleźć schowek Kostii w tym laboratorium.

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ziomkowsky napisał:

Jak mogę "popchnąć" to zadanie na znalezienie Prototypu nr. 1 ręcznego teleportera? Pogadałem z uczonym na Zakładzie Metalurgicznym i powiedział tylko coś o najemnikach i tyle, nie wiem gdzie, co czy kogo szukać dalej.

pogadasz z uczonym powie ci ze ci da jakies info za wyczyszczenie murów ze sprzętu do wykrywania osób - potem to zadanie znika na jakiś czas - ja na razie też czekam na kolejne info - aż sprawdzę w PDA co mam tam wpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postowałem już w temacie o Antycheacie ale przypnę jeszcze raz tutaj dla większych zasięgów. Oczywiście jeśli mogę bo bardzo mi na tym zależy.

Nadalem sobie uprawnienia i zainstalowałem spawner mimo tego i tak nic nie działa. Wgrany patch to 8.2.

To samo zrobiłem w pliku XRAY.

 

12312312432.PNG

Edytowane przez Starika..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Podpowiedziałbyś mi proszę które dokładnie są to linki na tej rosyjskiej stronie? Nie jestem w stanie się odnaleźć a i pobierałem foldery bin i gamedata wraz z plikiem xrCore i nie wiem czy już to mam czy nie.

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyrjaemsja-v-fajlah-op-21/

 

555.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.