Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tom3kb napisał:

no moje zapisy są czyste, dobre do testowania :)

Grasz bez czitów?? Szacuneczek. To się ceni:)

Juz bywały i takie sytuacje że grający na tym samym patchu nie mogli wczytywać sejwów innego gracza z powodu różnych dodatków. 

I nie będę sie rozpisywac tu o używaniu dodatków, sam grałem z kilkoma różnymi dodatkami, ale dobierając je trzeba być po prostu ostrożnym.

@kanon1022 Jakie masz dodatki oprócz spawnera? I na jakiej wersji grasz? Niedawno zacząłem od nowa tego moda i mam wszystkie zapisy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat no i ciężko jest dojść nawet co powoduje wylot. Ktoś wrzuca posta, a po dwóch stronach postów mu się przypomina, a bo ja mam to, to i to dodane. Albo nawet nie wie co konkretnie w jakiej wersji i od kogo :)

Ciężko znowu to sprawdzać bo w sumie by pasowało mieć taki sam zestaw.

A ilu grających to i tyle zestawów :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio żaden zarzut do ciebie :) nawet nie pamiętałem, że miałeś takie problemy.

Raczej ogólna uwaga z ponad 100 stron tematu, możliwe, że już kiedyś powtarzana.

 

A mapa przewodnika jest obok wieży w jednej z kupek/okopów z worków. Najedź na nie myszą i szukaj tego, którego otworzysz "f".

Chyba tej wieży blisko bazy Czystego Nieba, pomiędzy Cerkwią, s małą wioską.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem te problemy z mutantami. Niby po wgraniu antyczita, można dodawać te "ułatwienia" zgodne z nr, wersji gry, ale to g... prawda. Owszem, miałem dodane poprawki, w tym zwiększającą ilość ich części w trupach mutantów. Były to jednak poprawki "dozwolone", znajdujące się w temacie moda. Ale były to poprawki od graczy, a nie twórców moda. I widocznie modowy antyczit nie do końca został spacyfikowany. Nie znaleziono sposobu na te wyloty i mod poszedł do kosza.

A twórcy moda w przedsłowiu wyraźnie napisali, że za jakiś czas, sami antyczita usuną i chyba dopiero wtedy ci co z poprawek korzystają, nie będą mieli problemów. A z opinią o modzie nie będę się powtarzał, bo nieraz była cytowana i przez innych grających.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ma ktoś katalog binders pod patch 8.2. Mam częste wyloty z tego katalogu

Spoiler

FATAL ERROR
[06.12.19 16:24:06.460]  
[06.12.19 16:24:06.460] [error]Expression    : fatal error
[06.12.19 16:24:06.460] [error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[06.12.19 16:24:06.460] [error]File          : script_engine.cpp
[06.12.19 16:24:06.460] [error]Line          : 79
[06.12.19 16:24:06.460] [error]Description   : <no expression>
[06.12.19 16:24:06.460] [error]Arguments     : LUA error: ...s (x86)\op-2.1\gamedata\scripts\death_manager.script:299: bad argument #2 to 'random' (interval is empty) 
[06.12.19 16:24:06.460]      
[06.12.19 16:24:06.460] stack traceback:
[06.12.19 16:24:06.460]     [C]: in function 'iterate_inventory_simple'
[06.12.19 16:24:06.460]     ...s (x86)\op-2.1\gamedata\scripts\death_manager.script:414: in function 'create_release_item'
[06.12.19 16:24:06.460]     ...\op-2.1\gamedata\scripts\binders\bind_stalker.script:368: in function <...\op-2.1\gamedata\scripts\binders\bind_stalker.script:346> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Zwinny napisał:

po tej drabinie?

Спойлер

 

Cytat

w tej konsoli

To jest spawner

Naciśnij do przodu i skacz, sprawdź stabilność przed skokiem wytrzymałość.

Это спавнер.

Нажимай вперёд и прыжок, перед прыжком проверяй устойчивость.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zwinny napisał:

Porąbane są te schowki, całkiem psują fun z grania bo praktycznie nie da się ich znaleźć bez filmików 

A dla mnie te schowki w Op są najciekawsze:) Bez nich OP straciłby cały swój urok... One muszą być:biggrin: Jak znajdziesz wszystkie schowki profesjonalisty będziesz wiedział o czym mówię.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.