Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o Kryształowe Czaszki i balkony pozą lokacją bez podłogi? Tam tylko super skok pomaga albo grzebanie w ustawaniach wziąłeś wszystkie poprzednie?

Jak coś to popraw sobie skok w parametrach gry..

 

A co do Burerów to polecam z całych sił Zakład Metalurgiczny to co tam się dzieje i co się tam pojawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Burery szmery bajery nawet bibliotekarze. I na pewno spotkasz je także na Placu Budowy przy żurawiu.

Mam niejasne wrażenie, że z Elektro i starych częściej dropi czerwona część niż ze zwykłych.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ignachinio napisał:

Mam niejasne wrażenie, że z Elektro i starych częściej dropi czerwona część niż ze zwykłych.

No a ja mam wrażenie, że tylko z tych starych/dorosłych mutantów, np. Dziś na mrocznym parowie dorosły kontroler mi dał bozeara, a też nie przypominam sobie żeby mi zwykła pijawka dawała czerwone macki, jedynie 4 razy dostałem od bagiennej. 

Ulala, nauczyłem się cytować zdania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Pamiętam ze pytałeś o Bezoary, więc dowiedziałem się na ich temat troche więcej, nie wypadają one z kontrolerów "zasadzek" tylko wypadają ze wszystkich normalnych kontrolerów ( z Szybkich nie wypada) poprostu to jest rzadki drop

i gratki zostaniem Stalkerem

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zasada jest taka im rzadszy stworek tym większa szansa że będzie czerwona część. Elektrokontrolery maja często Bezoar.

I zapomniałem Ci powiedzieć, że w Zapomnianym Lesie na środku lokacji zazwyczaj kręci się z 5 kontrolerów tam bym się udał.. obok latają też Burery :D Ale trzeba uważać bo są chimery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dźwiękami broni mianowicie są one znacznie cichsze od reszty. Co mogę zrobić żeby były one na takim poziomie jak reszta? Wszystkie opcje dźwiękowe włączone i ustawione na max. 

Edit: tak samo dźwięki Naznaczonego (zmęczenie po wyczerpaniu wytrzymałości) 

Edytowane przez Zigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZigiOj, to chyba już z komputerem jest niestety problem... Jak ja miałem 2 lata temu zastępczy komputer, taki szpej, ale bynajmniej ROBLOX jakoś chodził, i później minecraft itd. Akurat S.T.A.L.K.E.R nie poszedł, ale w absolutnie każdej grze też tak miałem że tylko na wschodzie słyszałem... zachód, północ i południe były całkowicie wygłuszone. Poszperaj coś po necie, może znajdziesz coś na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !, chciałbym zakończyc quest z fotografowaniem mutantów, zostało mi 5 mutantów do sfotografowania i do tej pory nie mogłem znależc ich Legowisk czy moze mi ktos powiedziec gdzie znajde te 5 mutantów ? :

Podziemny Pełzacz , Psionik, Skaczący Pseudogigant, Ognista chimera , zarazony zombiak

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziemny Pełzacz pieczara i labirynt od groma tego tam lata

Psionik rozwiniecie kontrolera chujek złamany bardzo niebezpieczny często widywany w miejscach przebywania kontrolerów gdy długo CIe nie ma. Np mroczny parów przy wiadukcie.

Skaczący Pseudogigant, przesiaduje ze swoimi kuzynami jest szary i mniejszy. Bagna niedaleko przejścia na Agro ewentualnie stadion w Prypeci

Ognista chimera tak jak admin :D napisał Dolina Mroku czasami w barze przy przejściu na MW ja swoją złapałem na CEA 2 ale była widoczna tez na CEA 1 przy przejściu z CEA 2 na polanie oraz przy wejściu na lokację na polu za płotem  trudna do dostania.. rzadko się pojawia

zarazony zombiak też niebezpieczny.. jak go zabijesz wywali masę much albo komarów... Jupiter zarówna tunel pod dronem jak i Zajezdnia kolejowa można go złapać też w mrocznym parowie i zapomnianym lesie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ignachinio napisał:

Ognista chimera tak jak admin :D napisał Dolina Mroku czasami w barze przy przejściu na MW ja swoją złapałem

ona czasem nie wygląda pomarańczowo i ma te specjalne efekty co zostawia za sobą? ( bo taka latala w zapomnianym lesie)

Bo jest Piekielna Chimera, i Ognista chimera i chyba to była ta piekielna nie ognista bo bym miał mutanta zaliczonego

24 minuty temu, Ignachinio napisał:

zarazony zombiak też niebezpieczny.. jak go zabijesz wywali masę much albo komarów... Jupiter zarówna tunel pod dronem jak i Zajezdnia kolejowa można go złapać też w mrocznym parowie i zapomnianym lesie.

czyli praktycznie funkcjonuje tak samo jak komarze zombie?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Podziemny Pełzacz

jest w mrocznym parowie, przy mostku, przy kanale

 

Godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Psionik

Powinien być w okolicach elektrowni raczej na CNN-2 lub na bagnach, w lewym górnym rogu, tam była misja na czerwony mózg kontrolera dla Swiblowa

 

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Skaczący Pseudogigant

Jak robiłeś fabułę z poszukiwaniem egzoszkieletu czarnego doktora, to tam będzie misja z zabiciem stada pseudogigantów i tam bedzie z 8 takich, lub rzadko w centralnej Prypeci

 

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Ognista chimera

w mrocznym parowie przy przejściu na Kordon, na lewo

 

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał:

zarazony zombiak

Jest 1 na stadionie w centralnej Prypeci

Ja za to nie mogę tylko znaleźć łuskowatego szpona śmierci. Znalazłem zwykłego szpona śmierci na radarze i na dzikich terytoriach, morował jednego bandytę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

Ja za to nie mogę tylko znaleźć łuskowatego szpona śmierci. Znalazłem zwykłego szpona śmierci na radarze i na dzikich terytoriach, morował jednego bandytę :).

Moge dać ci wskazówke ze czasami respi sie w podziemiach agropromu, tylko rzadko, niewiem czy był to normalny czy łuskaty, kolejny szpon zrespił mi sie na bagnach koło spalonego gospodarstwa.

W pieczarze, bywam rzadko

a w mrocznym parowie wogole nie przebywam bo nic tam juz do robienia nie mam, teraz dopiero robie questa na probki pędy masy

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ognistych chimer: DM przy helikopterze/Zapomniany Las zaraz przy wejściu (mogą tam być lawowe, ale jak się je utłucze i wejdzie w lokacje następnym razem to mogą się respić, ich tam w ogóle od groma lata)/ Magazyny wojskowe przy helikopterze blisko posterunku Wolności przy przejsciu na radar. Spawn też randomowy.

Czerwone części mutantów najczęściej dropią na Bagnach. Bezoary lecą w kontrolerach na bagnach i Yantarze w fabryce/labolatorium.

Panowie jak najszybciej poradzić sobie z wieżyczkami w mrocznym parowie? Wisi mi to zadanie od Fanata jakiś czas a chciałbym się w koncu po imadlo wybrac.
Wieżyczki w labie na radarze znikają, czy bede musial sie znimi uzerac przez cala gre? 

Kto sprzedaje bagnet m9? Ruszam z linia zadan na noze u Zachara, a nie pamietam kto to sprzedawal. U Sidora nie ma.

 

Jakis czas temu zastanawialem sie tez, czy ktos zapisow nie potrzebuje? Z poczatku gry, by nie przechodzic wszystkiego po piec razy. Gram na odblokowanej wersji 8.2 bez jakichkolwiek usprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.