Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Fenix napisał:

Konserwy xD

Jak chcesz konserwy to poprostu masowo to skupuj od handlarzy te konserwy są tanie jak chcesz przyspieszyc proces to sciagnij se dodatek na szybszy asortyment, zapisz przy handlarzu i kup konserwy, zapisz i załaduj i ewentualnie rób to ile chcesz

uzbierałem już z 400 flaszek wódki kupując masowo konserwy.

zyła ma najlepszy handel wymienny.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorczo kilka niedogodności, które chciałbym naprawić. Niektóre powtarzam.

1. czy można zwiększyć zasięg wyświetlania cieni?

2. czy jest możliwość zrobienia np. tak jak jest w NS2016 podświetlania klawiszem przedmiotów leżących na ziemi w najbliższym otoczeniu?

3. czy jest mod zmieniający (obniżający) pozycję wyciągniętej broni?

4. czy można ustawić nieprzezroczyste tło inwentarza i okien?

 

straszyliście tym poziomem trudności, a mod jest raczej upierdliwy, a n ie trudny. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przeszedłeś cokolwiek na bazie NS to mod jakieś mega trudny nie jest bo go znasz ;)

Ale spróbuj zrobić szarżę jak w innych modach.. zginiesz w trzy sekundy. Ja na końcu gry potrafię dostać strzała z nie wiadomo skąd i zginąć.

A co do problemów graficznych.

Zasięg Cieni nie zmienia się w opcjach?

2) Raczej nie ma takiego czegoś

4) chodzi Ci o to że wchodzisz w inwentarz i nic w nim nie ma? Wejdź do gry ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach nie ma możliwości ustawienia zasięgu cieni. Co do przezroczystości, to chodzi o to, żeby tło plecaka, czy dialogu nie było po prostu przezroczyste.

 

Co do trudności, to chodziło mi o to, że co prawda można zginąć od 1 strzału, ale to działa w obie strony. Grając snajperem i stosując taktykę strzał/ukrycie gra się przyjemnie. Nie twierdzę, że łatwo. Problemem są sytuacje specjalne jak ta z bazą w Agropromie, gdzie te mi-24 wojakom pomagały.

 

Przy okazji Agropromu. Tam trzeba było dać wojskowym PDA Kreta do skopiowania. Coś to zmienia do sytuacji gdyby zdecydować się na walkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na walkę :D Istniej minimalna szansa że by Ci się udało wygrać. Jest ich tam od groma i są świetnie uzbrojeni. A po drugie ktoś to u nas zrobił i zepsuł fabułę jakiś zadań nie idzie brać przez to.. Wiec lepiej nie kombinować. Oddać zrobić zapomnieć ;)

Wiesz fabuła podstawki zawsze jest łatwa wejdziesz w fabułę NS albo OP to wtedy napisz wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest teren na wprost od zachodniego (nie północno-zachodniego) wyjścia z Baru. Brak znacznika przejścia do kolejnego terenu, tylko takie coś jak poniżej. Po załadowaniu sejwa z przed 1 wizyty w Barze jest to samo. Mam już po grze? To już kolejny taki bug. Pierwszy w kanałach Agropromu, ale tam w pewnym momencie zaliczyło zadanie i pojawiło się w końcu możliwość przejścia na kolejny teren.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Koledze chodzi o zachodnie wyjście z Baru, czyli przejście na Dzicz:)

@Fenix Mi przychodzi tylko jedno rozwiązanie. Wstaw zapis z Baru i powiedz, na jakim patchu grasz. Mogę pomóc, jeśli masz 8.0. A jak grasz (domyślam się) na patchu 8.2, to ktoś mający tego patcha mógłby sprawdzić u siebie. Może nawet  @Ignachinio byłby taki dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... szukałem dzisiaj Schowków striełoka w czerwonym lesie z 2 lub 3 godziny, skakałem jak małpa szukająca bananów, każdy zakątek sprawdzałem i w krzakach i ani z 2 schowków nie znalazłem, niewiem gdzie tego nawet szukać przeszukałem cały mozliwy teren mostu do limanska, Krzaki koło mostu do limanska i Drzewa koło tego mostu, skakałem też po drzewach po srodku lasu, Sprawdzałem kopalnie, i te tunele, w kolejnej kopalni też nic zbytnio nie było Mógłby mi ktoś wskazać droge?

Czy jest to w obszarze drogi do limanska? W sródku lasu? Obszar chatki leśnika? Czy obszar anomalii koło czołgu?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Akron1112 napisał:

Witam.

Mam takie pytanie?,czy Kieł będzie jeszcze potrzebny do jakiś zadań,bo znalazłem go martwego na Magazynach Wojskowych,a jeszcze nie robiłem misji na pierścień Łukasza.

Powiem tak, jak zginął to nie przejdziesz gry, bo bedziesz z nim szedł na generatory, musi ci dać zadanie na dokumenty w czerwonym lesie

Inaczej mówiąć. Jest ci bardzo potrzebny do zadań. I ogólnie do Fabuły Solianki.

Musisz sie cofnąc do momentu kiedy byłeś przy nim ostatnio, kiedy żył, bo inaczej nie dojdziesz na generatory, czerwony las, Limanska itp

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka mogą kipnąć, trudno to zrobić samemu, a i mod musi się postarać ale czasem słychać głośny dźwięk i na ekranie jest duży czerwony napis, że zginęła ważna postać questowa. Jak coś takiego się przytrafi to nie można grać dalej tylko trzeba wczytać zapis i nie dopuścić do śmierci npca.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio@samotnik67 dzięki za poradę.Próbowałem go wskrzesić żywym sercem,ale nie udało się.Wszystkie zadania od Dimaka i Akila muszę skasować.

Widocznie może to być złośliwość gry,bo nie mialem żadnego powiadomienia czerwonymi literami,że zginęła ważna postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.