Skocz do zawartości

За Гранью Реальности (Poza rzeczywistością)


Rekomendowane odpowiedzi

zagranyurealnosti_cover_s.jpg


Platforma: G.S.W.R. 1.4.85 Autor: @Redix Planowana data premiery: 2023 r.

Sierpień 2012. Do baru "100 Radów" wchodzi doświadczony stalker Pazur (Коготь). Wypija, rozmawia z Informatorem i wychodzi. Gdzie dalej prowadzi jego ścieżka? To wam przyjdzie się dowiedzieć...


Cechy moda:

Spoiler
  • Nowa zróżnicowana fabuła.
  • Nowe lokacje z działającą symulacją życia.
  • Nowy interfejs.
  • Paczka broni STCoP 3.5.
  • Mod graficzny G.S.W.R. 1.4.85.
  • Retexturing w wysokiej rozdzielczości, w kanonicznym stylu.
  • Globalna wymiana wszystkich NPC, wiele nowych modeli, różne warianty profilów.
  • Nowa paczka modeli NPC w kanonicznym stylu.
  • Zmiana wyglądu głównego bohatera w zależności od noszonego kombinezonu i hełmu.
  • Jako głos protagonisty posłużą nagrania Andrieja Prochorowa (wycięte kwestie z buildów).
    Dodatkowo, jeżeli protagonista założy hełm, to jego głos będzie stłumiony, tak samo jak u NPC.
  • System karmy u głównego bohatera.
  • 2 zakończenia, które nastąpią w zależności od podjętych decyzji w trakcie gry.
  • W trakcie rozgrywki można będzie spotkać zarówno znane postacie z oficjalnych gier, a także zupełnie nowe.
  • Dialogi z perspektywy trzeciej osoby.
  • Cutscenki z perspektywy trzeciej i pierwszej osoby, praktycznie każdemu questowi będzie towarzyszyć własna cutscenka.
  • Osiągnięcia.
  • Duża ilość schowków i łupów rozsianych na lokacjach.
  • Roślinność z Absolute Nature 4 z możliwością wyboru 7 stylów - Autumn Aurora, Autumn, Dead, Default, Dry, Green, Rotten.

Kilka słów od autora: 

Spoiler

Witam wszystkich serdecznie. Wcześniej mogliście znać ten mod jako "Fate of Mercenary" - no, plany się zmieniły, nie było już żadnej motywacji do tworzenia moda z takim scenariuszem. 
Teraz z nowymi siłami mogę kontynuować rozwój projektu. Tym razem fabuła nie mówi o najemniku, ale o prostym stalkerze. Krótki wstęp można przeczytać w opisie powyżej.


Screeny: 

Spoiler
4210609a0cc10458fc8a312b2cab0232.jpg7727185e0d550fdafc5457681f1e30cf.jpga99148de2d3d530c56f38c45a6769bad.jpg
bdc28b30e2583014da1390ce366933cd.jpg0cf5b9011bd61070cc6f81a84dccecc9.jpgdf198d19c862351040a231b3babdff17.jpg
1f8720cf2b29dfa214cf9dda395efb79.jpg2f99bc0c4acbf8d0819647c4901be329.jpg415ad77e87fa77fbf3b2f044b873cf91.jpg
d3e9d1ff6b38396e072abffe0e3ced04.jpg32a92b35a5fa86621e072492e0b3e445.jpg15303240b76cbf54e5f780814a5815de.jpg
b456d0ec5491cd009f495567c122f0ec.jpg281775f358a50c8f831cbd894ea79976.jpg99a4a32f3fb5faf4a1b4fbba4fc6f2f0.jpg
2820a1d39b2ceb4e582ade7054ac6a33.jpgc70b9fc37fea3014440fac06650c774c.jpg2e741c1e5e9a52eb4fa4b5973b7c6b50.jpg
973d70ce9eace6d3ee168ad98d615d38.jpg9eb96099a0d36d40b65c6285e2ed5044.jpg07a37cdcc3fbdd5fca9fa7e48c4dcd18.jpg
0d10ce80601c4d20b5c9f9f0e9da682f.jpg456a667b6b80caaf38f0be5179055b80.jpgdc7ca78b3914ee4589ed9f5d6043555b.jpg
c5c6891e187ed8d2a70186665fff539d.jpgc969eb11d6ffd1cbed95763685417454.jpg7e6f1863d123b3ff7be5493eda1d24f4.jpg
9af17f95379ba80dd14ba0c0a58c960b.jpg3e3e2c3392fed6c781950963f10f132e.jpgf47065dc18d846a0ec4de4034d5fac04.jpg
cbf7017f9dc850b5dcf97b4e2cecb906.jpg7d76ed35ad7f2cd625d69cf3bbbceca2.jpg443a3bfbd19b789e7808da5e65c33c64.jpg

Filmy:

Spoiler

Gameplayowy teaser:


Gameplay «Чёрное Озеро» (Czarne jezioro):


Źródła: appro.jpg  Y6DvRrN.jpg  8Ztdqug.jpg
 

  • Super 1
  • Dodatnia 6
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak widzę w modzie pepeszkę, to mam od razu jakieś zahamowanie. Ta broń "wielkoojczyźniana" mnie mierzi. Choć wiem, że dla wielu to atrakcja, bo nie bacząc na to jakie faktycznie miała pepeszka "zdolności bojowe", robią z niej broń skuteczniejszą od współczesnej. Ale... , niech będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w modach broń z okresu IIWŚ traktuję właśnie jako pewną atrakcję. Fajna sprawa, bo dla urozmaicenia można czasami z niej postrzelać, ale żeby biegać przez całą fabułę z Mosinem, to nie bardzo. Druga sprawa, że na pepeszę jestem w stanie przymknąć oko, bo załóżmy, że jakiś stalker znalazł takową na strychu dziadka i przytargał do Zony - w to jeszcze uwierzę, ale MG-42 lub MP 40? 

Ciekawe jaka jest prawidłowa nazwa tego moda po polsku. Może Poza/Ponad rzeczywistością? :063:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 часов назад, Agrael сказал:

Ja w modach broń z okresu IIWŚ traktuję właśnie jako pewną atrakcję. Fajna sprawa, bo dla urozmaicenia można czasami z niej postrzelać, ale żeby biegać przez całą fabułę z Mosinem, to nie bardzo. Druga sprawa, że na pepeszę jestem w stanie przymknąć oko, bo załóżmy, że jakiś stalker znalazł takową na strychu dziadka i przytargał do Zony - w to jeszcze uwierzę, ale MG-42 lub MP 40? 

Ciekawe jaka jest prawidłowa nazwa tego moda po polsku. Może Poza/Ponad rzeczywistością? :063:

 

Witam, jestem twórcą tej modyfikacji, w pełni zgadzam się z tobą co do starej broni, PPSH w modzie pojawi się kilka razy na grę, jest wyjątkowa, nie będzie MG-42 ani MP-40. W języku angielskim modyfikacja nosi nazwę "Beyond Reality", więc sądząc po Tłumaczu po polsku, będzie to"Poza rzeczywistością". Przepraszam, jeśli coś nie jest jasne, używam tłumacza.

  • Super 1
  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redix 
Przede wszystkim witamy na forum :) Fajne, że do nas trafiłeś. 

Pamiętam, że w jakimś modzie (chyba OGSE) pojawienie się broni z okresu IIWŚ na terytorium Zony było argumentowane tym, że po prostu stalkerzy wykopali skrzynię, w której się ona znajdowała. Tak więc było to w całkiem logiczny sposób wyjaśnione. 

Gdybyś miał problem z tłumaczem, to zawsze możesz pisać po rosyjsku/angielsku - jak Ci wygodniej. No i czekamy na nowe informacje z postępu prac nad modem na Showcase 2022 ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 час назад, Agrael сказал:

@Redix 
Przede wszystkim witamy na forum :) Fajne, że do nas trafiłeś. 

Pamiętam, że w jakimś modzie (chyba OGSE) pojawienie się broni z okresu IIWŚ na terytorium Zony było argumentowane tym, że po prostu stalkerzy wykopali skrzynię, w której się ona znajdowała. Tak więc było to w całkiem logiczny sposób wyjaśnione. 

Gdybyś miał problem z tłumaczem, to zawsze możesz pisać po rosyjsku/angielsku - jak Ci wygodniej. No i czekamy na nowe informacje z postępu prac nad modem na Showcase 2022 ;) 

Спасибо за тёплый приём, рад что вы интересуетесь моим творением. Небольшой тизер на 4 минуты для Showcase я уже приготовил :) Кстати советую заглядывать и в группу ВКонтакте, там выходят самые свежие новости. По поводу оружия ВОВ, в моём моде это, как говорилось в одном фильме, эхо войны.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, bo na grupie VK moda pojawiły się nowe screeny oraz informacja, że tak jak w Absolute Nature 4 teraz można wybrać 7 stylów roślinności.

Wersja jesienna i martwa Zona. Po więcej informacji trzeba czekać na Showcase. 

EgfQelJGUqM.jpg

MZcRTYbM6Og.jpg  -lArLQNf9i0.jpg  w9vE2f4qVjw.jpg

vTwn2qK79TY.jpg  nmVdUiQQ7bg.jpg  8FmwtUmHCGc.jpg

 

@Redix Мы с нетерпением ждем трейлера и премьеры )) 

Tłumaczenie: 

Spoiler

Dziękuję za ciepłe przyjęcie, cieszę się, że zainteresowała was moja praca. Zrobiłem już 4 minutowy trailer na Showcase :) Przy okazji radzę obejrzeć to również na grupie VKontakte, tam mają najświeższe wiadomości. Co do broni z II wojny światowej, to w moim modzie jest to, jak mówią w jednym filmie, echo wojny.

--
Czekamy z niecierpliwością na zwiastun i premierę ))

 

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Спасибо за тёплый приём, рад что вы интересуетесь моим творением. Небольшой тизер на 4 минуты для Showcase я уже приготовил :) Кстати советую заглядывать и в группу ВКонтакте, там выходят самые свежие новости. По поводу оружия ВОВ, в моём моде это, как говорилось в одном фильме, эхо войны.

Tłum. własne:

Dziękuję za ciepłe przyjęcie, cieszę się, że wy interesujecie się (moją twórczością) moim tworzeniem.

Mały tizer na 4 minuty dla Showcase ja juz przygotowałem. :)  

Tak poza tym radzę zaglądać do mojej grupy na WK 0 W Kontakcie, tam wychodzą came świerze nowości.

Jesli chodzi o broń z WOW (Wielka Wojna Ojczyźniana (06.1941 0 09.1945)- II WŚ), w moim modzie, jak mówili w jednym filmie, echo wojny.

 

 Все здесь на форуме ждут твоего мода Redix, новая история означает новые приключения, удачи с вашим модом.

 :)  

 

 

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redix Вы пишете - по-английски - "Beyond Reality", что то - будет 'западная' версия на moddb или на каком-то другом сайте?

Ну, а так что - картинки интересные - ждать релиза.  В любом случае - вам терпения и удачи. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redix Добро пожаловать! На нашем сайте есть раздел для русскоязычных.

https://stalkerteam.pl/forum/449-здесь-только-по-русски/

О том что касается этого мода пиши здесь, будем переводить. Все другое, пиши в разделе для иностранцев.

Tłumaczenie:

Serdecznie witamy! Nasze forum posiada dział dla rosyjsko języcznych.

(odsyłacz)

O tym, co dotyczy tego moda pisz tutaj, będziemy tłumaczyć. Wszystko inne, pisz w dziale dla cudzoziemców.

A co dotyczy nazwy moda, to słowo grań-грань oznacza to samo. I jest to rodzaj grzbietu górskiego, stanowiący wyraźną granicę.

grań.jpg

Autor moda zaproponował tłumaczenie, które można przyjąć na początek. Ale bez znajomości treści moda, wolałbym nowej nie proponować.

Перевод:

Автор мода сделал предложение переводa , которые можно принять. но, без знакомства сюжета мода, не хочется предлагать другого.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 часов назад, qlkin сказал:

@Redix Вы пишете - по-английски - "Beyond Reality", что то - будет 'западная' версия на moddb или на каком-то другом сайте?

Ну, а так что - картинки интересные - ждать релиза.  В любом случае - вам терпения и удачи. 

Я думаю, что будет перевод на английский язык.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Poza rzeczywistością
44 минуты назад, Agrael сказал:

Mam nadzieję, że @tom3kb się nie obrazi, ale dostosowałem wstawkę do aktualnego opisu na ap-pro. 

Спасибо, так выглядит намного лучше. Можно ли ещё заменить картинку в начале на эту?

ss_redix_11-25-22_15-35-01_(lvl1_promzona).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Все ясно. Если вы захотите чтобы что-то изменить в первом посте, пожалуйста, пишите смело.

Tłumaczenie: 
Wszystko jest jasne. Jeśli chcielibyście, aby coś zostało zmienione w pierwszym poście, proszę pisać śmiało.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrael napisał(a):

Jeśli chcielibyście, aby coś zostało zmienione w pierwszym poście, proszę pisać śmiało.

ja chciałbym wiedzieć:

  • jakie będą lokacje i ile ich będzie?
  • nic nie pisze o mutantach...a jest to ważny element "Uniwersum Stalker'a"
  • czy będzie implementacja immersji? (animacje jedzenia, picia, używania leków) - jak poniżej:
Spoiler

to oczywiście z innego moda, ale pojawia się okazja, by spytać samego autora. Lubię takie immersyjne akcenty w grze.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 час назад, AntiCitizen сказал:

ja chciałbym wiedzieć:

  • jakie będą lokacje i ile ich będzie?
  • nic nie pisze o mutantach...a jest to ważny element "Uniwersum Stalker'a"
  • czy będzie implementacja immersji? (animacje jedzenia, picia, używania leków) - jak poniżej:
  Показать контент

to oczywiście z innego moda, ale pojawia się okazja, by spytać samego autora. Lubię takie immersyjne akcenty w grze.

Приветствую Вас.
- Локаций будет 5 наземных и ещё несколько подземных. Вы можете посмотреть набросок карты в группе ВК или на АП-ПРО.
- О мутантах скажу позже.
- Да, анимации использования предметов и динамический худ уже реализованы.

Pozdrawiam.
- Będzie 5 lokalizacji naziemnych i kilka podziemnych. Możesz zobaczyć szkic mapy w grupie VK lub na AP-PRO
- O mutantach powiem później.
- Tak, animacje użycia przedmiotów i dynamiczny kaptur zostały już zaimplementowane.

Edytowane przez Redix
  • Super 2
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na За Гранью Реальности (Poza rzeczywistością)
  • 2 tygodnie później...
9 часов назад, kondotier сказал:

Здравствуй  @Redix . Будут новые справки?

Witaj @Redix . Będą nowe informacje?

Приветствую. Да, я готовлю большую сводку новостей в ближайшее время. Возможно будет в формате видео.

Pozdrowić. Tak, wkrótce przygotowuję Duże podsumowanie wiadomości. Może być w formacie wideo.

  • Super 2
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 12:14, kondotier napisał(a):

@Redix Привет! Как дела?   Cześć! Jak postępy?

Привет! Всё отлично, сейчас занят созданием сюжета. На этой неделе я постараюсь показать последние новости, если всё получится.

Cześć! Wszystko w porządku, teraz zajęty tworzeniem fabuły. W tym tygodniu postaram się pokazać najnowsze wiadomości, jeśli wszystko się ułoży.

W dniu 19.12.2022 o 12:14, kondotier napisał(a):

@Redix Привет! Как дела?   Cześć! Jak postępy?

Вот несколько скриншотов, чтобы не скучать :)

Oto kilka zrzutów ekranu, aby się nie nudzić :)

ss_redix_12-18-22_03-23-30_(lvl4_lake).jpg
ss_redix_12-19-22_17-10-53_(lvl4_lake).jpgss_redix_12-19-22_17-07-15_(lvl4_lake).jpg
ss_redix_12-18-22_14-03-26_(lvl4_lake).jpgss_redix_12-18-22_03-28-48_(lvl4_lake).jpg
  • Super 3
  • Dodatnia 3
  • Klimatyczne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.