Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. G.A.M.M.A.


Agrael
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

AKTUALIZACJA SPOLSZCZENIA:

05.01.2024 - do zakładki Linki do pobrania została dodana najnowsza wersja spolszczenia dostosowana do łatek, które wyszły po 09.12.2023, aż do ostatniej z 25.12.2023. 
Zawartość tej poprawki to głównie poprawki w tekście, przerobione opisy broni, ostatnie (mam nadzieję poprawki w czcionce) i inne pomniejsze poprawki, ale najnowszej wersji możecie mieć sporo brakujących tekstów itd.

Pliki polskiego lektora nadal są częścią spolszczenia, więc jeżeli ktoś nie chce lektora to instrukcja jak go usunąć jest w zakładce "INSTRUKCJA INSTALACJI SPOLSZCZENIA". Żeby spolszczenie działało też jak należy trzeba zaktualizować Launcher Gammy z wersji 5.0.0.0 do 6.0.0.0 - linki do pobrania launchera są dostępne na serwerze Discord Gammy.

03.05.2024 - do zakładki Linki do pobrania została dodana najnowsza wersja spolszczenia dostosowana do łatek, które wyszły między styczniem 2024, a majem 2024. Dodatkowo zmniejszył się trochę rozmiar spolszczenia z racji usunięcia z paczki ze spolszczeniem Modded Exes - Grok do każdej łatki, mini-łatki czy fixa wrzuca od jakiegoś czasu najbardziej aktualną wersję dlatego nie musi już być częścią spolszczenia. 

Rekomendowane odpowiedzi

@kacpelek91  Jeśli   zrobiłeś nową czystą instalkę, krok po kroku jak masz opisane w instrukcji instalacji na 1 stronie tego wątku  ....nie ma takiej opcji by nie działało. 

Obejrzyj załączony tam filmik , każdy szczegół jest ważny.  To samo tyczy spolszczenia.  Daj sobie czas.   

Czy to twoja 1 instalacje GAMMY ?

Edytowane przez Marcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć @AKOZI115

Nie grałem póki co w GAMMĘ, choć sam się zastanawiałem, czy jest możliwość wywalenia tego systemu.

Znalazłem na Reddicie wątek, gdzie jeden z użytkowników napisał, że wyłączył ten system "odklikując" w Mod Organizerze addony "184- Body Health System - Grokitach" oraz "G.A.M.M.A. Minimalist HUD" (ten drugi to po to, żeby pasku stanu zdrowia kończyn nie było widać, no bo po co, skoro system obrażeń kończyn jest wyłączony xD).

Potem wystarczyło wrzucić dowolny inny HUD lub grać na standardowym HUDzie z Anomaly (standardowy powinien, wydaje mi się, załączyć się automatycznie po wyłączeniu HUDu z GAMMY).

Sprawdź czy taki sposób zadziała. Będę wdzięczny za odpowiedź zwrotną, bo sam myślałem nad GAMMĄ, choć przeraża mnie jej stopień skomplikowania gry :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AKOZI115   System obrażeń ( oryginalny po lewej )  informuje cię co masz niesprawne, kontuzjowane .....na wypadek gdybyś się dziwił dlaczego nie możesz biegać ,  wspiąć się na mur lub kontener ...albo niecelnie strzelasz.  Niżej paski które tak jak chcesz  ewentualnie informują, że coś ci jest  😁

ss_admin_02-17-24_16-04-13_(l05_bar).png

ss_admin_03-22-24_20-03-37_(k00_marsh).png

 

 

 

 

@Archeont        Witam,  cóż takiego cię przeraża w Gammie  piszesz  "jej stopień skomplikowania "   

W czym widzisz,  co jest takie  skomplikowanie ?   ...rozgrywka ?

Edytowane przez Marcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcx Ciężko mi to trochę wytłumaczyć. Gamma, z tego co się o niej naczytałem, kładzie baaaardzo duży nacisk na aspekty survivalowe, crafting, naprawy... jest dla mnie raczej zbyt hardcorowa.

Uwielbiam zbieractwo i zarządzanie ekwipunkiem, lootuję każde zwłoki bandyty i latam za artefaktami, ale nie chcę żeby to wszystko było takie jeszcze "bardziej"... nie uśmiecha mi się ganiać za każdym jednym elementem pancerza, żeby go naprawiać, wolę po prostu iść do technika, żeby szybko mi go ogarnął za zebrany przeze mnie hajs :P Podobnie z artefaktami, chcę mieć artefakt dający mocną ochronę psioniczną i wolę by było tak jak w klasycznych stalkerach, idę do anomalii, tu go nie ma, idę do następnej i o, tutaj jest. W Gammie natomiast, z tego co czytałem, to wygląda to w ten sposób, że artefakty trzeba składać do kupy chodząc i szukając poszczególnych elementów, to też nie dla mnie XD 

Nie można też ponoć normalnie kupić broni i pancerzy u handlarzy, trzeba koniecznie naprawiać to co się znalazło. Biorąc pod uwagę, że crafting w Gammie jest rozbudowany, że przed zagraniem najlepiej oglądać jakieś godzinne poradniki na YT, jak to wszystko funkcjonuje, to niee... ja po prostu wolę usiąść i grać.

Wcześniej wypowiadałem się na temat modpacka Anomaly Custom, jego założeniem było upiększenie gry w każdy możliwy sposób ale bez robienia jej jeszcze bardziej hardcorowej. Niestety ciągłe wyloty z gry i bugi zmusiły mnie do jej porzucenia.

Tak naprawdę na ten moment nie ma takiego typowego modpacka "dla mnie". Gamma zbyt hardcorowa, EFP raczej też. Expedition niby też skupia się na zwiększeniu immersywności bez ingerowania w samą rozgrywkę, ale nie podoba mi się w niej grafika, jest strasznie sztuczna. Teoretycznie najlepszą dla mnie opcją byłoby odpalenie standardowej Anomaly i samodzielne nafaszerowanie jej tymi modami jakimi chcę, ale zwyczajnie nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogólna. Jak widzę problemem nie są własne doświadczenia tylko jedna baba, drugiej babie  …...czyli  jak przyznajesz   „ z tego co się o niej naczytałem ” .     

„Uwielbiam zbieractwo i zarządzanie ekwipunkiem… ”   ja też a GAMMA  jest wręcz do tego stworzona. 

1.)  Nie chcesz ganiać za każdym elementem pancerza czy broni , żeby go naprawić ?.  I nie biegasz.  Skoro uwielbiasz  zbieractwo a jak się domyślam z pokonanych wrogów, schowków etc. ściągasz wszystko ….. to wszystko masz podane na tacy.  Demontujesz  jednym klikiem co tam chcesz  i elementy zbierają się same.  Crafting to jest to, co czyni w tym modzie immersję. Elementy o dobrej kondycji zostawiasz sobie (do craftingu) a te słabsze sprzedajesz  technikowi. Szybko znajdziesz skrzynkę z narzędziami….. narzędziami precyzyjnymi itd.  Swoje umiejętności podnosisz czytając instrukcje , które albo znajdziesz albo kupisz.

 

2.)  Artefakty. W GAMMIE  rzeczywiście przerobiono ten aspekt gry. Ale…..dodano inny. Artefakty zbieram wyłącznie na sprzedaż lub do wykonania zadań.  W slotach pancerza umieszczam …. ( foto).

 

3.) Kupno i sprzedaż broni i pancerzy. Nie prawda , że nie można  …. ( foto).  Można.  Jest oczywiste , że Sidor w 2min. gry nie zaoferuje ci do kupienia najlepszej snajperki czy egzoszkieletu.  Dlaczego ?  bo jesteś  ’zerem’ w hierarchii a wszystko w kwestii handlu uzależnione jest od reputacji jaką masz  u danej frakcji.  Handlujesz praktycznie ze wszystkimi ….z każdym kto cokolwiek ma do zaoferowania.

Podnosisz reputację….zmienia się zasobność i asortyment handlarzy.  Jest też tak, że to co kupi/sprzeda ci handlarz z Czystego Nieba nie kupi i nie sprzeda handlarz z Powinności. Każda frakcja ma ‘swoje’ preferowane pancerze i broń różniące się parametrami.  Wraz ze wzrostem reputacji podnoszą się także parametry w/w. Jeśli dokonasz  max upgrade’u jakiejś np.broni to oczywiście będzie lepsza od tej kupionej. Z kolei ta wymasowana pukawka po jakimś czasie już nie jest najlepsza  …..bo masz lepszą reputację i kupisz taką samą bez upgradu ……. o lepszych parametrach.

Moja GAMMA to ca. 590 modów z czego aktywnych ca. 460.  (eksperymentuje i raz jest więcej raz mniej). Ważne by były aktualizowane.  Robię to raz na msc.

WAŻNE!!!  wcześniej  nie zapominając o KOPII  ZAPASOWEJ  klawiszy  , Ustawień  ,  USTAWIEŃ MODÓW  itp. !!

 

A na koniec  „ ja po prostu wolę usiąść i grać.”  Rozumie.  Chcesz wejść do restauracji i zjeść wyśmienity obiadek.  Kuchnia cię nie interesuje. Twój wybór. 

GAMMA  z tą ilością modów wymaga niestety spędzenia godziny na ustawieniach gry.  A ustawić można dosłownie wszystko.  Począwszy od ustawień w MO2  (zmiana priorytetów, dodanie-usunięcie modów, aktualizacje itp.)   A jeszcze wcześniej prawidłowa instalacji się kłania.

Kiedy już po instalacji odpalisz grę, nieodzowna jest wizyta w ustawieniach gry a w szczególności w MCM. 

Powodzenia stalkerze .

 

Spoiler

Poglądowe fotki:1(1).thumb.jpeg.d8f047b7d45a9dc55d421a262707317f.jpeg1(5).thumb.jpg.f1406a504f284bc2ce2eef829770b38c.jpg1(3).thumb.jpeg.5b65d2eac6e12fded66a77ac7cb49aa4.jpeg1(4).thumb.jpg.704101632c1b8faf3556f48f2b382f8a.jpg1(3).thumb.jpg.756837205d635097e19b0adaa5aa7675.jpg1(2).thumb.jpg.de2d6367fcd25b6945cb944f747fbb30.jpg1(2).thumb.jpeg.edc8218d7f33d55c481d54ed62598f78.jpeg

 

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak szczegółowej kontrodpowiedzi :D

Może faktem jest, że wyolbrzymiam wszystko, tym bardziej, że jeszcze się za tą Gammę nawet nie zabrałem. Ale no też niektóre niepochlebnie o niej opinie nie mogły wziąć się znikąd. 

"Swoje umiejętności podnosisz czytając instrukcje , które albo znajdziesz albo kupisz." - c z y t a ł em (tak tak, wiem...), że niektórzy mając na liczniku naprawdę sporo godzin w Gammie znaleźli tyle instrukcji i przepisów, co kot napłakał. Mam obawy, że z moim fartem też mogłoby się to przytrafić. Preferowałbym mimo wszystko, by móc grać nie bawiąc się w samodzielne naprawy broni element po elemencie, tylko po prostu idąc do technika i dać mu broń do naprawy. Ewentualnie będąc w podróży samemu naprawić nieznacznie np. broń ze znalezionych elementów, ale tylko tak na przeczekanie do porządnej naprawy u technika, tak właśnie robiłem ogrywając modpacka Anomaly Custom.

Poprawiłeś mnie co do kupna broni, jeżeli faktycznie można W OGÓLE kupować broń od handlarzy, to bardzo dobrze. Nie oczekiwałem, że już na samym początku można kupić najlepsze wyposażenie, w końcu tak było też w standardowej Anomaly, czyż nie? Bardziej się obawiałem, że jeśli w końcu będę chciał sprzedać jakiś karabin i wymienić go na lepszy, to zwyczajnie nie będę mógł kupić nowego i musiałbym chodzić i szukać, aż jakimś cudem gdzieś tam w którymś miejscu trafię na lepszy i potem se go jakoś połatam.

Co do zbieractwa, widzę, że grasz ze zwiększonym udźwigiem. Rodzi się więc pytanie, jak to wszystko wygląda w praktyce, jeżeli ktoś gra ze standardowym udźwigiem, a zwiększa go jedynie artefaktami, co zwykle robię ja 🤔 Nie chcę, by moja postać potrafiła podnieść 800 kg, bo to już immersji trochę przeczy. A grając bez zwiększonego udźwigu naprawy broni byłyby trudne, bo części do broni chyba też swoje ważą, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Archeont  No tak, wszyscy narzekają na techników, że już nie naprawiają..

Na discord’zie  nie jeden pytał  ( w tym także ja )  co z tym fantem można zrobić, autora GAMMY.  Odpowiedź była jednoznaczna wręcz niegrzeczna     „…. tak ma być bo ja tak chcę "    Koniec , kropka. 

Niestety, ta funkcja zaszyta jest w kilku modach Groka więc nie ma jak jej wyłączyć nie psując całej gry.   I co takiemu zrobisz ... „ nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi .”  

Udźwig zwiększyłem na samym początku ….. żeby szybko dojść do jakiejś rozsądnej kasy  i… zostało.   Czytałeś co napisałem o artefaktach,  przyjrzałeś się fotkom ?  5x skór lukera  i  30kg do udźwigu wpada ekstra.

Faktycznie teraz jest to mi już zupełnie niepotrzebne.  W zasadzie kasy mam  ca. ponad bańkę (?),  jeśli upłynniłbym zgromadzoną kolekcję pancerzy , broni i reszty szrotu.

Odnośnie instrukcji, do tej pory zwiedziłem pół mapy i brakuje mi umiejętności produkcji / naprawy jednego elementu pancerza ---- stelażu egzoszkieletu.   We wszystkim innym jestem samowystarczalny.   Naprawa / upgrade każdej broni , pancerza, wyposażenia  +  produkcja amunicji, medykamentów etc.  nie jest problemem.

 

 

" ...niepochlebnie o niej opinie nie mogły wziąć się znikąd "  ?    No nie wiem,  nie chcę nikomu niczego ujmować …….  Ja nie narzekam.  Wiem w co gram 

(w moda, bo tym jest Gamma -- zmodyfikowanego następnymi 450 modami !! )  

i jak, co z nimi zrobić by mi pasowało.   Po to one są.  Nie gra mną kieruje,  tylko ja nią. 

Pozdrawiam. ☺️

Edytowane przez Marcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym craftem artefaktów to rzeczywiście trochę roboty. Niby lubię zbierać arty, ale w GAMMA to niemal druga robota. Szczególnie gdy musisz ładować urządzenie artefaktami (od naukowców) masą śmieci-artów albo zdecydować który normalny artefakt poświęcić żeby nie okazało się, że jednak był ci potrzebny... do tego po takim naładowaniu muszę wczytać grę bo gra łapie buga (zajęte ręce) przez co nic nie mogę zrobić. Jeszcze do niedawna problemem był bug gdzie trwałość artefaktów potrafiła spaść do 20-30% mimo, że przed wczytaniem był on niemal na 100%... w grze gdzie budujesz własny zestaw artefaktów taki bug bolał odczuwalnie.

Powrót do starszych projektów jak Anomaly nie widzi mi się - za dużo usprawnień z GAMMA/EfP rozleniwiło mnie by wrócić na stare śmiecie, które nie przyciągnęły mnie na długo. Tak to można zawsze odpalić dodatek Old World, który zmienia Anomaly w bardziej klasyczną odsłonę. Zero udziwnień, skomplikowania, prostota...

jedynie czego wtedy brakuje w starych modach to możliwości zagadywania każdej postaci i brania od nich zleceń oraz Tablicy Ogłoszeń w PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcx Wiadomo, autor modpacka jest właśnie autorem, więc jeżeli chce uniemożliwić naprawy sprzętu przez techników, to jego sprawa, jego widzimisię i ciężko mieć o to do niego pretensje. Niestety dla mnie sprawia to, że za Gammę nie mam w takim razie ochoty się zabierać 🤔

Nie zrozum mnie źle, ale takie gry nie są dla mnie. Oryginalna trylogia była dla mnie idealnie wyważona, Anomaly trochę trudniejsza, ale wciąż okej. Gamma... cóż, wracając do domu po ciężkim dniu w robocie i chcąc trochę się zresetować przy graniu, nie chcę się dodatkowo denerwować przy czymś, z czego powinienem mieć frajdę. Gdybym to lubił, to grałbym w soulslike'i, a szczerze i otwarcie ich nienawidzę (żeby nie być gołosłownym, próbowałem z Sekiro i próbowałem z Elden Ringem, od obu odpadłem, a do drugiego podchodziłem nawet dwa razy).

Old Worldem byłem zainteresowany, póki nie zobaczyłem screenów, szkoda, że grafikę i tekstury też upodobnia do klasycznej trylogii.

Może spróbuję kiedyś raz jeszcze przejść Anomaly na modpacku Expedition, najwyżej pobawię się trochę z grafiką, by nie była tam taka przesadnie świecąca.

I tak bliżej mojemu sercu są po prostu mody stawiające na fabułę. True Stalker był dokładnie tym czego chciałem, konkretna, dobrze napisana fabuła (ok, może z częstotliwością ogłuszania bohatera przesadzili xD), bardziej liniowa rozgrywka, bronie z Gunslingera, ulepszona grafika, czego chcieć więcej? :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gamma spędziłem trochę czasu i mogę potwierdzić słowa Archeont, że nie można kupić broni u handlarza

W gammie broń się zdobywa w terenie, ale Marcx jeśli pobawił się w modowanie mógł tą opcję włączyć w Mod O

organizer. Ma to za sobą taki skutek, że ekonomia się zmienia i wiele przedmiotów nie ma u handlarzy. Sam tą opcję używałem i konsultowałem ją z Discordem Gamma

W ogóle planowałem wrócić do gammy po przerwie. i przy instalacji dostałem błędem. Siedziałem sam i na Discordzie gammy ale ciągle nowe błędy dostawałem. Łacznie pobrałem 500 gb i zmarnowałem 2 dni na uruchomienie. Stwierdziłem aby naprawić ten problem będę musiał pobrać Escape From Pripyat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inhepain   " mogę potwierdzić słowa Archeont, "    ja też . 

Nie kupisz u handlarza broni, technik ci nic nie naprawi , idziesz spać jak się  "zmęczysz ", skazany jesteś na wkurzający system obrażeń  i kilka innych rzeczy ..... jeśli rozpoczniesz grę taką jak ją  Grokitach (Grok)  s k o n f i g u r o w a ł . 

Stworzył GAMMĘ z kompilacji  580 modów,  aktywując 446 z nich w określonej kolejności.   Co oznacza , że pozostałe ca. 140 jest nieaktywnych.   Niektóre z nich są wiekowe dawno nie aktualizowane,  inne już nie pasują do gameplaya a jeszcze inne nie "podobają"  się  Grokowi , co widać po jego reakcji na zapytania kierowane do niego na  Discordzie Gammy .     I dobrze, każdy ma inne gusta 😁.  

Jest gdzieś napisane, że nie mogę czegoś zrobić w MO2 ?   cokolwiek dodać ,  odznaczyć , dołożyć nowego, zmienić priorytet itd. ?    Każdy może konfigurować jak chce pod siebie,   ma potrzebne informacje jak to zrobić.     Tu się chyba zgodzimy. 

 

" wiele przedmiotów nie ma u handlarz "   nie potwierdzam.  Masz jakiś przykład ? 

ps.

Escape From Pripyat   nie naprawisz Gammy ,  to addon  taki sam mod jak Gamma.......... wymaga Anomaly .    NIE   jest dedykowany dla Gammy  !!.  

Chyba  , że źle cię zrozumiałem i po prostu przesiądziesz się z  Gammy  na   EFP .

Poważnie pobrałeś 500 gb i nie chodzi ?  jakiś koszmar.   Niemożliwe.  🙄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienisz ekonomie w gammie to np. nie masz przepisów u handlarzy paru innych rzeczy również co pamiętam. Ale jeśli chcesz grać i mieć broń u handlarzy aktywujesz  addon "czarny rynek" wtedy kupiec w magazynach wojskowych taką posiada - ale nie wszystkie....

Jedno co mnie irytuje to system napraw. Jest zbyt upierdliwy. za to chyba odpowiada addon 140- Weapon Parts Overhaul - arti

 

Tak pobrałem tyle. ciągle jakieś bugi występowały zainstalowałem EFP i jestem pod wrażeniem, ze od razu ruszyło 😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, inhepain napisał(a):

Jeśli zmienisz ekonomie w gammie to np. nie masz przepisów u handlarzy paru innych rzeczy również co pamiętam. Ale jeśli chcesz grać i mieć broń u handlarzy aktywujesz  addon "czarny rynek" wtedy kupiec w magazynach wojskowych taką posiada - ale nie wszystkie....

Tak pobrałem tyle. ciągle jakieś bugi występowały.......

No cóż, ja mogę.  😳  Polecam przeczytać z pierwszej strony  tego tematu instrukcję  instalacji  GAMMY w całości ,   s t o s o w a ć   się  pkt. po pkt. do zaleceń ,   to może 500 GB już się nie powtórzy.   

W kwestii handlu nie mam nic do dodania ,  wypowiedzi  powyżej  ( moje )  na tej i poprzedniej stronie  zaprzeczają temu o czym mówisz.  Z tego co napisałeś odnoszę wrażenie , że nie do końca orientujesz się jak działa czary rynek.   🤪

To tyle.

Edytowane przez Marcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcx napisał(a):

No cóż, ja mogę.  😳  Polecam przeczytać z pierwszej strony  tego tematu instrukcję  instalacji  GAMMY w całości ,   s t o s o w a ć   się  pkt. po pkt. do zaleceń ,   to może 500 GB już się nie powtórzy.   

W kwestii handlu nie mam nic do dodania ,  wypowiedzi  powyżej  ( moje )  na tej i poprzedniej stronie  zaprzeczają temu o czym mówisz.  Z tego co napisałeś odnoszę wrażenie , że nie do końca orientujesz się jak działa czary rynek.   🤪

To tyle.

Instalacja nie jest taka prosta nawet jak robisz to któryś raz, znów postanowiłem powalczyć i znów kolejne błędy. Dlatego też pomoc na discordzie jest tam bardzo aktywna 

sssss.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem właśnie link w poście #1 do najnowszej wersji spolszczenia, która jest dostosowana do łatek, które wyszły między styczniem 2024, a dziś czyli 03.05 :) 

Póki co Grok chyba jeszcze nie dodał spolszczenia na stałe do Gammy bo nie dodawał dużych aktualizacji, ale niedługo spolszczenie powinno już być częścią GAMMY, która będzie się razem z nią pobierała.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205   tym razem jak rozumiem bez  Modded Exes  , a stary należy usunąć.    OK .     Pytanie ...........jaka wersja została zaimplementowana  MExes  w tej wersji spolszczenia.  ( czy w ogóle jest jakaś ).   Zostawić czy usunąć ten mod ?  zgodnie z nowym wpisem w poście #1.

Pytam ponieważ aktualizowałem Modded Exes i mam  u siebie teraz  aktywowane  " STALKER-Anomaly-modded-exes_2024.04.01 "  i  'stare' spolszczenie v.0.9.8

 

ps.

Jakby co to mam także   STALKER-Anomaly-modded-exes_2024.02.05.zip   

 

Edytowane przez Marcx
ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcx Modded Exes można całkowicie usunąć bo Grok zaczął dodawać do łatek, mini-łatek czy hotfixów najbardziej aktualną wersję jeżeli taka jest potrzebna do działania np. Screen Space Shaders. Ta wersja ME która jest aktualnie w Gammie obsługuje najnowszą wersję SSS i ma już wbudowaną na stałe opcję wyświetlania braków w translacji po angielsku, dlatego ME, które wcześniej dorzucałem do paczki ze spolszczeniem jest już nie potrzebne i można je na spokojnie usunąć z listy modów :)

No i nowa wersja spolszczenia to 0.99 :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.