Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008) + Dead Zone od Sidorovich Jr.


Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@LisKot dzięki, rzeczywiście, wpadł mi chyba w tekstury czy coś bo teraz był a wcześniej tam szukałem i nic nie było, idę do tych naukowców, wejść tam do nich to jest jakiś dramat, 2 chimery i pseudogigant na zewnątrz, wewnątrz zombie, chimera i kontroler, masz jakiś sposób na to towarzystwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 radził sobie w takich sytuacjach granatnikiem. Ja wtedy jeszcze strzelałem z SWD jak ze strzelby (strzelanie z biodra było celniejsze niż z lunety). Nibyolbrzyma 2 razy z granatu i dobić karabinem. A na chimery nie widzę lepszego sposobu niż wciśnięcie się w jakąś niedostępną dla nich szczelinę.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie jest ( leczniczy ?) Beryl -5 dla Żwawego? Mam też deficyt narzędzi podstawowych… Cofnąłem się nieco w fabule ( tak miło mi w Zonie ) i testuje inny zestaw broni bez systemu auto namierzania. Zamiast SR-25 i HK G36 mam L96A1 i Sig550 i tysz fajno 😉

@cez137 - w tym miejscu problemem dla mnie był nibyolbrzym… trzeba go zarębać ASAP zanim zlecą się chimery i czasem dziki. Potem lecę do tej konstrukcji na tamie, po schodach do góry i tam stojąc na skrzynce, chimery nas nie dosięgną. Granaty i prucie ze wszystkiego co się da, najlepiej kiedy na chwilę się zatrzymują. Ot cała moja historyjka!

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc z tą japońską lornetką? Chodzi o powiększony zoom, konieczny do zainstalowania systemu auto namierzania. Po wzięciu lornetki w ręce i użyciu od razu przybliża maksymalnie co utrudnia mocno sprawę. Potrzebowałbym zmiany aby po użyciu lornetka "startowała" od minimalnego zoomu albo żeby do zainstalowania sys auto namierzania nie było konieczności zwiększania zoomu w drzewku ulepszeń. Ktoś coś?

@LisKot po cichu liczę na Ciebie 🤙

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u Was też tak jest? mianowicie, włączam noktowizor, jest ok, mam ten lepszy, i gdy tylko przełączam się na celowanie, obojętnie czy to snajperka czy karabin noktowizor znika, i w tym momencie nic nie widać, wiadomo ciemnica, co zrobić żeby on się nie wyłączał gdy do kogoś celuję przez celownik?

aha i tak z ciekawości, dlaczego bandyci na starej drodze są wrodzy ale nie strzelają?

ss_cez137_12-03-23_10-29-05_(la23_oldroad)_w_cgim_cloudy_windy_18_00_to_cgim_cloudy_windy_19_00_gt_18-23.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cez137 napisał(a):

Mam pytanie, czy u Was też tak jest? mianowicie, włączam noktowizor, jest ok, mam ten lepszy, i gdy tylko przełączam się na celowanie, obojętnie czy to snajperka czy karabin noktowizor znika, i w tym momencie nic nie widać, wiadomo ciemnica, co zrobić żeby on się nie wyłączał gdy do kogoś celuję przez celownik?

Ja się do tego przyzwyczaiłem. Pewnie jest do zrobione ze względu dużego rozmiaru noktowizora utrudniającego celowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb nie pomyślałem o tym, ale fakt że to jakiś pomysł, swoją drogą strasznie drogie te rzeczy, a płacą za te zadania tyle co kot napłakał

...teraz sie doczytałem "Dostępne tylko w wersji deweloperskiej (v1.4000+)"

jak myślisz?

 

 

ss_cez137_11-25-23_12-31-52_(la06_yantar)_(null).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Chyba jeszcze można ulepszyć w broni wmontowany celownik na ten z noktowizją.
Tylko że wtedy noktowizja aktywna jest całodobowo.

18 godzin temu, LisKot napisał(a):

Nie mam już tego moda. Może jutro coś zerknę, ale nie obiecuję.

@Mayer99 Będziesz to jednak musiał przeboleć.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje 1 przemyślenie: Seva - kultowy (chociaż nie lubię tego słowa to tutaj chyba pasuje) kombinezon serii Stalker jest praktycznie bezużyteczny…Chodzi o brak możliwości używania go z psi-hełmem, podobnie z resztą wdzianka naukowców czy egzo. Czy możliwe jest zmienienie tego? Bez tego inwestowanie w w/w pancerze kompletnie mija się z celem.

EDIT: Zagadka dla fanów serii: Co to za lokacja??? :

ss_user_12-03-23_15-02-12_(la04_darkdolina)_w_cgim_gsc_base_21_00_to_cgim_gsc_base_22_00_gt_21-05.jpg

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale masz rację z tymi pancerzami, nie ma sensu ich kupować a juz na pewno nie na początkowym etapie gry bo tez ostatnio myślałem żeby sprawić sobię egzę ale tylko dlatego jej nie kupiłem bo nie da się w niej biegać ale z drugiej strony czy hełmu używamy cały czas? no chyba nie, używamy go tam gdzie jest psi a przecież nie wszędzie jest, zawsze można nosić 2 kombinezony, ale fakt że można by to zmienić żeby się dało używać psi hełmu w w/w pancerzach, a co do lokacji, strzelam - mroczny wąwóz?

W dniu 4.12.2023 o 15:44, LisKot napisał(a):

Tylko że wtedy noktowizja aktywna jest całodobowo.

Ludzie co tu zrobić z tymi sejwami? Jestem w opuszczonej fabryce u Deedee czy jak mu tam, była emisja, w tracie jak już wiadomo sie nie da, po też nie mogę, mówię pójdę na wieś i jeszcze raz wejdę i zapisy się odblokują, (ktoś tam tak pisał ostatnio jak pytałem że na następnej lokacji się da)...taki hooy nie da się, kiedy te zapisy konkretnie sie odblokowują? mam drugi hełm, mam iść do fabryki wyłączyć emitery jakby to miało jakieś znaczenie

 

 

 

ss_cez137_12-06-23_17-55-18_(la16_lost_factory)_w_cgim_pre_blowout_10_00_to_cgim_pre_blowout_10_00_gt_09-57.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem link do poprawek spolszczenia ze wszystkimi błędami wyłapanymi m.in. przez @LisKot do posta #1!

Informuję tak w razie czego :) Jeśli ktoś grający w przyszłości znalazłby jeszcze jakieś błędy to niech też wrzuca screeny z nimi do tego tematu, ale teraz już raczej powinno być w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.