Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008) + Dead Zone od Sidorovich Jr.


Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @LisKot! U mnie tego Stalker - 3 ma co 2 handlarz…Zaczynam myśleć, że robione sidequesty wpływają na więcej rzeczy niż asortyment handlarzy. Ja zrobiłem kilka zleceń dla Grzechu i nie mam wątku Sin-Duty wcale np. Mam bardzo dobrą opinię może to ma wpływ też 🤷🏼
Edit: Tak w temacie L96A1 - ten obecny model jest identyczny jak w Anomaly. Czy myślicie, że można by podmienić animacje ma takie: https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/l96-reanimation

Same animacje nie są najgorsze ale ich głośność jest za duża!!! Za to te z tego addonu są sztos!

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mayer99 napisał(a):

Ale dołączyłeś do Duty…To na pewno ma wpływ na wolnych stalkerów i asortyment handlarzy.

Jakoś nie powstrzymuje to handlarzy od wciskania mi kombinezonów Wolności. xd

Ja jak mówiłem, wybrałem drogę pokojową. Nikt poza oszustem nie zginął, a Grzech otrzymał artefakt potrzebny im w drodze do ich pierwotnego stanu.

26 minut temu, LisKot napisał(a):

A gadałeś z Woroninem?

Może u niego zaczniesz wątek. Nie pamiętam już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Nie byłem. Zarabiałem na sprzęt. Teraz kupiłem kombinezon, masz pewność, że to nie ten co teraz masz?

cykmyk.thumb.jpg.0631d430d90dba683fce65644941f8da.jpg

Jego zakup odbył się dosyć niespokojnie.

Niezłą niespodziankę sprawiła mi gra. Kupuję kombinezon, trochę się zeszło, bo przeglądałem resztę rzeczy i trochę screenów robiłem, wychodzę... a tu wszyscy leżą martwi (no prawie wszyscy), nic nie słyszałem, a winowajcy zbrodni nigdzie nie było. Szukając winnych, sam dostałem kulkę... Po wczytaniu oczywiście trochę się wyjaśniło, a sprawy potoczyły się już inaczej. Ale szczerze klimacik nieźle wleciał. Lepiej niż podczas większości misji w modach.
 

Spoiler

ejty.thumb.jpg.8e9f36409c3e0768fb5589259a41afc8.jpg

o.thumb.jpg.66250221324b2a7625cf9be34832512c.jpg

c.thumb.jpg.31e7e636e9a1ee53a393e8d956fa9215.jpg

Ekwipunek ci zaraz podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten :) Tylko mnie zaciekawił fakt, że u mnie nazywa się "Stalker -4"  a nie Świt. BTW: mogę zacząć misję z Sin - u Woronina właśnie! A da się zrobić ten wątek tyle, że bez wstępowania do Duty? Nie chciałbym żeby mnie Łukasz ze świtą niesympatycznie przywitał w Outskirts...

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że istnieje droga pokojowa i nie mam na myśli tej "pokojowej" jaka była wcześniej.
Przygotuj się na poszukiwanie Rybki, gdzie ją znaleźć już miałeś napisane wcześniej.

@Mayer99 Ja mam Łukasza w neutralnych. Ci Wolnościowcy, których spotkałem w Martwym Mieście też mili i dzień dobry mówią.
Więc chyba nie jest tak źle. Jeszcze na obrzeżach nie byłem, ale raczej jakoś ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się o 1 dzień czasu gry i wziąłem jednak Barrett’a m98…Dodałem opcję biegu z nim i zmieniłem animację biegania ;). Jest celny a w 95% przypadków 1 shot = 1 kill. I mam małe pytanie: która nazwa animacji w pliku .lat może odpowiadać z „płynny powrót broni po biegu do pozycji wyjściowej”? Jej powrót odbywa się nieco za szybko i nie wiem jak to poprawić.

Edit: Czy potknął się może ktoś o kombinezon Duty Huntera dla Żwewego. Sugerował, że jest gdzieś na Magazynach albo na Wsi…

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest jakiś sposób żeby ten celownik się tan nie kolibotał? 🤬 strasznie utrudnia to celowanie, patrzyłem w opcjach ale nie wiem co do czego i za co jest odpowiedzialne

Druga sprawa, gdzie jest wejście do X18? bo wojaków wybiłem i nie wiem gdzie mam iść

@LisKot @Mayer99 skąd Wy macie tyle tego szpeju? Łooo paaanie!! narzędziami to by chyba pół zony obdzielił tych majstrów, ja to na razie tylko jedne znalazłem i kompletnie nie wiem gdzie szukać następnych, a 3 majstrów czeka 🤣 a jakie pancerze kozackie 🤯 biere!  no widzę ta wersja alphy to dokoksowana jest

ss_cez137_11-21-23_19-51-05_(la04_darkdolina)_w_cgim_dark_2_12_00_to_cgim_dark_2_13_00_gt_12-19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Lab X18 wejście na tyłach i trzeba otworzyć drzwi. Narzędzia są chyba losowo w różnych miejscach - rozglądaj się albo wiki. Ekwipunek albo schowki albo handlarze trzeba po swojemu inwestować punkty doświadczenia w skills. Analogicznie z kołysaniem przy celowaniu - umiejetność walka się kłania; sir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mayer99 napisał(a):

Edit: Czy potknął się może ktoś o kombinezon Duty Huntera dla Żwewego. Sugerował, że jest gdzieś na Magazynach albo na Wsi…

Aktualnych screenów nie mam, bo kombinezon już się grzeje w barze, aż będę mógł wziąć na niego zlecenie.

W dniu 18.11.2023 o 22:41, LisKot napisał(a):

Wiesz jak zdobyć ulepszony Świt-5 dla Żwawego?

(Ciągle go nie zdobyłem, więc zadania stoją.)

k.thumb.jpg.2a765e816ba464c4347a89e72de40939.jpg

@Mayer99Czerwony krzyżyk.

Pod jednym z okien są beczki, musisz po nich wejść.

2 godziny temu, cez137 napisał(a):

Ludzie jest jakiś sposób żeby ten celownik się tan nie kolibotał?

Umiejętność "Walka" i ulepszanie broni(nie pamiętam, która statystyka odpowiada za kołysanie.

Bujają się głównie snajperki, ale jak przykucniesz, to da się przeżyć.

@Mayer99 Jaki masz sposób na nibyolbrzymy? Ja do tej pory ubiłem zaledwie jednego i to tylko dzięki temu, że przypadkiem mnie wrzucił na ścianę budynku (dachu nie było).

Edytowane przez LisKot
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ulepszony "Świt" to nie jest kombinezon turysty aby? Weź sprawdź. Na nibyolbrzymy i tylko po to mam granatnik podlufowy; jak zdążysz ja zobaczyć z daleka to snajperka, potem granaty ręczne, podlufowy i z bliska full auto....jak się zdąży :P. Czasami jak mam jakieś kiepskie sytuacje z mutkami to staram się podbiec do jakiejś grupki stalkerów; np we Wsi z tym kontrolerem, udało mi się przeżyć tylko dzięki kilku typom z Czystego Nieba...

This is "problem solver" ;) :

 

 

 

 

 

 

 

 

ss_user_11-21-23_10-26-46_(la01_escape)_w_cgim_etalon_2_08_00_to_cgim_gsc_base_09_00_gt_08-20.jpg

 

Edytowane przez Mayer99
bałagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.