Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008) + Dead Zone od Sidorovich Jr.


Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@Mayer99 a ten dźwięk wystrzału w końcu ok?


Wie ktoś, dlaczego mam problemy z wypakowaniem gamedat?
Próbowałem użyć tego unpackera z pierwszej strony. Wypakowanie tych z folderu mods szło bez problemów, ale tych w głównym katalogu gry i w folderze gamedata nie mogłem rozpakować.
Znalazłem na kompie jakiś stary unpacker, który sobie poradził, ale chcę wiedzieć, z czego wynika problem).

@Szczepan9205 Poprawiłeś nazwę tego schowka, co wcześniej ją wspomniałem?
Ten pień/bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Tego jeszcze poprawka nie obejmuje. Jeśli się wczytasz to zobaczyć, że ja podałem screena z tymi granatnikami itp. już po wstawieniu przez @Szczepan9205 poprawki.
 

5 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

poprawione na tamten czas

 

Edytowane przez LisKot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 

W dniu 26.11.2023 o 22:59, Mayer99 napisał(a):

Chyba zdupcyłem sobie gameplay i nie wziąłem żółtej karty magnetycznej od Dushmana...! Jest jakiś spawner do tej wersji? Albo który mógłby być kompatybilny? 😕

Miałem to samo, szukałem jak głupi karty a cały czas miałem ją przy sobie jak się okazało bo opis był zły, ja ją zdobyłem na samym początku jak wchodziłem na lokację, ubiłem pierwszego najemnika i on miał tą kartę, na poprzedniej stronie masz cały mój wątek na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Właśnie to mnie zmyliło, bo nie doczytałem… ;)

@LisKot  : dotarłem do Prypeci…Miałem kilka wylotów w podziemiach i samym mieście, ale nic wielkiego. Mam kilka niewiadomych:

- Po co jest art Kompas? Przewodnik dał i wątek zgasł.

- W podziemiach znalazłem dziwny art z samymi negatywnymi właściwościami. Czy jest on do czegoś potrzebny?

- Czy w Prypeci jest gdzieś przewodnik? Bo kiedyś chyba był…🤔

- Jaki masz ekwipunek na Prypeć i dalej? Zastanawiam się nad egzo, ale niespecjalnie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił zadanie w lesie na pomoc rannemu stalkerowi co jego przyjaciel jest w kopalni? to jakieś poboczne zadanie, nie mogę go znaleźć w wiki stalkera, nie wiecie o co tam chodzi? wchodząc do kopalni od razu psi promieniowanie, ciekawe bo nie ma tam kontrolera ani żadnych potworów, tego przyjaciela tez nie widzę, byłem na górze, na dole, no nie wiem, wyjść się nie da bo jakaś anomalia cofa do środka kopalni, na zewnątrz tylko dwóch bandytów i nikogo więcej, jakoś tak cicho aż za bardzo a teren dosyć spory dobry na bazę

ss_cez137_11-28-23_14-35-09_(la22_forest)_w_weather_indoor_02_to_weather_indoor_01_gt_12-46.jpg

ss_cez137_11-28-23_14-35-23_(la22_forest)_w_weather_indoor_02_to_weather_indoor_01_gt_12-47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mayer99 napisał(a):

Po co jest art Kompas? Przewodnik dał i wątek zgasł.

W moim przypadku był bezużyteczny i przeleżał w ekwipunku do końca gry, pewnie można sprzedać.

1 godzinę temu, Mayer99 napisał(a):

W podziemiach znalazłem dziwny art z samymi negatywnymi właściwościami. Czy jest on do czegoś potrzebny?

Tak samo jak z Kompasem. Może są na nie jakieś poboczne zadania, ale na tym etapie trochę to już bez znaczenia.

1 godzinę temu, Mayer99 napisał(a):

Jaki masz ekwipunek na Prypeć i dalej? Zastanawiam się nad egzo, ale niespecjalnie lubię.

Do Sarkofagu nosiłem ciężki pancerz powinności. W skrytce za 40 tysięcy zdobyłem unikalny egzoszkielet.
W Prypeci zdobyłem karabin Gaussa i też starczył do końca.

@Mayer99 @cez137

U mnie tego artefaktu nie było. A rannego "stalkera" musiałem zabić. Po jego zabiciu zadanie idzie bez problemów. Oczywiście będzie i kontroler.
Przed zabiciem stalkera nie mogłem wyjść z jaskini. Musiałem wczytywać grę, bo żadnego artefaktu nie było. Kontroler też się nie pojawiał.

Edytowane przez LisKot
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.