Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

patch 1.101 

na ruskich serwerach (chyba ruskich-może ukr?) jest opis instalacji moda i patcha...:SUŃ WSZYSTKO Z folderu bins, który znajduje się w folderze z grą. To jest ważne!!

Pobierz aktualizację 1.101 stąd:

https://disk.yandex.ru/d/6-fxuTdmS2wKTA/Repack/Patches/V_1.101

Rozpakuj archiwum. Istnieją dwa foldery z pojemnikami i modami. W związku z tym wrzuć wszystkie pliki do odpowiednich folderów gry.

czy w naszym przypadku też tak przebiega intalacja patcha?(chodzi mi przedewszystkim o wyczyszczenie bins)- brak jakiejś głębszej instrukcji niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralf237612Nasz opis instalacji był pisany zanim wyszła łatka i nikt od tego czasu go nie zaktualizował... Do tego ja pobierałem łatkę tego samego dnia, którego wyszła i wtedy w paczce nie było folderu bins, musieli go dodać później...

W każdym razie jeżeli tak jest w instrukcji to robisz tak  jak jest napisane w instrukcji instalacji łatki - jakby nie patrzeć instrukcje piszą ludzie, którzy moda czy łatkę stworzyli, ni ? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z dźwiękiem, otóż w ogóle go nie mam ani w grze, ani w menu. Sprawdzałem wszystkie możliwe opcje i powinien być on włączony, to na pewno nie jest problem z moim sprzętem ani ze sterownikami, gdyż dźwięk mi normalnie działa podczas użytkowania czegokolwiek innego. Niepokoi mnie tylko to, że w grze w miejscu gdzie wybiera się źródło dźwięku nie pojawia się moja dźwiękówka tylko generic sound i jeszcze parę innych źródeł, których nie mam jak sprawdzić, bo są to jakieś złącza optyczne, itp. Czy da się jakoś sprawić by gra widziała moje urządzenie dźwiękowe, o ile to wina tego? Dodam, że żadna inna gra ani program nie mają z tym problemu, dlatego sterowniki odrzucam. Grę, mody, patcha oraz spolszczenie również instalowałem w sposób przedstawiony na instrukcji, do tego ten problem już się pojawiał na gołej wersji gry, świeżo po instalacji. Przeinstalowywałem ją chyba z 3 czy 4 razy. Jeszcze w sumie mam jedno pytanie - czy niektóre modyfikacje dostępne w tej opcjonalnej paczce modów po prostu są jakieś niekompletne, czy to u mnie jest coś nie tak? W niektórych, konkretnie tych, które są rozłożone na kilka części, podczas wypakowywania ich wyskakuje mi błąd i po włączeniu gry wyskakuje bug trap. Po usunięciu tych plików wszystko działa, ale wiadomo, nie mam wtedy tych modów. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blyetka kurde nie pamiętam z jakim modem ale z takim co też był problem z dźwiękiem to ludzie też cudowali, że zwijali grę na pasek, odpalali jakiś filmik na yt i go potem pauzowali i wchodzili znowu do gry wczytywali czy tam włączali od nowa i niby niektórym pomagało. Ale z czym były takie cyrki to za chiny nie pamiętam.

Trochę już kombinuję jak koń pod górę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb no trudno, najwyżej po prostu nie ogram tego moda, zresztą już kiedyś przeszedłem lost alphę, choć w sumie z chęcią odświeżyłbym ją sobie. Zobaczę najwyżej na jakimś innym komputerze czy dźwięk się odpali normalnie - może to u mnie jest coś nie tak. W każdym razie dzięki za pomoc :). 

Edytowane przez Blyetka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blyetka napisał(a):

@tom3kb no trudno, najwyżej po prostu nie ogram tego moda, zresztą już kiedyś przeszedłem lost alphę, choć w sumie z chęcią odświeżyłbym ją sobie. Zobaczę najwyżej na jakimś innym komputerze czy dźwięk się odpali normalnie - może to u mnie jest coś nie tak. W każdym razie dzięki za pomoc :). 

Zainstalowałeś OpenAL  stąd? https://www.openal.org/downloads/ plikiem .exe? Sprawdź czy widnieje pozycja OpenAL w "odinstaluj lub zmień program".  Osobiście bym spróbował przeinstalować sterownik dźwięku (nie wiem czy AMD ma też swój sterownik do dźwięku jak NVIDIA - jeśli tak to może warto go zaktualizować).  W konfiguratorze gry nie masz ściszonego dźwięku? Może to coś bruździ. Na ogół w grze osobiście pokazuje mi się też generic i dźwięk mam (mimo iż nie wybrałem NVIDI). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, takiej Alphy się nie spodziewałem jest very cool, tylko dlaczego tak długo ten prefetching trwa przy wczytywaniu?  nie da się jakoś tego skrócić ? może ktoś coś wie ? trochę to irytujące. Tak na marginesie dynamiczne smsy dalej krzaki nawet po zamianie tych plików z tłumaczenia ?reszta działa bez zarzutu jak narazie. Pozdrawiam. 

Edytowane przez suchy1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystko ok napisy git jak zwykle atliczna rabo ta a te dynamiczne to trzeba było zacząć od nowa, a ten prefetching ciągle za długo ale nic chyba tak musi być dzięki pozdro. 

Ps. 

Witam ponownie,chciałem tylko dodać że ZAJE....TY mod, bardzo dobry klimat. Bardzo po staremu, jak kideś kiedyś i bardzo po nowemu. Naprawdę super. Bravo👌 Polecam dla weteranów, bądź koneserów ZONY, że tak powiem. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. 

Edytowane przez suchy1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, podpowie ktoś gdzie jest mechanik co robi wszyskie ulepszenia do pancerzy bo tak szukam i szukam, ale nie wiem co jest grane, nie robią leczenia ran i zdrowia mówią że nie mogą tego zrobić,  jestem przed Radarem po X16. Obleciałem wszystkich po dotychczasowych lokacjach została Prypeć miasto, Elektrownia i Generatory, tam by był jakiś kocur ? Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.