Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nanoegzoszkielet " invisible" jest dostępny w wersji 2.2. W twojej jest na niego quest u Azota, zaraz po tym jak Kardan zrobi ci gauss pistolet. Czyli po naprawie karabinu gaussa z wątku z podstawki. Koniecznym warunkiem do otrzymania tego questa jest obecność grupy Kowalskiego w Prypeci. Po ewakuacji zadanie jest niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ewakuacją to musisz porozmawiać ze Striełokiem. Do labu możesz wejść kiedy ci przyjdzie ochota. Zresztą i tak nie dasz rady tam zejść wcześniej bo zaraz po przyjściu Striełoka do Pralni zaczyna się Emisja, drzwi jak zauważyłeś są zamknięte i otwierają się dopiero z początkiem ewakuacji.Oczywiście przy helikopterach mówisz że nie chcesz opuścić Zony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zostało mi jeszcze kilka ważnych misji ( m.i.n "Gon" zamówienie na Oko Kruka itd ) , jestem już po x 8 i po ostatniej monolitu cały czas wisi " Cicha rozmowa- Porozmawiaj z Kowalskim" misje z podstawki zostawiam na koniec z wiadomych przyczyn. Zastanawiam się czy mogę na własną rękę bez obaw o jakiekolwiek problemy w misji "Zakłócenia Łączności" wybić bazę monolitu i po brutalnym wystąpieniu z frakcji wykonywać pozostałe misje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykonałeś wszystkie zadania Monolitu, śmiało możesz wybić ich bazę. Ale przecież jest na to osobny quest. Wystąp z frakcji Monolit, byś wiedział do kogo strzelać a do kogo nie. Jeśli zrobiłeś zadanie Azota "Idealna Ochrona" możesz pogadać z Kowalskim. Zrób zadanie "Zakłócenia Radiowe," a po wykonaniu tego zadania spytaj Kowalskiego o zadanie "Operacja Wulkan." W tym zadaniu wybijesz monolitowców w kinie Prometeusz. Następnie bierzesz od Kowalskiego kolejne zadanie z podstawki " Nieznany:Zbadaj źródło sygnału," w Pralni pojawia się Striełok, rozmawiasz z nim, ewakuacja i już jesteś we freeplayu. Oczywiście wybierasz pozostanie w Zonie.

Wszystko już jest tutaj http://stalkerteam.pl/topic/3776-poradnik-sgm-20-geonezis/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W oczekiwaniu na tłumaczenie "Na przekór śmierci...cz.1 W diabelskim kręgu." wróciłem do SGM. Regularne CTD (sytuacja - brak broni w ręku, słychać dźwięk przeładowania). Taki log:

Error Reason:
----------------------------------------
xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "F:S.T.A.L.K.E.RbinxrCore.dll" at 001B:002CE12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

User Message:
----------------------------------------
Exp[b][/b]ression	: error handler is invoked!
Function	  : invalid_parameter_handler
File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp
Line		  : 815
Description   :

O co chodzi?

Error wstawiamy w kod, na panelu <>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdy sejw który próbuje wczytać wywala mnie z takim błędem


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...r. - zew prypecigamedatascriptssgm_modules.script:182: attempt to index field 'actor' (a nil value)

co to znaczy? jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Morze mi ktoś połączyć te pliki . Co połącze to mnie wywala?- Mam taki problem ,że zainstalowałem tak jak w instrukcji

 

_INSTALACJA...

1. Stalker CoP PL
2. patch 1.6.0.2 PL
3. SGM 1.7
4. SGM 1.7 fix 31.08
5. Geonezis 1.7 Addon

6. POLONIZACJA

 

(Głównie mi chodzi za istalowanie dodatku Geonezis 1.7 Addon- reszta mi chodzi)

 

 

Każdy plik zamieniałem . gra się odpaliła przeszłem kawałek i wy wrzuciło mnie do pulpitu kilka razy ,morze żle pliki zamieniłem.

 

Morze mi ktoś połączyć cały mod.

Edytowane przez KADS10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.