Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chodzi ci o ciało Majrona czy o jego walizkę ?

Ciało Majrona znajdziesz w jaskini kontrolera, wejście jest od wschodniej strony wzgórza na którym jest Spalone Gospodarstwo. Skoro nazywa się to jaskinia kontrolera, w środku będzie gospodarz.

Dołączona grafika

Jego walizkę znajdziesz w jednym z pomieszczeń stacji antenowej Krug. Uwaga na kryjącego się tam najemnika, a po podniesieniu walizki w okolicy też pojawi się kontroler.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik będzie, może. :) Odnośnie Płotki zdecydowanie musisz go zabić. Zabójstwo Płotki to początek całej linii questów związanych z bandytami. Nie mówiąc o tym, że bez ukończenia tychże bandyckich questów nie dobierzesz się do nowej fabuły we freeplayu i zakończysz grę w punkcie ewakuacji B28. Na wszelki wypadek jeszcze powiem. Absolutnie nie zabijamy najemników w ich bazie na Jupiterze ! To ważne bo też są związani z fabułą. Absolutnie nie przystępujemy do frakcji Świt zanim nie ukończymy wszystkich zadań bandytów. Sygnałem będzie otrzymanie od Czapajewa informacji o jednym z dokumentów związanych z X-labami. Jak będziemy mieli tą informację możemy zacząć eksterminację bandytów. Oczywiście jest też an to osobny quest. Wykonując zadania dla bandytów na Zatonie nie musimy się przejmować bandytami na Jupiterze. Kolesi na posterunku w w składzie kontenerów można spokojnie zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od Czapajewa dostajemy info o naukowcu który uciekł przed najemnikami do jaskiń przy anomalii Pazur. W jaskini znajdziemy plecak a w nim dokumenty o laboratorium X12. Znalezienie wszystkich 10 dokumentów jest koniecznym warunkiem uruchomienia nowych linii questów we freeplayu które rozpoczyna płk. Samojłow. A dodam, że to bardzo rozbudowana linia i dopiero w niej dowiemy się kto to Anubis i dla kogo pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam trzy pytania : Geonezis dodaje jakieś nowe misje najemników ?? Po odnalezieniu tych dokumentów o x 12 można urządzić sobie rzeź na bandytach w Zatonie ?. Mam nadzieje że Sułtan nie daje misji powiązanych z Czapajewem . Można ubić bandytów z misji od Wano i kumpli Mitaja bez obaw że przywódcy tych bandyckich grup mogą dać jakieś zadania?. Może głupie pytania :sweat: ale nie chce czegoś zepsuć i dobrać się do nowej fabuły na koniec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie najemników jest jedna dodatkowa misja w stosunku do poprzednich wersji, niemniej najemnicy z bazy na Jupiterze są potrzebni do końca gry. Czyli zdecydowanie nie zaleca się ich zabijać. Ale innych oczywiście można Po odnalezieniu dokumentów w anomalii Pazur wręcz nawet trzeba zlikwidować bandytów w Leśniczówce. Jest na to quest od Miecza który stoi w kantorku u Sowy. Poza tym trzeba zwolnić leśniczówkę by mogli tam przyjść ludzie Morgana ( quest z podstawki ) Tak czy inaczej podczas innej linii fabularnej wybijesz wszystkich bandytów na Zatonie. Podczas robienia questów dla Czapajewa, co wiąże się z wstąpieniem do frakcji bandytów, możesz bez problemu eliminować bandytów na Jupiterze. Każda grupa rządzi się swoimi prawami.W każdym razie nie będzie to miało żadnych negatywnych konsekwencji poza tym, że nie zdobędziesz osiągnięcia Dyplomata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat myśle że wypełniłem wszystkie misje od switowców, (tzn chyba ostatnia to ta o 5 norach mutantów , bo jakoś nie zleca nic nowego poczekam jeszcze dzień). Zastanawiam się też czy mogę teraz wstąpić do innej frakcji ( Najemników) mając zadanie odnalezienia i porozmawiania ze Strielokiem czy nie pochrzanie tym nic i bedzie dobrze. Po odnalezieniu strieloka chyba trzeba powiadomić Nazara o tym co się stało z Czystym Niebem :wallbash:. Nie wiem też dlaczego gdy zamawiam kombinezon świtu na bazie sevy czekam godzine, pancerza nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zadań Świtu, po wykonaniu zadania "Dziwna Aktywność", czyli likwidacji kilku skupisk mutantów, nie będzie więcej zadań frakcyjnych. Jeśli dostałeś od Nazara zadanie " Zagadki Przeszłości" możesz śmiało wystąpić z frakcji. Będzie u nich jeszcze jedno zadanie, ale powiązane z innym wątkiem fabularnym i twoja przynależność frakcyjna w tym momencie nie będzie miała znaczenia. Odnośnie rozmowy ze Striełokiem. Jak wyżej, przynależność frakcyjna też nie ma żadnego znaczenia. Jeśli chodzi o zamawianie towaru u handlarzy, sprawdź w ich ofercie handlowej. Najczęściej jest tak, że po zamówieniu określonego pancerza, pojawia się on u nich w sprzedaży. I po prostu go kupujesz co finalizuje transakcję.Tak na pewno jest z handlarzem Świtu, żołnierzy w Prypeci i handlarzem Monolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chciałem wykonać misje od Sowy związaną z Najemnikami z Zakładu Utylizacji Odpadów ale nie ma tam żadnego najemnika , dodam że dotarłem już do Prypeci . :sad: Wydaje mi się że odpuszczona jedna misja z podstawki nie będzie miała wpływu na nowa fabulę a raczej jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akurat może mieć. W końcówce gry jest zadanie odzyskania od Sowy feralnego laptopa, który znajdujesz właśnie w tym zadaniu w Zakładzie Oczyszczania. Naprawdę nie wiem jak gra to potraktuje. Odnośnie braku najemników, zapewne znikają w tym samym czasie co ochrona bunkra naukowców na Jupiterze, czyli po wzięciu zadania od Hermana na przyniesienie pewnych dokumentów z fabryki Jupiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w Prypeci można bez obaw wybić Monolitian którzy stacjonują w Porcie Rzecznym gdzie znajdują się zwłoki profesora Hawkinga?. Potrzebuje też rady by miało to jakiś sens i trzymało się kupy chodzi mi o misje Powinności - zaczynamy od nich wątek z tym całym spiskiem , mutantami ,planem przejęcia Skadowska, czy raczej od Mściciela po otrzymaniu dokumentów z jego schowka. Dokumenty dotyczące lab x 2 spawnują się w tunelach podczas wyprawy czy już po dotarciu do Prypeci. Mam nadzieje że z wyprawą się nie pośpieszyłem , inaczej mój plan w którym pokładam spore nadzieje w zestawach narzędzi klibracyjnych i ulepszaniu ekwipunku legnie w gruzach :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolitowców w Porcie Rzecznym możesz zabić bez obaw. Przecież wystarczyło zapisać grę, strzelić do któregoś i już byś wiedział. Obojętne którą linię fabularną zrobisz najpierw, czy Mściciela czy konfliktu między Powinnością a Wolnością.Dokumenty dotyczące X2 spawnują się po otrzymaniu o nich informacji, czyli po wykonaniu linii fabularnej związanej ze Mścicielem. Zabrać je możesz w dowolnym momencie gry, niekoniecznie podczas pierwszej wizyty w podziemiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje dostaniesz w bazie najemników przy fabryce Jupiter. Dwie pierwsze ( które w zasadzie są jedną ) nie wymagają wstępowania do frakcji i dostępne będą po uwolnieniu agenta Tomka. I zaleca się je zrobić najprędzej jak to będzie możliwe.Kolejna misja wymaga wstąpienia do frakcji najemników. Dostępna będzie po zadaniu Odwet Wolności, ale lepiej nie przystępuj do najemników aż nie zmusi cię do tego fabuła gry. I zaraz po wykonaniu ich frakcyjnego zadania wystąp z frakcji. Inaczej mogą wychodzić różne hocki klocki. Ci co powinni być wrogami, będą neutralni lub przyjacielscy. I co ważne, najemników z bazy nie atakujemy do końca gry. Będą potrzebni fabularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczne jest wykonanie misji " Operacja Wulkan " czy raczej można ją pominąć? ( czytałem że mogą być problemy z wykonaniem tej misji). Mam też problem z próbą wykonania modyfikacji przez mechaników kombinezonu naukowego Wolności i snajperką ( chce zainstalować tłumik, snajperke możka kupić u handlarza z Monolitu)polega on na powitaniu pulpitu . Chyba nie tylko ja miałem z tym problem, przynajmniej ze snajperką jeżeli dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja Wulkan jest zadaniem pobocznym, nie musisz go wykonywać. Kłopot był jeśli wziąłeś tą misję razem z misją z linii fabularnej z podstawki "Zakłócenia Radiowe" Nie spawnował się wtedy trup żołnierza z ładunkiem wybuchowym co uniemożliwiało wejście do przedszkola. Jeśli weźmiesz zadanie "Operacja Wulkan" po zakończeniu zadania " Zakłócenia Radiowe" a przed " Zbadaj źródło sygnału" czyli bieganiem za Striełokiem, żadnych kłopotów mieć nie będziesz. Odnośnie modyfikacji, nie wiem. Na tym etapie gry powinieneś już biegać w wypaśnym egzoszkielecie a tam nie ma żadnych kłopotów z modyfikacjami. To samo z snajperkami, skoro tej nie można zmoderrnizować, to wybierz sobie inną i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocne rady. Tak też zrobiłem wybrałem inna snajperkę z tłumikiem o innych osiągach niestety. Wracając do ekwipunku trochę tego jest, tylko nie wszystko od razu dostępne nie ma wielu rzeczy które są na screenie, będę musiał jeszcze się pomęczyć by do posiadania tego sprzętu dojść. rrqYV.jpg Zastanawiam się nad wstąpieniem do Monolitu jestem po misji Najemników tej pierwszej i nie wstąpiłem do nich ( zostawiam sobie na koniec :smile: ) . Mam nadzieje że jakoś to pójdzie bez konieczności wczytywania poprzedniego save'a i zabijając Najemników w Prypeci którzy zajmują Bibliotekę nie nagrabię sobie u Melchiora :sick:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było grać w wersję 2.0 + Geonezis. Jest tam zaimplementowany spawner który pozwala dobrać sobie dowolne wyposażenie. Inna sprawa, że psuje to całą przyjemność gry. Odnośnie najemników, ważni są tylko ci w bazie na Jupiterze. Poza bazą możesz ich likwidować do woli, jeśli wymaga tego fabuła, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spawner jak dla mnie to przegięcie zastanawiam się nad wersją 2.2 . Chciałbym się dowiedzieć czy gdzieś można kupić kombinezon seva bandytów ( widziałem na screenie , ale nie w grze ) i kiedy mniej więcej dostaniemy misje związaną z nano pancerzami czy egzoszkieletem "invisible"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.