Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Wilk nie jest nieśmiertelny tylko bardzo wytrzymały, przede wszystkim najpierw zabij jego kumpli, dopiero wtedy będziesz mógł zabić Wilka. Poza tym, skoro jeszcze go nie zabiłeś to do końca moda masz baaardzo daleko :) Odnośnie wylotów - podaj loga z jakim cię wyrzuca. Zaraz po wylocie otwórz notatnik i użyj komendy wklej. Jeśli nic się nie zapisze to na dysku C w dokumentach publicznych znajdź katalog STALKER-Zew Prypeci, w nim folder logs i plik xray_twój login. Otwórz ten plik za pomocą notatnika i przekopiuj wszystko poniżej FATAL ERROR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze do Kobal co do wylotów na razie log jest pusty grę odpaliłem od nowa i miałem jeden wylot jak będzie nowy to go wkleję nic z frazą FATA ERROR nie znalazłem pisałem że jestem prawie na końcu , bo robiłem misje Wulkan , Wilka olałem bo przy obronie Składowska mi się pętał , waliłem do niego z karabinu gaussa i reszty i było to po rozmowie z nim o on nic , też próbowałem z jego kumplami i jest to samo co z Wikiem teraz w nowej grze po zdobyciu artefaktu z pogłębiarki teleportowałem się do Składowska , Wilk sobie odszedł , nie wiem jakie będą konsekwencje pytałem jak uruchomić spawner ale sobie już prawie sobie poradziłem , poprawiłem go spawner są obiekty teleport i kasa jak to dopracuję to prześlę plik jeśli można pytanie do YURKA polonizowałeś plik ui_main_menu.script tam w nagłówku jest napisane wersja 1.6 a przy uruchomieniu gry plansza z menu po prawej stronie na dole pisze że to wersja 1.7 co jest prawdą czy to może przeoczenie na tym forum jestem nowy i mam pytanie czy mogę sobie pogrzebać w tym i innym pliku chodzi o spawner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek z dokumentami Zimnego u mnie był na terenie szkoły, na placu gdzie walczymy ze snorkami pomagając Zulusowi w podstawce. Plecak leżał przy wejściu do budynku naprzeciwko miejsca gdzie stoimy z Zulusem, ale lokalizacja może być losowa. W przedszkolu to zdaje się dokumenty Striełoka były. Szrama to znany ci doskonale Informator na Skadowsku, ale to musisz dopiero odkryć.Jest linia questów Tożsamość Informatora, albo coś w tym rodzaju.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez mam pytanko: Odkryłem tożsamość informatora, znalazłem wszystkie dokumenty dotyczące X laboratoriów, zabiłem 400 zombie, i skończyły mi się główne wątki, i w związku z tym pytanie czy to juz koniec? A co z Anubisem, Lebiediewem, czy są jakieś zadania z nimi, których ja nie moge znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No . To już wiem gdzie szukać . Mam 9 teczek z dokumentami z labów i 10 szukam która jest jednak na terenie szkoły . Co do Informatora to właśnie już gadałem z Nazarem i mój GG mówił że wwie kto to jest Szrama . Ale to chyba po tym jak dokumenty odnajde będe mógł z nim zagadać :) Dzięki za pomoc kobal :) Plus leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam wylot na pulpit o co sugerowł KOBAL Expression : fatal error Function : out_of_memory_handler File : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp Line : 336 Description : <no expression> Arguments : Out of memory. Memory request: 58611 K Mam kompa ok jak pisałem prędzej , plik wymiany jest 6MB , xrEngine ustawiony na > 2GB , reszta jak wyżej . No i jeszcze jedno , to ile potrzeba tego ramu , bo inne gierki np. ANNO 2070 , Metro 2033 itd. działają bardzo dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ oświetlenia daje w Stalkerze najwięcej .

PRZESTROGA DLA INNYCH ZE SŁABSZYM CPU ! ! !

Jeśli ustawicie ROZSZERZONE OŚWIETLENIE i zmienicie w Zaawansowanych parametry (BLOOM,Promienie Słońca,SAOO itp) to pamiętajcie że nawet jeśli zmienicie typ OŚWIETLENIA te parametry ZOSTAJĄ ! ! ! Mają bardzo słaby efekt ale dalej zżerają nam RAM i Procesor ! ! !

Sprawdzone metodą prób i błędów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi , oświetlenie jest statyczne , grafika 1280x1024 i musi być taka , bo monitor ma 32" a mniejsza rozdzielczość to kiepska gra . Wyloty są tylko przy zmianie lokalizacji np. Janów - Składowsk , w czasie normalnej gry tego nie ma . I jeszcze jedno czym dalej z fabułą tym gorzej. Dzięki Ptachu sprawdzę twoje porady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By dostać questy Monolitu musisz mieć przy sobie teczkę monolitowca Leona który umiera przy zakładzie oczyszczania na Zatonie. Jeśli ją masz to po wylądowaniu w Prypeci robisz dla Kowalskiego to co musisz, czyli oczyszczenie szpitala, zdobycie zepsutego gaussa i oczyszczenie księgarni. Potem masz zadanie zbadania gaussa, czyli udanie się do Kardana na Zaton itp. W tym momencie idziesz do kina Prometeusz i robisz zadania Monolitu. Robisz je do końca, będzie do tego wymagana wizyta na Zatonie, więc obskoczysz przy okazji Kardana i co tam jeszcze będziesz chciał. Jak z monolitem będziesz miał koniec, wracasz do Kowalskiego. Robisz dalsze zadania. Uwaga na zadanie Operacja Wulkan. Weź je dopiero jak zrobisz znane z podstawki zdanie z zniszczeniem anteny w budynku przedszkola i po wykonaniu wszystkich questów monolitu. To koncówka linii fabularnej z podstawki i łatwo uruchomić ewakuację.Trzeba uważać na dialogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz pogadać z monolitowcem przy wejściu.Nie pamiętam jak się nazywał, ale kieruje cię do niego znacznik z zadania. Potem idziesz do handlarza po nagrodę. Jeśli to masz załatwione a wartownicy dalej nie wpuszczają cię do Cyborga to prześpij się parę godzin. Jeśli to nie pomoże to po prostu rzuć im pod nogi granat dymny.Wartownicy uciekną a ty pójdziesz do Cyborga. Granat dymny nie wyrządzi im żadnej krzywdy, więc nie narobisz sobie kłopotów. Taki problem z wartownikami był w wcześniejszych wersjach SGM. W Geonezis akurat ja się z tym nie spotkałem.Widocznie to sprawa losowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gandalf71, Kobal Podczas dwukrotnego przechodzenia Geonezis (raz cały, potem do końca podstawki) zauważyłem, że strażnicy Cyborga nie robią nam kłopotów jeśli mamy osiągnięcie "Naznaczony przez Zonę". Dodatkowo, kiedy go nie mamy strażnicy mówią coś w stylu "tylko nanznaczeni przez zonę mogą przejść".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu kodu captcha naciskasz na " Скачать" w zielonym prostokącie pod polem gdzie wpisywałeś kod. Przerzuca cię na drugą stronę. Tam odhaczasz domyslną instalację Yandex Bar w żółtym polu, czyli kasujesz ptaszka przy "Установить Яндекс.Бар." Teraz klikasz na link powyżej gdzie pisze "Скачать файл.Чтобы скачать файл, нажмите на ссылку:" I się pobiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.