Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Plecak jest w piwnicy przy generatorach !? U mnie tam się znajdował . Jeśli tam nie będzie to poszukaj zaraz po wejściu do budynku stacji przy regałach w takich dziurach . Schowki często spawnują się tam gdzie ich nie powinno być . U mnie pare razy pisało że coś jest pod mostem a plecaczki leżały sobie na nim , pod drzewem patrze a jest na drzewie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal dzięki, przeszukałem całą fabryke i znalazłem pod choinką, bo nie spotkałem tego gościa co miałby o tym info. Niewidzialny egzoszkielet zajefajny, jeszcze broń do kompletu i można szaleć. Ale odnośnie pkt. 1 dokumenty od informatora dostarczyłem azotowi, a mimo tego on nie chce wziąć narzędzi, czy jest mozliwośc zdobycia tych granatów dla głuszca (?) w inny sposób? Gandalf71 z tego co pamiętam, ja znalazłem w pokoju w pobliżu głównego wejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom6, jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że znalazłeś nie te narzędzia co trzeba. Jesteś pewny, że nie znalazłeś przypadkiem narzędzi do modernizacji broni i pancerzy? Albo coś pokręciłeś z zadaniem. Kolejność jest taka. Azot sugeruje porozmawiać z mieszkańcami stacji. Rozmawiamy z Hawajczykiem, ten odsyła nas do Nowikowa.Nowikow odsyła nas do Informatora.Informator za kasę daje nam schematy budowy granatów i informację, że narzędzia możemy znaleźć na bazie najemników na Zatonie. W grę wchodzą dwie miejscówki - Magazyny Podstacji i Zakład Oczyszczania. Narzędzia spawnują się losowo. Wyżej w temacie znajdziesz możliwe lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram,sam w niektórych zadaniach miotam się nie wiedząc co robić.Tak jak z Majronem,na początku pisze że trzeba go szukać w pobliżu Spalonego Gospodarstwa.Do głowy by mi nie przyszło że chodzi o jaskinię z kontrolerem.A co do tych granatów to znalazłem narzędzia w Zakładzie Oczyszczania( w tunelu),poszedłem do Azota i zrobił te granaty(nie za darmo oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom06 - Masz narzędzia do konwertowania granatów ale NIE TE . Specjalnie na potrzebę misji stworzono narzędzia do konwertowania granatów ale INNE . Zwykłymi możesz wiązać RGD , F1 i dymne , To nie są zwykłe narzędzia . Rozróżnisz je po tym że niemożna ich użyć ani nawet sprzedać . Popraw mnie jeśli się myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:skasowałem Czapajewa i jego drużynę,wstąpiłem do Świtu i mam pytanie czy przystępować do Najemników-czy są dodatkowe zadania? Co do kwestu na Historię Czystego Nieba,to żeby dostać to zadanie,trzeba wstąpić do Świtu.Dopiero wtedy gadamy z Informatorem i dostajemy kwest na tożsamość Informatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jupiterze jest baza a tam Melchior . Od Melchiora dostaniesz chyba 3 zadania . Pamiętaj że jak wstąpisz to wszyscy vanilowi najemnicy będą przyjaźni :) Mnie we freeplayu pomagają niesamowicie w Prypeci w walce z zombiakiami . Musisz wstąpić do Świtu aby dostać zadania . Kwest na historię Czystego Nieba musisz wziąć jak jesteś w Świcie a z ukączeniem go to możesz być np u Najemników jak ja :P Ważne żebyś w chwili brania tego zadania był w ich frakcji . Jak stuknołeś Czapajewa to mogę ci dać namiar na dokumenty ale chyba nie leżą tam luzem ;) Dopiero jak on da namiar to się spawnują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem schowek Mściciela i w jednej z notatek jest mowa żę za 2-3 dni bandyci zaatakują Składowsk.Więc pytanie czy faktycznie tak będzie niezależnie co zrobię(czy mam się spieszyć). Druga rzecz,komu przekazać notatki ze schowka Mściciela:Wolności czy Powinności? I jeszcze PDA Morgana i założyciela Powinności-komu je przekazaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.