Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie kwesty monolitu są potrzebne by pociągnąć fabułę? Pytam bo ja z Potworem kwestu nie miałem – też czekałem jak Asakura13 kilka dni – a teraz jestem niby po znalezieniu i oddaniu wszystkich dokumentów z labów, po rozmowie z Samojłowem i nie mogę pchnąć akcji naprzód. Wątek z Informatorem mam nieukończony, najemnika dla Samojłowa nie mogę znaleźć, podobnie zresztą jak schematu dla Kardana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@postudio Aby pchnąć fabułę do przodu po oddaniu dokumentów dowódcy grupy SBU, musisz wykonać całą linię fabularną z podstawki (nie opuszczaj zony). Potem musisz zabić 400 zombie i wrócić do bazy wojskowych, która staje się bazą stalkerów/SBU. (Samijłow zajmuje miejsce Kowalksiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejhiev

To wiem tylko że, 400 zombie zabitych, dokumenty oddane, zadanie od Samojłowa wzięte a akcja sie nie posuwa – najemnika którego mam szukać obok CHJ nie ma (tzn. respią się wszyscy tylko nie ten z pda, latam od dłuższego czasu jak głupi dookoła CHJ i zabijam najemników, zombie i mutanty), schematu dla kardana (pistolet gaussa) nie ma (poradnik przejrzałem – tam część screenów dotyczy stacji obsługi chyba?). Wątek z Informatorem mi się zakończył w momencie wzięcia zadania na oko kruka dla Novikowa (ale o so chodziiii?) za to wisi mi zadanie z połowy gry "podążaj za sygnałem z PDA powinnościowca" (czy jakoś tak) chociaż je zakończyłem (pamiętam rozmowę z dowódcą powinności). Znaczy się jestem od pewnego czasu w czarnej d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@postudio Też nie mogłem go znaleźć, ale leży tam na pewno. U mnie respi się zawsze na którymś z pięter w takim małym pokoiku co jest na prawie każdym z nich (jedno wejście do niego z innego pokoju). Jeśli to pomoże to możesz sobie zmienić kolor kropek trupów, bo na radarze z Geonezis ich prawie nie widać. To jest trup najemnika w egzo. Szukaj od poziomu +1 wzwyż. On nie leży na korytarzu, tylko w pokoju na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, może trochę głupie, ale gdzie mogę znaleźć Anubisa? Bo brakuje mi tylko 2 schowków od niego, do znalezienia wszystkich dokumentów z laboratoriów.. Konkretniej jestem po zadaniu na zdobycie "skrzypiec" dla Lokiego. Oprócz wspomnianego zadania ze schowkami zostało mi jeszcze zadanie na znalezienie nowego artefaktu dla naukowców.

Edytowane przez bober322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.