Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

To Świtowcy na Zatonie . Bagna pomiędzy Leśniczówką a zakładem Utylizacyjnym . Po prawej masz Most . Świt . Rozpoznaje po tym że to jest taki polski smaczek od panów moderów . Ten Egzo to podrasowany exoszkielet Świtu . Jak się przyjrzysz to zobaczysz polską flagę na ramieniu :) Podtrzymuje też pytanie z kilku postów wstecz. Jak zmienić napis obrażeń i szybkostrzelności broni który mamy WYŚWIETLONY NA HUDzie . Przerobiłem pare pukawek bo w niektórych były babole (AK74 i donośność maxymalna 50m O_o czy Sajga o celności większej do SVD O_o)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Świtowcy na Zatonie . Bagna pomiędzy Leśniczówką a zakładem Utylizacyjnym . Po prawej masz Most . Świt . Rozpoznaje po tym że to jest taki polski smaczek od panów moderów . Ten Egzo to podrasowany exoszkielet Świtu . Jak się przyjrzysz to zobaczysz polską flagę na ramieniu :)

Dziekowac za zaspokojenie mojej ciekawosci ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań do grających dłużej: 1. Czy narkotyki i fiszka znalezione przy Czapajewie można sprzedać, czy będą potrzebne w jakimś innym wątku fabuły? 2. Czy zadania na odstrzelenie Czapajewa i obronę Skadowska przed bandytami trzeba wykonać w jakiejś określonej kolejności czy nie ma to znaczenia? 3. O co chodzi z zadaniem na odnalezienie ugrupowania Świt? Byłem u nich już kilka razy, kupiłem u handlarza exo dla bandytów a zadanie w PDA nadal nie jest zaliczone? Muszę do nich przystąpić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań do grających dłużej:

1. Czy narkotyki i fiszka znalezione przy Czapajewie można sprzedać, czy będą potrzebne w jakimś innym wątku fabuły?

2. Czy zadania na odstrzelenie Czapajewa i obronę Skadowska przed bandytami trzeba wykonać w jakiejś określonej kolejności czy nie ma to znaczenia?

3. O co chodzi z zadaniem na odnalezienie ugrupowania Świt? Byłem u nich już kilka razy, kupiłem u handlarza exo dla bandytów a zadanie w PDA nadal nie jest zaliczone? Muszę do nich przystąpić czy jak?

1. Fleszka ta od dragów tak ? Ja jeszcze SGM nie skończyłem, ale mam wszystko schowane w skrytce (Pytanie przechodzi dalej)

2. TAK . Wpierw wykonujesz wszystkie zadania od Czapajewa. Ostatnie zadanie to paczki z dragami dla niego. Wtedy daje ci namiar na dokumenty potrzebne do ukończenia głównego wątku gry . Potem możesz wszystkich zabić w queście od kolesia stojącego obok lady Sowy. Potem powinieneś dopiero załatwić quest z obroną Skadowska . Bandyci wtedy dopiero mogą strzelać a ty ich zabijać bez żadnych przeszkód . U mnie byli przyjaźni póki nie załatwiłem Czapajewa O_o

3. Musisz do nich wstąpić . Zrób to po wykonaniu zadań dla Czapajewa (wszystkich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bandyci na poziomie Mistrz byli prawie nieśmiertelni , mogłem strzelać im ciut poniżej głowy i nic się nie stało oprócz tego że na chwile przestali strzelać , a Wilk po jednym strzale z granatnika nawet nie drgnął :D Nie wiem czy to bug albo zamysł twórcy ale żeby ich ubić musiałem nieźle się namęczyć strzelając z tego wraku , a przez ich niewiarygodną celność musiałem powtarzać zapis wiele razy :D Ogólnie to fajnie się gra na takim poziomie ale chciałbym żeby było jeszcze trudniej . Tak porada dla początkujących na Skadowsku : Znajdujecie artefakty : Kryształ ( 3) przerabiacie je na wytrzymałość i do tego zdobądźcie Gravi i przeróbcie na promieniowanie , zaoszczędzi wam to wiele nerwów z leczeniem , a także promieniowaniem i kondycją :turned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zabijania Wilka. Tak, można go zabić jak tylko przyjdzie ci ochota.Do niczego więcej nie jest potrzebny. Trick polega na tym, że najpierw trzeba zabić jego towarzyszy, dopiero wtedy Wilk jest podatny na kule. Odnośnie narkotyków, po zaliczeniu questa Czapajewa można z nimi zrobić co się chce. Nie są już do niczego potrzebne. Odnośnie kolejności likwidacji bandytów na Zatonie. Najpierw wszystkie questy Czapajewa. Potem bierzemy questa od Miecza i z jego grupą rozwalamy bandę Czapajewa. Potem na zlecenie Brody pomagamy stalkerom pozbyć się bandytów handlujących bronią w Leśniczówce (quest z podstawki, ten gdzie znajdujemy PDA Morgana ) i dopiero teraz możemy ruszyć linię zadań Mściciela, czyli obronę Skadowska itp.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten mod potrzebuje maszyny kosmicznej do poprawnego działania? Dołożyłem 4 GB do mich dwóch, więc mam 6 GB ramu, rzecz jasna wykrywa 4. Pamięć wirtualną mam ustawioną w przedziale 6-12, a ten dalej sypie błędami że za mało pamięci. No cholera może złapać. Jakaś rada tym razem?


FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : out_of_memory_handler
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp
[error]Line		  : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Out of memory. Memory request: 55965 K

Gra nie wylatuje jedynie na oświetleniu statycznym na którym prawdę mówiąc jest do dupy, gdyż chodzi świetnie na pełnym dynamicznym, jedynie sypie się przy przejściach na lokacje. Jest na to jakiś sposób? Żeby nie żarł tak bardzo pamięci? Z drugiej strony ile potrzebuje? 4 GB to za mało? Wklejam jeszcze ostatni kawałek tekstu przed errorem. Może tam uda się znaleźć błąd.

Tez tak mam. 4GB ramu i sypie sie podczas przechodzenia. Trudno- wlanczam znow gre. Uzywam programu "GameBooster"(zweksza wydajnosc wylaczajac niepotrzebne procesy), mi srednio pomaga (tylko czasem sie calkiem wczyta).

EDIT:

Czy "szczesliwa" bron zostala usunieta (chodzi o SG 550 Strieloka) :wallbash: ? bo w 3. schowku byl... niezly shit(nie pamietam nazwy- jakis commando ?). tak czy siak, jesli jest to gdzie moge znalesc? a jezeli nie ma to jak moge przywrocic?

Paczalem w pliku 'w_sig550' w katalogu: gamedataconfigsweaponsweapons , i byl fragment z ta bronia (wpn_sig550_luckygun), wiec jesli zostala usunieto to wystarczy tylko ustawic jej spawn?

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, przypasuje (juz przypasowal). Przed FN FAL'em (teraz z niego "szczelam") chcailem go miec. Teraz to w sumie zapytalem z ciekawosci, zeby miec SGI Strieloka w schowku. Thx Korn Skoro juz temat broni to ktoremu wskaznikowi dmg mam "ufac" (liczbowy, czy zielone kreski). Np: FN FAL ma wiecej dmg (wg. liczby) od Grozy, jednoak groza ma troche wiecej "kresek" na wskazniku. Moze ktos wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uzywam glownie unikalnych broni i od Zwawego tez mam wszystkie. Od innych tylko FN FAL'a(handlarz u Najemnikow), bo pare stron predzej pisali chlopacy ze jej uzywaja i sam wyprobowalem. Jednak nie wiem czy nie zmienic na M16A4. Tez unikalny (nie pamietam gdzei go zamowilem), jednak ma miejsze dmg i nie moze miec granatnika. Niby sytuacja łatwa, FN FAL ogolnie lepsze staty +granatnik, jednak M16 jest drozsza (prawde mowiac jesli cena jest wyzsza... "to wiedz, ze cos sie dzieje"... :yes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące problemy w grze 1. zdobyłem juz 5 skrzynek do konwersji granatów, rozmawiałem i informatorem, potem z azotem, wziął dokument od informatora ale nie chce wziąc narzędzi, dlaczego? 2. gdzie znaleźć drugi egzoszkielet czystego nieba tez dla azota (pierwszy kupiłem u żwawego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konwerter granatów - [pudełko narzędzi przeznaczone do łączenia granatów w pakiety po 2], jeśli o to chodzi, to mam je, ale azot go nie wykrywa 2. Chodzi mi o misje dla azota w której buduje nanoegzoszkielet i potrzebuje dwóch egzo czystego nieba, (a w bazie świtu moge zamówic egzo świtu, a nie czystego nieba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.