Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

@pacjent1972 ten świt to ozdoba ;)

Musimy udać się do Janowa. Tam wykonujemy zadanie dla naukowców związane z polem psonicznym (czy jakoś tak). W miejscu, w którym znajdujemy źródło pola, po wykonaniu zadania pojawia się baza Świtu. Musimy im pomóc odeprzeć atak mutantów. Potem rozmawiamy z liderem frakcji i wracamy do Informatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z moim zadaniem na Exo Świtu dla Bandytów sobie poradziłem sam ;) Pomógł reinstal modów

@pacjent1972

Masz odnaleźdź ich bazę która znajduje się (żeby zbytnio nie spoilować) na terenie Jupitera . I się nie ździw jak ich tam nie będzie od początku . W Zonie niema wszystkiego od razu ;) Rozwal pale questów i zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie pewien bandydata " Wilk " stoi przed Skadowskiem i zwrócił się do mnie nie odpowiednim tonem , przez sentyment do tej ksywki z poprzednich części jeszcze go nie zlikwidowałem , czy coś wielkiego się stanie jak to zrobie , to znaczy jak dużo kwestów mnie ominie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent1972, nie zamartwiaj się grupą Świtu na Zatonie. W queście na odnalezienie bazy Czystego Nieba chodzi o bazę w tunelu na Jupiterze. Jak pisano powyżej, świtowcy pojawią się tam po wykonaniu kilku zadań dla naukowców. Nie przystępuj do Świtu ( ani do innej frakcji ) dopóki nie zrobisz wszystkich zadań tej do której aktualnie należysz. Dotyczy w szczególności Bandytów i Monolitu. Ptachu, cofaj się w zapisach. To nie zaplanowane a bardzo ważne by to zadanie ukończyć. Striełok_RZ, bardzo ważne by załatwić wszystko co Wilk od ciebie chce. Nie martw się, odpłacisz mu za niemiłe zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza świtu jest na mapie Jupiter. Tunel kolejowy przy Kopaczi bodajże ;)

EDT.

Czy ten mod potrzebuje maszyny kosmicznej do poprawnego działania? Dołożyłem 4 GB do mich dwóch, więc mam 6 GB ramu, rzecz jasna wykrywa 4. Pamięć wirtualną mam ustawioną w przedziale 6-12, a ten dalej sypie błędami że za mało pamięci. No cholera może złapać. Jakaś rada tym razem?


FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : out_of_memory_handler
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp
[error]Line		  : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Out of memory. Memory request: 55965 K

Gra nie wylatuje jedynie na oświetleniu statycznym na którym prawdę mówiąc jest do dupy, gdyż chodzi świetnie na pełnym dynamicznym, jedynie sypie się przy przejściach na lokacje. Jest na to jakiś sposób? Żeby nie żarł tak bardzo pamięci? Z drugiej strony ile potrzebuje? 4 GB to za mało? Wklejam jeszcze ostatni kawałek tekstu przed errorem. Może tam uda się znaleźć błąd.


* client : connection accepted - <All Ok>
* phase time: 860 ms
* phase cmem: 314667 K
* phase time: 74 ms
* phase cmem: 314667 K
* [win32]: free[319720 K], reserved[186308 K], committed[1591060 K]
* [ D3D ]: textures[388451 K]
* [x-ray]: crt heap[523088 K], process heap[10244 K], game lua[43813 K], render[710 K]
* [x-ray]: economy: strings[45817 K], smem[16557 K]

EDT 2

Porada dla tych, którym gra bez problemów chodzi na wysokich ustawieniach, lecz wyrzuca przy wczytywaniu "z gry" lub zmianie lokacji. A więc, gdy chcemy zmienić lokacje wchodzimy w ustawienia graficzne, dajemy wszystko na najniższe, po czym przenosimy się na chcianą lokację. Gdy gra bezproblemowo nas tam przetransportuje wciskamy "zakończ grę", nie !!"WYJDŹ Z GRY"!! , po czym wracamy ustawieniami do stanu poprzedniego. Sprawdzone przeze mnie i jedynie w ten sposób da się przenosić między lokacjami, gdy sypią się bugi. Zajmuje to trochę, ale uwierzcie ze po kilku razach, całość operacji to kilka chwil, a można przynajmniej spokojnie grać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kobal za szybką dopowiedź . Problem jednak pozostał . Ale stary Ptasznik nie takie rzeczy widział :pirate:

Porada:

Jeśli w kweście od Czapajewa na narkotyki jakaś grupa nieprzyjaznych pendecho będzie się spawnować albo zabijać wam waszych ważnych kolesi to wystarczy przestawić w pliku "game_relations.ltx" nastawienie tych frakcji do siebie na dobre . Tak na minute żeby nam się nasi podopieczni nie zabijali :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich położenie jest losowe. Masz do przeszukania dwie lokacje. Zakład Utylizacji i Magazyny Podstacji. Ja moje znalazłem w Zakładzie Utylizacji, w budynku gdzie siedzą najemnicy, na najniższym poziomie, już w piwnicy. Leżały sobie na ziemi, mniej więcej na środku budynku. LordDino znalazł swoje też na terenie Zakładu Utylizacji, ale przy ogrodzeniu, niedaleko mostu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptachu

Tu chodzi o zadanie związane z tandemami M-68?

1.

Musisz na początku (chyba) porozmawiać z Hawajczykiem, który wyśle cię do Nowikowa (albo od razu do Nowikowa nie pamiętam). Potem musisz iść do Informatora z 10 tys. RU i dostajesz od niego schematy oraz wskazówkę, gdzie szukać narzędzi

2. Szukamy na zakładzie utylizacji / magazynach podstacji

ZU:

1) przy bramie od strony Płaskowyżu. Pomiędzy budką a murem

2) Przy wschodniej ścianie budynku z tyłu zakładu (ten do którego nie można wejść) tj. od strony ciężarówki

3) Na dole głównego budynku ZU (obok jednej z kolumn)

MP - nie mam pojęcia, gdzie jeszcze nie znalazłem.

Jeśli znajdziesz mógłbyś zrobić zrzut ekranu i podesłać linka? Dorzucilibyśmy do poradnika, bo u rosjan nie mogę namierzyć screenów, a chwilowo robię sobie odwyk od Stalkera (gry).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "szczesliwa" bron zostala usunieta (chodzi o SG 550 Strieloka) :wallbash: ? bo w 3. schowku byl... niezly shit(nie pamietam nazwy- jakis commando ?). tak czy siak, jesli jest to gdzie moge znalesc? a jezeli nie ma to jak moge przywrocic?

Paczalem w pliku 'w_sig550' w katalogu: gamedataconfigsweaponsweapons , i byl fragment z ta bronia (wpn_sig550_luckygun), wiec jesli zostala usunieto to wystarczy tylko ustawic jej spawn?

---

nie z tej polki:

co to za frakcja na tym ss'ie?

http://i32.fastpic.ru/big/2011/1010/7d/11c11c29f90d0a1360b7d15bb24d1d7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.